To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX OWSR w Katowicach

Azi - Wto Mar 16, 2010 12:52

Off-Topic:
Oli, nie, odpada, to mi się pomyliły Gliwice z Chorzowem :oops:

Oli - Wto Mar 16, 2010 12:59

Wiesz, Gliwice w sumie niedaleko od Chorzowa. ;) To w prostej linii 30 kilka km jest.
Andzia - Wto Mar 16, 2010 13:27

W jakich godzinach będzie się odbywała wystawa? Chętnie Was odwiedzę bo akurat mam zjazd w Katowicach :)
Azi - Wto Mar 16, 2010 19:51

Oli, na razie dostałam intratną propozycję z Jaworzna i siem waham :P ale jeszcze się zobaczy. Tym bardziej, że ja przyjeżdżam w sobotę chyba dopiero...
Cerro - Czw Mar 18, 2010 16:44

gratis napisał/a:
Koty 17. mają zebranie po którym oficjalnie będę wszystko wiedzieć.

Dziś 18. Koty się odezwały?

L. - Pią Mar 19, 2010 14:12

Przepraszam, że offuje.
Ale mam pytanie czy któraś z osób będących na wystawie będzie jechała do Torunia lub przez Toruń?

a. i kto będzie jechał w piątek z Warszawy lub pociągiem przejeżdżającym przez W-we? ;>
można by się zgadać co do godziny i tym samym pojechać :mrgreen:

Bel - Pią Mar 19, 2010 17:26

L., my będziemy z wawy samochodem w piątek :)
L. - Pią Mar 19, 2010 18:35

believe_86, ja jade z olsztyna ;p ale chodzi o to, aby jechać w pociągu w większym gronie. wtedy weselej :mrgreen:
Dimishka - Pią Mar 19, 2010 18:39

L. to ja Ci już nie wystarcze :>
L. - Pią Mar 19, 2010 18:51

Dimishka, wystarczysz, ale chce Ci załatwić towarzystwo w razie gdybym Cie za bardzo wkurzała i dręczyła :] widzisz jak dbam o Ciebie 8)
Bel - Pią Mar 19, 2010 18:55

L., dla mnie wygodniej samochodem bo niestety mam tak od dziecka,że gdzie nie wsiądę i pojadę to zasypiam... kiedyś chciałam jechać do spychowa a obudziłam się w mrągowie :/ cenię sobie bezpieczeństwo dojechania do celu :DD
baradwys - Pią Mar 19, 2010 20:07

L. w offtopicu jest temat na takie sprawy :)
zuuzuushii - Sob Mar 20, 2010 17:37

Ja mam parę pytań. Opłaca się brać narwanego dwumiesięcznego fuzza który kocha wyrywać się z rąk :) i nie usiedzi na pupie?
A standard, diluted platinum, self w ogóle będzie brany pod uwagę? Dla mnie jest piękny, kochany i w ogóle ale nie mam pojęcia jakie są kryteria na wystawach.

ostatnie pytanie dotyczy ściółki -jaka najlepiej sprawdza się na wystawach?

L. - Sob Mar 20, 2010 17:45

zuuzuushii, a to rasowy szczur?
bo jesli to kundelek to tak naprawdę nie ma znaczenia jaki on jest, i tak nie będzie brał udziału w żadnych kategoriach oprócz najładniejszy szczur nie rasowy i szczur publiczności.
jeśli rasowy, to zawsze jest sens. chociażby taki, że bedzie miał pierwsze koty za płoty (przeżycia wystawowe) za sobą.

ściółka. każda.
ja nie trawie trocin, więc albo biore ze sobą pinio albo chipsi.

zuuzuushii - Sob Mar 20, 2010 17:57

na razie mam wszystkie rasowe :) białaska na pewno wezmę choćby dla towarzystwa,
zastanawiam się nad najmłodszym fuzzikiem i jeszcze jednym który przyjedzie do mnie za tydzień (ten to na pewno będzie za mały? wiec nie zostawię go samego w klatce, wtedy fuzzik odpadnie z udziału w wystawie)

a co do ściółki to może być taka granulowana? Będzie im wygodnie :) ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group