To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IX Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w TORUNIU

Anonymous - Pon Sty 18, 2010 12:54

mataforgana, dziabnięte ucho to - x punktów z uszu. Kastraci mile widziania, ale nie wygrają kategorii sierstnej. Przyjeżdzaj. :DD
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 13:01

Vissienka, dziękuję za info, wobec tego my byśmy się wstępnie pisali w towarzystwie Reeboka, Anemona, Geralta i Firmina - ta czwórka na pewno :D

tak się patrzę teraz na to moje stado, tyle fajnych ogonów, a grupa na wystawę dość skromna :P
starszyzna odpada bo nie chcę ich męczyć, Karmel jest piękny ale to straszliwy cykor i jeszcze by mi zszedł na zawał, Paddy kurdupel ma swoje zajawki i dziwne pomysły, Imbiro kaleka półogonowy, no eeech :P

chociaż jak się tak zastanawiam, to w sumie mogłabym jeszcze zabrać Cynamonowego bezjajka :D

gratis - Pon Sty 18, 2010 13:09

I miej tu człowieku chłopców, kiedy konkurencja się wzmacnia w taki sposób :DD
baradwys - Pon Sty 18, 2010 13:22

a kto Szaja przygarnie?
no i my conajmniej w 2 będziemy... przy pomyślnych wiatrach w 3 :P
gratis napisał/a:
I miej tu człowieku chłopców, kiedy konkurencja się wzmacnia w taki sposób :DD
taaaa...
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 13:23

Mnie nie będzie nie wyrobie finansowo niestety. Najszybciej to albo Wrocław, albo znów Olsztyn
rumcia - Pon Sty 18, 2010 15:45

O nie nie,tym razem to ja się muszę pojawić!. :D

Tylko czy noclegownia jakaś tak mewuchy się znajdzie :P

sachma - Pon Sty 18, 2010 16:12

jak będzie wystawa to ja będę na 100% tylko tym razem z samymi chłopcami i ew Delicią.

Dziś poszukam jakiś tańszych hoteli, ktoś będzie chętny do zamawiania grupowego? może da się trochę taniej załatwić.. ja na pewno będę szukać współlokatorów - im więcej osób w pokoju tym pokój tańszy, a moje finanse ostatnio kiepsko więc najlepiej dla mnie najtańszym kosztem :P

L. gdzie ma być ta wystawa? tak żebym wiedziała który hotel jest w ogóle wart uwagi..

EpKee - Pon Sty 18, 2010 16:18

a to = http://www.eholiday.pl/noclegi-nx3498.html ??
Anonymous - Pon Sty 18, 2010 16:23

sachma, jeśli u Marty nie da rady to ja z Tobą zawsze :mrgreen: . I też będę potrzebować jak najtaniej :P
sachma - Pon Sty 18, 2010 16:24

to może być niezłe, tylko teraz pytanie, czy pokój z łazienką.. bo to jednak niezbędnik..
EpKee - Pon Sty 18, 2010 16:25

Do dyspozycji gości oddajemy 144 miejsca w:

* pokojach 1-, 2-, 3-osobowych
bez łazienek
-37 MIEJSC

*pokoje 2 i 3 osonowych
z łazienkami
- 7 miejsc


edit: hmmm chyba dla niektórych to już może odpadać

http://www.fort.torun.pl/...I_-_cennik.html

baradwys - Pon Sty 18, 2010 16:28

sachma, ja na pewno bym się pisała na pokój z kimś (w końcu taniej wyjdzie :D ) i może gratisa też by się skusiła?
Dimishka - Pon Sty 18, 2010 16:40

Ja też w sumie chętnie bym z kimś pokoju poszukała ;P
baradwys - Pon Sty 18, 2010 16:46

Dimishka, jak mogę z Kundzią zamieszkać to wiesz :D bo myślę że gratis chciałaby z sachmą spać :P
Cola - Pon Sty 18, 2010 16:47

Ja również mam nadzieję się pojawić. Tylko że nie wiem czy z towarzyszem czy bez.
Ale również zrzuta na pokój lub ewentualnie jakby mnie (nas) kto zechciał :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group