To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot H of Anahata - 26.01.2010

Nakasha - Wto Sty 26, 2010 22:52
Temat postu: Miot H of Anahata - 26.01.2010
Rodzicami naszego miotu H zostali:

Pocahontas Emerald Moon i Örnulf z Niflheimu (Walle):



Metryka miotu:
http://nakasha_kratakau.w...etrykamiotH.jpg


Więcej informacji tutaj:
http://forum.szczury.biz/...der=asc&start=0


Dzisiaj koło 16:30 zauważyłam, że PocaPoca specyficznie wyciąga się w domku - gdy ją głaskałam i miziałam, rozluźniała się i widać było, że delikatne gładzenie brzuszka daje jej ulgę. Ok 17:30 zaczęła mieć wyraźne skurcze i zaczęło się krwawienie z pochwy. Niewiele później przyszedł na świat pierwszy maluszek. :) Poród zakończył się ok 19:20. :) Był szybki i bezproblemowy. :)


Na świat przyszło 15 kluseczek. :serducho: Mamy 5 dziewczyn (w tym 2 fuzz) i aż 10 chłopaków (w tym 5 fuzz). ;)


Mama z maluszkami (uwaga! na zdjęciu jest krew, jeśli ktoś nie lubi widoku krwi, proszę nie powiększać ;) )



Tuż przed porodem wywaliła wszystkie szmatki z gniazda i rodziła na gołym plastiku. Ale potem ładnie wykopała na zewnątrz zakrwawione ręczniki papierowe i zakopała małe w polarkach. :) Karmi je, zagarnia pod siebie i maluchy mają pełne brzuszki. :)


Aktualne rezerwacje:
SAMICZKI:
Ja - 1
Szyszunia - 1 - fuzz
H_exar - 1
Bulletproof - 1


SAMCZYKI:
Babyduck - 1
W. - 1 - fuzz
Anka - 2
zuuzushii - fuzz

Nie przyjmujemy rezerwacji, być może zdecydują się chętni z miotu L, który nie doszedł do skutku...

Oli - Wto Sty 26, 2010 22:58

Jaki cudowny widok... :serducho: I jeszcze trzyma tego maluszka w łapkach myjąc go. Cudności! Gratuluję! :mrgreen:
babyduck - Wto Sty 26, 2010 23:00

Nakasha, gratuluję! Wymiziaj mamuśkę. Ja kciukam za maluchy :kciuki:
Anonymous - Wto Sty 26, 2010 23:05

gratuluję ! i kciukam :kciuki: :kciuki:

i jest mi przykro... :(

Nakota - Wto Sty 26, 2010 23:06

Gratuluję!
Mocno kciukam za mamusię i maluszki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

wuwuna - Wto Sty 26, 2010 23:06

gratulacje babciu
zuuzuushii - Wto Sty 26, 2010 23:12

15 :shock: *_* Gratulacje
susurrement - Wto Sty 26, 2010 23:36

pamiętam jak Pocahontas była taaaaka maleńka.. a teraz już mamusią została :) dzielna dziewczynka. zajmuj się dobrze swoimi maluszkami :)
Bulletproof - Wto Sty 26, 2010 23:45

Ale dużo maluchów :shock:

Gratulacje! :)
I trzymam kciuki, żeby ładnie rosły, a Poca dała z nimi wszystkimi radę :P ;) :kciuki: :kciuki:

Nakasha - Wto Sty 26, 2010 23:55

Oj tak, oby dała sobie radę... a pomyślcie, jej mama urodziła tylko 4. :roll: :P

BTW już teraz widać, że niektóre maluchy są nieco większe, a inne nieco mniejsze. Myślę, że płeć będę sprawdzać jutro wieczorem. Pocahontas pozwala mi brać parówy i wsadzać ręce do gniazda, niedawno znowu nadstawiała się do głaskania jednocześnie karmiąc maluchy. :serducho:

Roth - Wto Sty 26, 2010 23:59

Gratulacje!

Kciukam aby PocaPoca poradziła sobie z 15tką tak jak moja Obisia :mrgreen: :kciuki:

quagmire - Wto Sty 26, 2010 23:59

Śliczne maluszki :serducho:
Gratulacje dla mamy i babci.
No i kciuki, żeby się wszystkie pięknie odchowały :kciuki:

Nakasha - Śro Sty 27, 2010 01:31

Nie wytrzymałam. :oops: Pocahontas w ogóle się nie stresuje moją obecnością, wyszła na krótki spacerek i w tym czasie podejrzałam co tam kluski mają pod ogonkami. ;) Mamy 5 pań i 10 panów. :shock:

A wśród samiczek moja Hotaru... :serducho: teraz oby Pocahontas odkarmiła wszystkie. ;)

Oli - Śro Sty 27, 2010 01:37

oho, to czas się stąd zmywać, póki nie ma futra... a swoją drogą gdzie zniknął planowany temat miotu?
Nakasha - Śro Sty 27, 2010 01:40

Nie wiem. :shock: Ktoś mi usunął temat?... eeej tam były wszystkie fotki i informacje...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group