To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Zabawki i wyposażenie ręcznie robione

Dumisia - Pon Sty 11, 2010 17:17

niezłe :D :mrgreen: :oops: :) :wink: Ja chyba takie coś też zrobie :D
Ale jak będzie lato :lol: :]

kami-chan - Czw Sty 21, 2010 21:11

Dzisiaj posiłowałam sie z maszyną i uszyłam kostke :) Mnie się podoba, zaraz dam chłopakom :P



(usunęłam niedziałający link do zdjęcia - limomanka)

Marcik - Pią Sty 22, 2010 07:43

kami-chan, super sprawa, natchnełaś mnie :)
kami-chan - Pią Sty 22, 2010 21:19

Miło mi :)

(usunęłam niedziałający link - limomanka)

ratsfanrashell - Sob Sty 23, 2010 16:45

Ja też robiłam w wakacje takie cuda ;) był czas na to itp.
Pochwalę się :mrgreen: zrobiłam mostek z średniej grubości patyków, dwie drabinki i hamaczek... zajeło mi to 4 dni!

Nik - Sob Sty 23, 2010 20:20

Fajnie! :foty: najlepiej w klatce i ze szczurkami :wink: Nie dziwię się, że długo, bo to taka 'dziubdziana' robota... Ja robiłam hamaki ze starych, porozciąganych skarpet, robiąc tylko dziurę naprzeciwko pięty, tak od góry (pięta-spód, dziura-wierzch). No i Suzia tam lubiła spać, w tym zagłębieniu (w pięcie :lol: ) :]
kami-chan - Nie Sty 24, 2010 19:16

Znalazłam fajny pomysł w internecie na zajecie szczurka :P A mianowicie takie małe kilku cm woreczki z materiału w ktore sie wkłada przysmaki :) Dobre zajecie:)

rysia.13 - Nie Sty 24, 2010 19:50

taa tylko najpierw trzeba je uszyć :wink: :lol: :P :-P :mrgreen: :] :roll:
kami-chan - Nie Sty 24, 2010 20:15

Niekoniecznie :P Jak ktos nie umie moze np. wziaść kawalek materialu polozyc na niego smakolyk i zawiązac sznureczkiem ;) Myśle że też by się sprawdziło :)
Nik - Nie Sty 24, 2010 20:20

Ale nie sądzicie, że maluchy mogą się przyzwyczaić do gryzienia materiału, a potem hamaki długo nie pożyją? :]
kami-chan - Nie Sty 24, 2010 20:58

Hm... No fakt :P Ale z drugiej strony jak ktos ma szczurki co gryza hamaki to moze taki woreczek to dobra sprawa bo sie od hamakow odczepia? :)
Nik - Pon Sty 25, 2010 01:12

Może być i tak... :P
Anonymous - Pon Sty 25, 2010 15:27

Oj, ten woreczek taki uroczy :mrgreen:
ciemna ja - Sob Lut 20, 2010 23:57

Ja zrobiłam dziś moim tunel z butelki po 1,5l. wodzie mineralnej;)

Wyciełam górę i dół butelki. Wziełam stare dziecięce grube rajstopy. Obcięłam jedną nogawkę i tam gdzie są palce. Wsadziłam do tunelu z butelki, materiał wywinęłam na butelkę i zawiesiłam w klatce. Chłopcy nawet zaciekawieni.
A oto zdjęcia:




Ps.Jakość zdjęcia niezbyt dobra:/
Ale może komuś się instrukcja przyda :-P
Sory że zdjęcia takie duże. Ale nie mam programu do pomniejszania a na imageshacku nie umiem :(

Akane - Pon Mar 22, 2010 20:33

Ja zrobiłam liany z grubych sznurków pełnych węzełków( aby ułątwić wspinanie) Zobaczymy czy się spodoba :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group