To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU

Anonymous - Pon Sty 18, 2010 16:49

A może ktoś by mnie na podłogę tę jedną noc przygarnął? Jak mam spać 4 godziny tak jak ostatnio to łóżko mi nie potrzebne :lol:
Dimishka - Pon Sty 18, 2010 16:53

Shy_Lady napisał/a:
bo myślę że gratis chciałaby z sachmą spać

Myśle, że na pewno :D choc nie wiem czy sachma to zniesie ;P
Shy_Lady napisał/a:
Dimishka, jak mogę z Kundzią zamieszkać to wiesz

Wiem, wiem i rozumiem:D nołproblemo

Oli - Pon Sty 18, 2010 16:54

zagłosowałam na prawdopodobnie tak, bo ja bardzo chętnie, tylko wtedy jeszcze mam egzaminy (taaaaak, ostatnia sesja na wecie trwa 3 miesiące... :twisted: ) i na 100% deklarować się nie chcę. Oczywiście chłopcy byliby obowiązkowo ze mną. :wink:
rumcia - Pon Sty 18, 2010 17:14

jeśli fundusze mi starczą a powinny to też się chętnie zjawię z moimi kawalerami :D
I albo szukam dywaniku u kogoś albo robię też zrzutę na pokój :D

Anonymous - Pon Sty 18, 2010 17:29

ja bardzo chętnie bym pojechała no ale zobaczymy jak to będzie ;)

Gratis jak przyjade do Ciebie to będę z Tobą spać ! Skoro sachma jest tak zadowolona to ja muszę zobaczyć jak to się z Tobą śpi :lol: :P

Anonymous - Pon Sty 18, 2010 18:20

No ja nie wiem czy sachma była zadowolona :lol: . A żadna nie wspomniała, że spałam z nimi na trzeciego :P
gratis - Pon Sty 18, 2010 18:26

Renka, oj tam! Ja już mam z Sachmą wszystko ustalone na ewentualne dalsze sypianie razem :DD
Więc baaardzooo bym chciała :twisted:
Ale i Wunę bym chciała porwac, gdyż jej obecnośc działa na mnie uspokajająco :P

No i mogę spac na podłodze, standardowo - pokój może byc 7 osobowy, a ja 8 na podłodze :P

Off-Topic:
edit: Renka, a w sumie nie zauważyłaś, że później bardziej naruszałam Twoją strefę bezpieczeństwa, bo jak mnie Sachma obudziła, żeby mi powiedziec, że ją przygniatam do drukarki, to później myślałam co robic, żeby tego nie robic. I odkryłam, że jak miała głowę do niej to mnie do niej przyciągało, a jak do Ciebie, to byłam coraz bliżej Ciebie. Także no... :oops:

baradwys - Pon Sty 18, 2010 18:30

gratis, a może wziąć ten duuuuuuży?? tak dla wszystkich wystawców razem? tylko czy tam jest łazienka i czy tolerują zwierzaki?
gratis - Pon Sty 18, 2010 18:32

Shy, ja tam nie wiem, ja jestem tylko... gratis'em do zestawu :P
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 18:35

gratis, po prostu nas lubisz :lol: . Ja też chcę być gratisem, bom biedna :P
baradwys - Pon Sty 18, 2010 18:36

gratisie, do marca trochę czasu :) a 20zł za dobe(??) to chyba nie drogo?
chyba ze coś pomyliłam...

gratis - Pon Sty 18, 2010 18:38

Ren, bo ja się potrzebuję wtulic, ale to Sachma już wie xD że jak coś to ona mnie przytuli i już się nie będę ruszac :P albo będę spała od ściany, w ściany raczej się wgniatam, no chyba, że zapominam :P

No wiesz no... może i ja tam Was trochę lubię :P albo i trochę bardziej niż trochę :mrgreen:

sachma - Pon Sty 18, 2010 19:00

ja myślałam żeby zarezerwować ten pokój wieloosobowy (on jest na max 20 osób) jest przestronny i było by miejsce na imprezkę jak nic :D a łazienka na korytarzu na fotach wygląda całkiem nieźle, no i nie było by kolejek bo tam kilka umywalek, pryszniców, toalet.. a koszt to 19zł (bez pościeli, z pościelą 23zł) od osoby z noc - więc jest ładnie :)

są też pokoje 2-3 osobowe z łazienką (2x2 i 1x3) ale ceny nie podali, napisałam maila - to dla tych którzy nie chcą na kupie siedzieć.

Anonymous - Pon Sty 18, 2010 19:06

Ja na ten wieloosobowy chętnie, może w końcu wszyscy będziemy w jednym miejscu :DD
baradwys - Pon Sty 18, 2010 19:20

http://www.fort.torun.pl/...I_-_cennik.html przecież jest cennik :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group