To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Zabawki

Anonymous - Śro Sty 24, 2007 17:52

Podnoszę ;] Ktoś podejmie się tłumaczenia dalej?
Maniak - Śro Sty 24, 2007 20:41

No właśnie Juni przyłaczam się
:) ja angielskiego na ytle nie znam żeby coś przetłumaczyć :)

usunęłam niedziałający link - limomanka

Layla - Sob Mar 24, 2007 09:53

Właśnie odkryłam zabawkę dla szczurów - tekturowa zgrzewka po jajcach. Wysiadam jak widzę jak Lenin ciągnie ją w swoją stronę a Luter w swoją i gryzą ją bez opamiętania. Bianca zachwycona, bo może się wyżyć. Spokojne szczury olewają, ale polecam dla młodych głuptasów albo szczurów nerwowych :mrgreen:
falka - Sob Mar 24, 2007 17:41

Layla, a salmonelli na czymś takim nie ma :drap:
Layla - Sob Mar 24, 2007 18:20

falka, salmonella może być wszędzie.. Już wcześniej dawałam im tekturkę po zjedzeniu uprzednio jaj. Tyle, że wcześniej olewały.

Edit: ale mnie w sumie wystraszyłaś, czyli koniec z ukochaną zabawką i czas powrócić do pudełek po butach :P

Ratata - Sob Mar 24, 2007 20:38

To można chyba do piekarnika na chwilę władować, byle by się nie sfajcyło ;)
Asaurus - Nie Mar 25, 2007 01:11

Jaja zanim trafią do jakiegokolwiek sklepu muszą zostać wysterylizowane a potem trafiają do tekturowych pudełek. Z tego co się orientuję to salmonellę załatwiają promienie UV więc można wystawić na trochę na słońce. Pomysł z piekarnikiem też nie jest zły jednak nie sądzę aby był niezbędny.
polna - Czw Paź 04, 2007 16:44

http://www.krakvet.pl/fer...bli-p-8639.html
Warto inwestować w taką drabinkę? :wink:

I czy taka kula na sianko jest przydatna? - http://www.krakvet.pl/tri...104-p-3795.html

Sorry, za tyle pytań. :roll:

Straciatella - Czw Paź 04, 2007 18:34

Drabinke taką mam i jest eksploatowana, więc pasi (wyjęłam jedno piętro z klatki i ta fabryczna była za krótka, dlatego się zdecydowałam) a co do kulki, to nie mam pojęcia, ja robie moim gniazdo w narozniku, a one je z lubością rozwłóczą po całej klatce :) ))
Natalia - Śro Lut 06, 2008 21:44

http://www.ratsauce.com/toys_games/index.php#12 - o ile się nie mylę to tu są 'przepisy' na zabawki i zabawy. Ktoś by to przetłumaczył?:).
Anonymous - Nie Lut 10, 2008 14:42

Fiki była zawsze stateczna jedyne czym się bawiła to były chusteczki papierowe,szmatki,ręczniki papierowe do rąk i wszelkie inne papiery:kalendarze,kartki.
Miki bawiła się szpulką do nici,nićmi,nożyczkami gdy akurat je używałam,sznurkiem,wąsami mojego pluszowego tygryska,miarą krawiecką.
Mimi lubiła natomiast bawić się moimi rękami,a ściśle palcami,podgryzała i uciekała,jeszcze lubiła wycinać wzorki w kocu i cięła to wszystko na okrągłe włochate kuleczki.

blackowca - Sob Lut 16, 2008 18:57

Moje łobuziaki najbardziej lubią bawić się wszystkim co jest z polaru i da się do tego wleźć :) Każdy ma swoją rękawiczkę, mają czapkę, poza tym mają polarkową norkę :D
Oprócz swoich polarkowych skarbów każdy ma pluszaczka miniaturkę, jak słodko wyglądają kiedy śpiąc tulą się do swoich zabawek...

Semena - Śro Lip 30, 2008 15:33

Dla moich cudów najlepszymi zabawkami są ludzie :mrgreen: Mogą się bawić wieloma rzeczami, ale człowiek musi w tym uczestniczyć :wink:
Anonymous - Czw Lip 31, 2008 11:33

moje chlopaki uwielbiaja zabawe w przeciaganie z kartka i ganianie za woreczkami i innymi takimi szeleszczacymi rzeczami hehe zachowuja sie wtedy jak male pieski :D
Anonymous - Czw Lip 31, 2008 11:55

Natalia napisał/a:
o ile się nie mylę to tu są 'przepisy' na zabawki i zabawy. Ktoś by to przetłumaczył?:).


gdzieś było na forum tłuamaczenie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group