To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T Emerald Moon - 17.02.2010

zywym_trudniej - Sob Mar 27, 2010 12:54

Tak, Tofik i Tytus nadal szukają domku, są prześliczni, odważni i nierozłączni. Tytus to przepiękny agut, bardzo ciemny :)
Nienna - Sob Mar 27, 2010 17:19

Hera, pomyśl nad obydwoma w takim razie :) U mnie mieszkają właśnie takie dwie nierozłączne siostrzyczki, zresztą też z Emerald Moon. Panienki się uwielbiają -zawsze są razem, mają bardzo podobne pozy i zachowania. Widać, że łączy jest dużo silniejsza więź niż z innymi szczurami - coś niesamowitego! :serducho:
Anonymous - Sob Mar 27, 2010 17:50

Nienna, nie mogę dwóch wziąść bo nie mamy tyle miejsca , a szkoda ich rozdzielać :roll: , mam nadzieję że znajdą domek do którego będą mogli trafić obaj :D
zywym_trudniej - Sob Mar 27, 2010 21:43

Już tylko jeden chłopiec szuka domu : Tofik
nezu - Sob Mar 27, 2010 21:58

No nieee....
Brać Tofika ludziska.

Przecież to cudo jest tak obłędnie rudobrązowe i kapturowe, że gdybym nie musiała zrezygnować na czas nieokreślony z szczurków, od razu bym się po niego zgłaszała... :(

Anonymous - Sob Mar 27, 2010 22:03

ja też bym go chciała bardzo ;( ale brak funduszy... on mi się od samego początku podobał ... ;(
wushu - Pon Mar 29, 2010 10:52

Tuja i Lian








heniok - Pon Mar 29, 2010 11:28

Trufla też już u nas :)
Mała jest słodziudka i prześliczna :serducho:
Zamieszkała z 6 małymi samiczkami Rajkowo-Rozowymi :wink:
Łączenie i fotki jak tylko znajdę trochę czasu

Dziękuję wushu za przywiezienie malutkiej :wink:

wushu - Pon Mar 29, 2010 13:09

Właśnie, jest prześliczna. Nie ma co narzekać na jej uszy itd. :mrgreen:

Nie ma sprawy :) (czemu wszyscy dziękują mi po 10 razy? :P )


Tuja jest spokojna i mniej ufna niż Lien, sama z siebie na ręce się nie pcha, raczej woli zostać w klatce. Ma słodkie boczuszki :mrgreen:
Z Lien dogadują się dobrze, tłuką się trochę, śpią razem, wyrywają sobie jedzenie mimo że w misce mają mnóstwo. Tuja jednak jest zdecydowanie poważniejsza, nie bryka jak ta wariatka blondynka :wink:
Obie żrą i żrą...

Nienna - Pon Mar 29, 2010 18:50

To ja też się dołączam do podziękowań dla Wushu :mrgreen:

Odbierając Tami miałam okazję zobaczyć Tuję i Lien. Tuja jest śliczna z definicji, wiadomo, bo jest podobna do mojej Tami, więc to oczywiste :) Lien też jest cuudowna, ciemne oczka wyglądają suuper przy białym futerku.

Tami bez problemów dołączyła do stadka - ale moje szczury są wyjątkowo przyjazne, więc to było do przewidzenia ;) W tej chwili całe towarzystwo śpi razem w domku. Wydawało mi się, że Nansy i Nami są bardzo drobne, a teraz przy Tami wyglądają jak wielkie byki :shock:

mniamnia - Wto Mar 30, 2010 16:27

Tierra też już w domu :) Jest cudowna, bardzo spokojna i ciekawska, lubi wszystko dokładnie obejrzeć i dać buziaka w palucha :serducho:

Niestety Lena jej wczoraj dała do wiwatu i skończyło się to dwoma dziabami na plecach, z jednego dość długo sączyła się krew :( Jednak dzisiaj wstał nowy dzień, Tierra niczym nie zrażona zaczęła biegać za Leną najpierw po wannie, potem po łóżku i jak do tej pory nie skończyło się niczym złym :) Wręcz przeciwnie, duża ucieka, a mała ją ciągnie za ogon :mrgreen:

Dziękuję zywym_trudniej za tak cudownego malucha :)

Dominika2305 - Czw Kwi 01, 2010 07:56

Ja również dziękuje ci zywym_trudniej za wspaniałe brzdące. Tiffany jest trochę nieśmiała, ale juz bierze jedzenie z ręki i daje się głaskać. Natomiast Tarantulcia jest wariatką. Biega po klatce jak szalona. Zabiera jedzenie Tiffany i obgryza paznokcie. Sądze, że za jakiś czas obie będą już dobrze oswojone z nowym otoczeniem. :lol:
wushu - Pią Kwi 02, 2010 08:05

Tuja została oswojona siłą w jeden dzień, non stop brana a ręce (ale miny strzelała krzywe, nie podobało jej się za bardzo) :P Efekt: drugiego dnia mnie już kochała :lol: A teraz wariuje z Lian, sama pcha się na ręce - wspina się po rękawie - z klatki na mnie. Trzeba będzie filmik jakiś zrobić :]
Dominika2305 - Pią Kwi 02, 2010 09:39

Tulcie też tak oswoiłam. Codziennie była brana na ręce aż w końcu się przyzwyczaiła. Tiffany była brana tak samo , ale dopiero niedawno zaczęła mi ufać. Fotki wstawie do końca tygodnia. :mrgreen:
mniamnia - Sob Kwi 03, 2010 19:25

Moje dziewczyny już drugi dzień mieszkają razem, więc chyba oficjalnie mogę ogłosić zakończenie łączenia :mrgreen:
Trochę się tłuką, szczególnie jak Tierra da dużej popalić, bo odkąd mieszka w klatce to z aniołka przemieniła się w małego diabełka :twisted: Ale zębów nie widać, Lena radzi sobie z małą bez ich używania :wink:

Kilka zdjęć z łączenia i klatkowe z dzisiaj :)




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group