To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Katowicach

L. - Czw Mar 11, 2010 18:11

Cerro, jeśli szczur się nadto szarpie lub wyrywa ma odjęte punkty za zachowanie.
jeśli szczur ugryzie DSQ.

w sumie szczur może zdobyć 100 ptk. na tę sumę składają oczy, uszy, sierść, barwa, znaczenia, ogólna budowa, głowa, kondycja i zachowanie. :wink:

Cerro - Czw Mar 11, 2010 18:29

Kamień spadł mi z serca, dziękuję, L. . Ugryźć to on raczej nie ugryzie, już tyle dzieci się nad nim znęcało i nigdy nawet nie próbował chapnąć... boję się trochę, czy się wyrywać nie będzie, ale kilka pkt to tam przeżyjemy :P . I dobrze wiedzieć, na czym się stoi :lol:
Anonymous - Czw Mar 11, 2010 22:59

Mnie jednak nie będzie ;(
L. - Czw Mar 11, 2010 23:29

Reeen, nie rób mi tego ;( ;( uschne z tęsknoty.
Oli - Pią Mar 12, 2010 00:38

Cerro, dużo tez zależy od zestresowania szczura, bo nawet najspokojniejszy szczur moze ugryzc lub przeciwnie awanturnik moze byc spokojny jak baranek.
Azi - Pią Mar 12, 2010 15:25

Cerro napisał/a:
Ugryźć to on raczej nie ugryzie
tu nie ma miejsca na "raczej". Jeżeli nie jest się pewnym zachowań szczura - nie bierze się go. Co innego, gdy ugryzie szczur, który się zestresował, a gdy to nie jest jego przewidywalne zachowanie. Jednakże jeżeli ugryzie szczur, którego sam własciciel pewien nie był... No to cóż. Konsekwencje nie będą tylko na jednej wystawie. :P

Przykro mi, ze strasze, ale musze, poniekąd to są moje palce :D

Nakasha - Pią Mar 12, 2010 19:53

Jednak mogłabym przyjechać na wystawę. :)

Wzięłabym ze sobą pewnie 6 szczurów. ;)

Oli - Pią Mar 12, 2010 21:26

Od kiedy i do kiedy można wysyłać zgłoszeni ana wystawę? Już miesiąc tylko został, a nadal jest jedynie ankieta, samego tematu brak... :wink:
Anonymous - Pią Mar 12, 2010 22:09

Oli, bo koty nadal nie odpowiadają. gratis już do nich wydzwania. Myślę, że za kilka dni będziemy wiedzieć czy się uda.
Oli - Pią Mar 12, 2010 23:03

Ok, to czekam grzecznie. :)
Cerro - Sob Mar 13, 2010 13:05

Azi napisał/a:
tu nie ma miejsca na "raczej". Jeżeli nie jest się pewnym zachowań szczura - nie bierze się go. Co innego, gdy ugryzie szczur, który się zestresował, a gdy to nie jest jego przewidywalne zachowanie.


To "raczej" było właśnie do nieprzewidywalnego zachowania wywołanego stresem. Jeszcze nigdy nie był na wystawie, więc trudno mi powiedzieć, jak się zachowa w czasie oceny sędziowskiej, ale rozciągało go, memlało, przytrzymywało, tuliło, itd. już mnóswo osób i nigdy nie reagował na to agresywnie... więc sądzę, że możesz być spokojna o swoje palce, Azi :mrgreen: . Aż takim żółtodziobem nie jestem, żeby zabierać na wystawy chętnie gryzące zwierzaki.

gratis - Nie Mar 14, 2010 21:30

Temat do zamknięcia.

Zapraszam tu: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=7180



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group