To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Vitakraft - produkty tej firmy

kaszka97 - Nie Sty 03, 2010 12:02
Temat postu: Vitakraft - produkty tej firmy
http://animalia.pl/produk...zur%C3%B3w.html

Przy opisie do tej karmy napisane jest ze poprawia wygląd sierści. . . W komentarzach jest to potwierdzone. Kupuje ktos ta karme? Rzeczywiste sierść wygląda ładniej?

AgneS - Nie Sty 03, 2010 12:59

Na sierść wpływa wiele czynników. Nie tylko karma.
Moim zdaniem karma dość droga (ale dla ogonów wszystko) :P
Ogólnie to jestem "uczulona" na firmę Vitakraft, więc się lepiej nie udzielam :|

Nakasha - Nie Sty 03, 2010 13:01

kaszka97, Vitakraft to taka średnio dobra firma, zazwyczaj jej karmy nie są szczególnie mocno polecane. ;) Jeśli szczury są dobrze, poprawnie odżywione i nie brakuje im żadnych substancji odżywczych, to będą mieć ładną, lśniącą sierść same z siebie. :)

AgneS, droga? a czym karmisz swoje ogonki? :)

kaszka97 - Nie Sty 03, 2010 13:22

acha. .
A tak przy okazji, nie wiecie czy sa większe opakowania xtravital niż 500 g. ?

idaa - Nie Sty 03, 2010 17:32

Nie wiem jak jest z tą karmą dla szczurów, ale moja siostra kupowała z tej serii dla świnek długowłosych i faktycznie świneczka dostała po niej pięknej sierści.
Nakasha - Nie Sty 03, 2010 17:38

kaszka97, widziałam 700 gramowe.

Są większe opakowania:
Tima Rattima: 2,5 kg, 5 kg, 15 kg
JR Farm: 2,5 kg, 3 kg, 15 kg
VL Rat Nature: 2,5 kg

Być może jak się poszuka można znaleźć jeszcze inne rozmiary: kiedyś kupowałam VL RN 20 kg, ale ostatnio ciężko na takie worki trafić. ;)

Shelly - Śro Sty 06, 2010 18:47

Nie przepadam za tą firmą. U chomików ją stosowałam
i nie zauważyłam żadnej zmiany.

Zresztą uważam tak jak AgneS - na zdrową i ładną sierść wpływa, nie tylko karma ;) .

Nakasha - Śro Sty 06, 2010 18:50

Na sierść można dawać siemię lniane. ;)
komosa - Nie Lut 21, 2010 15:41

Kupiłam raz swego czasu Vitakraft emotion... Myślałam wtedy "ooo... jaka droga karma. Pewnie musi być dobra", i piekny opis, że super działa na sierść. Pomyślałam, nic nie trace, ale jednak... straciłam 20 zł, a tego żarcia żaden mój szczur nie chciał tykać, nawet kijem przez szmate.

Vitakraft emotion 600 g za 20 zł, poszło do azot, a 2,5 kg TR za 39 zł jest pochłaniana w zaskakującym tempie :D

szczurzapanna - Sob Lut 27, 2010 16:16

ja tam bym nie kupowała, jak szczurki będą zdrowe, dobrze odżywiane itp. to i sierść będą miały lśniącą :P a większe opakowania... są duuuuużo większe :) ( co prawda napisałam to co poprzedniczki, ale może bardziej Cię przekonam :P )
Nanya - Pią Gru 17, 2010 13:58
Temat postu: Vitakraft
Ja przez chwilę podawałam swoim szczurkom Vitakraft i niestety sierść ogonków się w ogóle nie poprawiła. Jaka według Was jest najlepsza?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group