To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leki - Nafta - petroleum

Ninek - Wto Sty 26, 2010 20:38
Temat postu: Nafta - petroleum
PETROLEUM leczy m.in.: nowotwory złośliwe, guzy. Kuracja tym lekiem daje pozytywne skutki w leczeniu prostaty, chorób nerek, cewki moczowej. Może być stosowane przy zawrotach głowy, w chorobie lokomocyjnej oraz przy nadkwaśnościach żołądka, zgagach, wzdęciach, niestrawnościach. Reguluje cykle miesiączkowania, wspomaga leczenia chorób kobiecych oraz łagodzi okresy przekwitania. Wcierane w ciało przynosi ulgę w bólach stawów i mięśni. Leczy również choroby skórne typu egzemy, łuszczyce, opryszczki, odleżyny.

Sposób użycia: Do użytku wewnętrznego.O ile lekarz nie zaleci inaczej, pić 3 razy dziennie 15-20 kropli na łyżkę stołową wody 1 godz. przed lub 2-3 godz. po jedzeniu. Stosować przez cztery tygodnie, przerwać na jeden tydzień, po czym wznowić kurację.


Nie chciałam w to wierzyć i nadal nie wiem co o tym myśleć. Moja Femi dostaje to od tygodnia. Była w fatalnym stanie, miała objawy neurologiczne, silny niedowład łapek, ropomacicze (krwisto-ropna wydzielina). Nie była w stanie utrzymać głowy, jadła wyłącznie nutridrinka ze strzykawki. Na dniach miałam ją usypiać, ale ciągle nie mogłam sie zdecydować, bo bardzo chciała jeść, żyć. Moja mama lubi wszelkie niekonwencjonalne metody leczenia, więc przyniosła nafte i stwierdziła, że będzie jej podawać. W chwili obecnej sama je gerbery, pije nutri z miseczki, chodzi prawie sie nie zataczając, przytyła 10g (a ciągle chudła), ilość wydzieliny z dróg rodnych sie znacznie zmniejszyła, prawie nie czuć ropy. Nie dostawała i nie dostaje NIC poza naftą.
Od dzisiaj zaczynam podawanie moim samicom z gruczolakami i albinoskom z problemami płucnymi, całe starsze stado dostanie na wzmocnienie.
Zaszkodzić nie zaszkodzi, a jak widać może pomóc, bo nie wierze, że Femi poprawiło sie samo z siebie.
Femi dostaje 5 kresek z insulinówce.

Ktoś stosował?

gratis - Wto Sty 26, 2010 21:17

Ninek, nie stosowałam, ale informuj na bieżąco jak to działa na dziewczyny.
Zaciekawiło mnie.

Anonymous - Wto Sty 26, 2010 21:20

Ninek, czy sądzisz ze na guzy tez to pomoże? znaczy, w cuda nie wierze, ale może wzmocni organizm?
Marcik - Wto Sty 26, 2010 21:41

Ninek, w jaki sposób to leczy nowotwór? Zapobiega nawrotom?
Ninek - Wto Sty 26, 2010 22:08

Ja nie mam pojęcia jak to może działać (informacje z początku posta są z neta (w necie jest niewiele informacji poza tymi ulotkowymi). Nawet jeśli miałoby tylko wzmacniać organizm, to już sporo w przypadku 'trudnych osobników'
Pogadałam troche z babcią i mówi, że kiedyś używało sie nafty w lecznictwie bardzo często i z dobrym skutkiem.

Moje bestie dzisiaj dostały pierwszą dawke. Większość była zachwycona (toto jest a alkoholem), jedna wyjątkowo zniesmaczona aż tarła pyszczkiem o kuwete :roll:
Zobaczymy za jakiś tydzień-dwa jak podziała ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group