To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - X Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Katowicach

quagmire - Czw Sty 28, 2010 22:22

Ja zagłosowałam na raczej nie, ale to tylko dlatego, że wyjeżdżam 11 kwietnia. Gdybym była, to bym pojechała :)
Jednak zawsze, gdy jestem w Katowicach, to zawsze mam problem ze znalezieniem niedrogiego noclegu, więc jak cos znajdziecie, to proszę o namiar :P

yes - Czw Sty 28, 2010 22:24

jestem na tak, toruń mi odpada
runa - Pią Sty 29, 2010 08:02

ja bym przyjechała zobaczyć Wasze szczuractwo, jeśli coś istotnego nie weszłoby mi na ten termin :)
Anouk - Pią Sty 29, 2010 08:03

Ja wybrałabym się, ale... Niestety tylko w roli widza.
gratis - Pią Sty 29, 2010 08:07

znalazłam fajne coś, ogólnie jest kilka miejsc z cenami w porządku [cennik mniej/więcej gromadowy]
w oko mi wpadł
http://www.noclegizacisze.pl/main.html
milusi, przynajmniej ze zdjęc, tylko muszę obczaic jak daleko on się znajduje od 'Kapelusza'

Do zorganizowania wystawy jest mi potrzebne min. 50 zgłoszonych szczurów
oraz 2 sędziów [przynajmniej bardzo bym chciała, by zjawiło się dwóch sędziów :) choc już dzięki Wunie mogę w ogóle o wystawie myślec]
Inaczej organizowanie wystawy byłoby mało opłacalne, a i poziom wystawy niski - przecież chodzi o to, by móc zorganizowac wiele konkursów i miec faktycznie z czego wybierac wystawowe gwiazdy :P

Spodziewam się, że za mało czasu jest między wystawami, Katowice stosunkowo daleko, ale jest też tak, że zaszczurzeni z południa lubią narzekac, iż nic blisko się nie organizuje.


W razie czego liczę jeszcze na przychylnośc krakowskiego Klubu i wystawę w czerwcu w Krakowie.

baradwys - Pią Sty 29, 2010 09:58

gratis, to może choć na oko niech każdy pisze ile ogonów zabierze

ja na bank 3 (ew fryd jako kundel) no i może maluchy tak że ja 3-6

madzial13 - Pią Sty 29, 2010 11:18

Ja zagłosowałam na "raczej nie" ze względu na bliski odstęp czasowy od wystawy w Toruniu. Gdyby to było później - koniec maja, czerwiec - bardzo chętnie.
rumcia - Pią Sty 29, 2010 15:49

jestem zupełnie na tak i zjawię się z moimi śmierdziuszkami :D

(ale wzięłabym tylko dwa :) )

babli - Pią Sty 29, 2010 16:04

Ja póki co nie mam rasowych szczurów, ale jeśli można, to zjawię się z dwoma kundelkami :)

edit;
Ze szczurami czy bez nich - jeśli dojdzie do skutku wystawa - będę :)

Lama - Pią Sty 29, 2010 16:10

Ja bym była na 1000% jako widz.;]
I myślę, że kogoś mogłabym spokojnie u mnie przekimać (tzn. znajdzie się wolny pokój, łóżko i materac).

gratis - Pią Sty 29, 2010 16:13

babli, oczywiście, że zapraszamy z kundelkami :)
choc to od obecności rasiaków zależy czy się ona odbędzie :)

runa - Pią Sty 29, 2010 16:19

no a poki co to mało tych rasiaków chce sie ruszyc na górny śląsk..a moze by przesunąć, da się?
scorpio80 - Pią Sty 29, 2010 16:19

ja mam w planach wystawić moje wszystkie dziewuchy i rasowce i kundelasy :D
gratis - Pią Sty 29, 2010 16:26

runa, termin? Termin zależy od kotów
10-11 kwietnia jest w Katowicach i to tyle na ten rok, choc podpytam koty czy czegoś nie planują w międzyczasie w tym miejscu
Off-Topic:

następnie, jeśli zgodzi się klub krakowski zapraszam do Krakowa
są dwa terminy: 5-6 czerwca, tylko tu się boję znowu, że ludzie będą mieli sesje
oraz 2-3 października, który odpada na starcie z tego samego powodu co teraz gnębi mnie przy katowickiej - kilka tygodni wcześniej są targi zoobotanica.

yes - Pią Sty 29, 2010 17:31

minimum 1 rasowy, moze dwa. plus kundel


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group