To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Giełdy w Szczecinie

Wampiwor - Wto Mar 02, 2010 15:07
Temat postu: Giełdy w Szczecinie
http://www.mmszczecin.pl/...ictChanged=true

Hmmm? Wybaczcie, że w takim poważnym dziale, ale pomyślałam o tych giełdach jako o potencjalnym miejscu na promocję szczurów rodowodowych ;)

Marcik - Wto Mar 02, 2010 15:13

A ja mam mieszane uczucia, że przeinaczy się to w targowisko żywym towarem... już raz tak w Szczecinie było, sprzedawali wszystko co mogli... mam nadzieję, że będzie tam jakaś kontrola...
baradwys - Wto Mar 02, 2010 18:15

Wampiwor, tam jest masa rozmnażaczy... Jak mniemam raczej rodowodowych zwierzątek tam nie uświadczysz :(
Wampiwor - Wto Mar 02, 2010 18:26

Shy_Lady, jak nie przyniesiesz to nie uświadczysz. Ale chyba od tego jest takie miejsce, żeby uswiadomić
baradwys - Wto Mar 02, 2010 18:36

no właśnie nie wydaje mi się by giełdy gdzie sprzedaje się zwierzęta były odpowiednim miejscem ale niech może ktoś inny się jeszcze wypowie.
sachma - Wto Mar 02, 2010 18:47

w takiej strawie to do prezesa, to nie jest dyskusja na to forum ;)
Wampiwor - Wto Mar 02, 2010 19:20

sachma, jakiego prezesa? SHSR czy giełdy? Wiesz, to mogą być nawet ulotki, to zgromadzenie ludzi, którzy lubią zwierzęta, a chyba takich należy uświadamiać ;)
sachma - Śro Mar 03, 2010 14:42

Wampiwor, a jak myślisz? SHSRP. wszystkie działania SHSRP muszą być za zgodą prezesa.
Wampiwor - Śro Mar 03, 2010 14:57

sachma, yyyy, ale nie chodzi mi o organizowanie imprezy pod banderą SHSR, a o udzielanie informacji i jakieś ulotki. Tak na dobrą sprawę to brzmi jakbym nawet nie mogła mówić o SHSR poza SHSR o.O
Mangusta - Śro Mar 03, 2010 15:11

Junuś, to jest świetny pomysł. Artystka jesteś, zaprojektuj ulotkę i pokaż w SHSR, choćby tą godzinkę w weekend tam postać i porozdawać to byłby sukces.

sachma napisał/a:
to nie jest dyskusja na to forum
niby dlaczego? od kilku dni trąbimy by edukację szerzyć i promować SHSR, czemu nie pogadać tutaj? dziewczyna chce pomóc przecież, to żadne tabu. Czyżby moje sugestie co do brania udziału w KAŻDEJ imprezie zoologicznej zostały zlane sikiem prostym w takim razie? Niedługo SHSR będzie tak zakamuflowaną organizacją że już nawet miotów nie będziecie ogłaszać żeby przypadkiem nie rozpowiadać "nieupoważnionym".
sachma - Śro Mar 03, 2010 15:18

Mazoku, bo kolejna wasza nagonka na tym forum nam nie potrzebna.

Promocja SHSRP to też sprawa SHSRP, bez zgody danej organizacji nie możesz jej oficjalnie promować, a występowanie na targach to właśnie oficjalna promocja.

Wampiwor - Śro Mar 03, 2010 15:18

Mazoku, jeśli mam mieć z tego tylko "strawy" (a niewykluczone, że i niestrawności) i pretensje to nie mam ochoty, ja podrzucam pomysł, nie będę robiła za łosia, który za friko postoi w dobrej sprawie i nie usłyszy psiego "dziękuję" ;)
Ja rzuciłam linka bo znalazłam, a Sachma chciała pomysłów. Nie to nie, nic się nie stanie jak SHSR dalej będzie się chować po kątach, mi osobiście się nic nie stanie ;)

Sachma, przepraszam Cię za to, że chciałam POMÓC. Mam nadzieję, że SHSR samo sobie poradzi z promocją.

Layla - Śro Mar 03, 2010 15:23

Junol, miałaś świetny pomysł, szkoda, że nawet nie można pójść i promować SHSR bez zgody "góry". To nie jest nagonka - tylko stwierdzenie faktu. To jest rozdanie ulotek, a nie organizowanie pokazu. Sachma, wyluzuj... Też jestem członkiem pewnego stowarzyszenia, a nawet sekretarzem jednej z sekcji i w życiu nie zawracałabym "górze" głowy takimi sprawami... Chyba, że chcąc się pochwalić ;)
sachma - Śro Mar 03, 2010 15:24

Wampiwor, chętnie przyjmiemy pomoc - na forum jest dział, pixel nawet go znalazł - to po prostu nie jest miejsce do dawania takich pomysłów ;)

ze wszystkimi propozycjami zapraszamy tu : http://shsr.szczury.biz/viewforum.php?f=3 :)

Niamey - Śro Mar 03, 2010 15:35

sachma napisał/a:
w takiej strawie to do prezesa, to nie jest dyskusja na to forum
sachma napisał/a:
Wampiwor, chętnie przyjmiemy pomoc - na forum jest dział, pixel nawet go znalazł - to po prostu nie jest miejsce do dawania takich pomysłów ;)

ze wszystkimi propozycjami zapraszamy tu : http://shsr.szczury.biz/viewforum.php?f=3 :)

sachma, wydaje mi się, że w dyskusji o shrs chodziło właśnie o to, żeby było więcej takich odpowiedzi, jak ta druga - które zachęcają do działania i pokazują jak to działanie skanalizować, a mniej takich, jak pierwsza, które nieco rażą i zniechęcają.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group