To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - X Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Katowicach

Lama - Pon Lut 01, 2010 16:47

Viss napisał/a:
bo sie zgubię w tym porypanym mieście...


Viss, ja Cię bardzo chętnie odbiorę z dworca i doprowadzę na wystawę, a jak będziesz chciała, to przenocuję.;]

I tak jak pisałam - mam wolny jeden pokój z 2-osobowym łóżkiem, materac też się znajdzie, więc jeżeli ktoś byłby chętny (i nie będzie mu przeszkadzało nocne darcie się Filipa, chrapanie buca i zalizywanie przez moją suczę), to zapraszam.;)

gratis - Pon Lut 01, 2010 16:53

Czy w takim wypadku założyc jeszcze jedną, nową ankietę?
Częśc osób zmieniła zdanie, a mi to pozwoli na zorientowanie się z liczbie szczurów, która na wystawę przyjedzie.

I przypominam, że wystawa to tak 80-90%, otrzymałam wstępną zgodę od kotów, ALE ;)

rumcia - Pon Lut 01, 2010 16:58

Ani nie żartujcie! Ja już psychicznie jestem nastawiona na Katowice.Czekam aż się pochwalę moimi kawalerami :D
Anonymous - Pon Lut 01, 2010 17:03

L. napisał/a:
O_O tylko 4 h macie?
też się zdziwiłam, spodziewałam się tyle co do wrocka.
Lama napisał/a:
Viss, ja Cię bardzo chętnie odbiorę z dworca i doprowadzę na wystawę, a jak będziesz chciała, to przenocuję.;]
jejku, kocham cię :D Dziękuję!Filip mi nie straszny a sucz sama zaliżę :mrgreen:
gratis napisał/a:
Czy w takim wypadku założyc jeszcze jedną, nową ankietę?
chyba tak gratisiątko, zakładaj nową, wiele się zmieniło jednak.
gratis - Pon Lut 01, 2010 17:06

Viss, głuptasek! A zamiast spytac gratisa, który się ostatnio najeździł w lewo i w prawo między stolicą, a Kato ;)

A znowu ode mnie do Wrocka to ok. 3 godzin :]

Idę skminiac nową ankietkę

Lama - Pon Lut 01, 2010 17:09

Ok, to łóżko zaklepane dla Viss.;)

A tak przy okazji wezmę Fifola na chwilę na wystawę i nauczę mówić "sce scula", to będę mieć pretekst, żeby sobie wreszcie jakieś dwa szczurzydła przywlec do domu.:P

Oli - Pon Lut 01, 2010 19:03

Cytat:
Ale wolałabym w Krakowie, tam mam nocleg
ja też, bo w Krk mogę dać nocleg też kilku osobom - mam tam mieszkanie po dziadkach. No i Krk to moje miasto. ^^

Lama, czy w razie czego znalazłby się jakiś kącik dla mnie? Nie chcę narazie się deklarować na fest, bo w Kato mam koleżankę ze studiów, więc może mnie przekima, tylko nie wiem jaką będzie miała sytuację mieszkaniową, bo ona się jakoś przeprowadza.

baradwys - Wto Lut 02, 2010 08:18

hahahaha... a ja będę może z moją panią wet :P tylko gratisku ja bym o jeden plakat błagała więcej :) bo za naklejkę Wetka podziękowała i dodała "a ze szczurkiem nie ma??"
jijane - Sob Lut 20, 2010 09:41

tak tak tak jestem na tak.
Cerro - Sob Lut 20, 2010 10:14

He, he, he... wreszcie coś o rzut kamieniem dosłownie! :lol:

Przyjdę, choćbym miała z domu przez ścianę wyjść :twisted: . Może nawet Ferasa przywlokę, chociaż wystawca ze mnie jak z kozy trąba. Ale pooglądać szczurasy - zawsze chętnie :P

L. - Sob Lut 20, 2010 12:27

jijane, Cerro, do tematu wystawy zapraszam tutaj: http://forum.szczury.biz/...er=asc&start=45

a moderacje proszę o zamknięcie tego tematu.

Anonymous - Sob Lut 20, 2010 12:37

Yyy, dlaczego są dwie ankiety jednocześnie?
L. - Sob Lut 20, 2010 12:54

Viss, nie do końca jednocześnie :P
tylko ta ankieta powstała jak jeszcze był temat, że to Toruńska będzie IX.
później gratis założyła nową. i jedni piszą tam, drudzy tu i się zrobiło zamieszanie. :mrgreen:

01.02.
gratis napisał/a:
Idę skminiac nową ankietkę



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group