To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU

Oli - Wto Sty 19, 2010 15:39

w tym hostelu chyba wszystkie pokoje mają wspólną łazienkę na korytarzu, czyli nie tylko my byśmy z niej korzystali... ><
Devona - Wto Sty 19, 2010 15:42

Ja także preferuję pokój z łazienką, zatem jeśli ktoś też będzie szukać noclegu w Toruniu, to chętnie z kimś "tymczasowo" zamieszkam ;) .
quagmire - Wto Sty 19, 2010 15:53

Wy się już tak deklarujecie i umawiacie.
Ja też pewnie będę chciała się dołączyć do kogoś, jeśli pojadę.
I nie mam wymagań odnośnie łazienki - nie raz spałam w schronisku :wink:

sachma - Wto Sty 19, 2010 15:54

no to skoro tak dużo osob jest na nie wspólnej łazience, to trzeba szukać hotelu gdzie jest więcej pokoi z łazienkami - ja jeszcze podpytam Sebę, bo jako że w Olsztynie byli panowie mój kochany jak usłyszał że kolejne miasto to Toruń powiedział "hymm pomyślę czy z tobą się nie wybrać" o.O :lol:
susurrement - Wto Sty 19, 2010 16:03

a ja się chyba powieszę, bo akurat w ten weekend mam zjazd ;(
ale rozważę czy sobie nie odpuścić tych dwóch dni szkoły. zobaczę jak będę miała już plan zajęć i jakieś info co obowiązkowe, a co nie.
no i ja raczej bym jechała z osobą towarzyszącą :-P
też jestem za pokojami z łazienką 8)

rumcia - Wto Sty 19, 2010 16:10

susurrement, masz już towarzysza do pokoju znalezionego? jeśli nie to ja się chętnie załapię :D
susurrement - Wto Sty 19, 2010 16:30

ja niestety nie mogę się jeszcze na nic umawiać, bo nie wiem czy w ogóle będę jechać, a jeśli tak to jeśli będę jechać z przyjaciółką to nie wiem gdzie będę nocować. bo jeśli sama pojadę to jakoś z Wami, ale jeśli z nią to nie wiem. także ja się na razie nie mogę zadeklarować w żaden sposób, wybacz mewo.
baradwys - Wto Sty 19, 2010 16:52

ja spam z Dimishką i może Epkowego namówi :) a jak nie to będziemy szukały trzeciej do pokoju z łazienką :)
sachma - Wto Sty 19, 2010 17:18

słuchajcie dogadajcie się między sobą do 10 lutego kto z kim, jak tylko L. powie gdzie jest wystawa to poszukamy jakiegoś hotelu - zamówimy razem zobaczymy czy jakąś zniżkę dostaniemy.
Anonymous - Wto Sty 19, 2010 17:19

Ja też się deklaruję a pokój to moge mieć i 12 osobowy , im nas więcej tym weselej ! :wink:
Nakota - Wto Sty 19, 2010 17:25

Ja też bym chętnie pojechała, ale kto mnie przygarnie? I też bym potrzebowała jakieś dobrej duszyczki co by mi wszystkich przedstawiła tak jak zuuzuushii :P
rumcia - Wto Sty 19, 2010 17:38

Hera, Nakota, weźcie mnie pod swoje skrzydła :P
Na spartańskie warunki się zgodzę,na wszystko.Tylko żebym kogoś znalazła na współe do tego pokoju :)

baradwys - Wto Sty 19, 2010 18:24

mnie to wsio ryba w ilu :P byle z Dimishką :)
Anonymous - Wto Sty 19, 2010 19:20

mewa92, no to będziemy we trzy :D ktoś jeszcze chętny ? :mrgreen:
rumcia - Wto Sty 19, 2010 19:23

No to super.. To ja już mam martwienia się za sobą :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group