To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - NIEPOLECANE karmy dla szczurów - temat ogólny

Lynn - Nie Kwi 22, 2007 18:07

Ja moim kupiłam juz jakiś czas temu kilogram karmy MEGAN i do tego dosypałam trochę innych ziaren. Stoi to i stoi, szczury wcale nie chcę tego jeść, a zostało mi tego jeszcze tyle, co prawie na początku, no i nie mam pijęcia co z tym zrobić :P
Anonymous - Nie Kwi 22, 2007 18:18

Lynn wyrzucic najlepiej do smieci. Megan to mnostwo chemi. W dodatku ma jakies nie dobrze wysuszone orzechy i ziarna. A w karmach na wage czesto mieszkaja jakies robaczki. Nie raz widzialam jak wylatywaly mole, po tym jak ktos poruszyl karme.

falka, dziekuje za rade ;) Bede musiala tak zrobic.

Anonymous - Śro Kwi 25, 2007 16:29

uu ja mam tego badziewia 1kg ;( chyba najzdrowsza własna mieszanka. z czego pamiętam najgorsze jest takie coś firmy hobby bo miało robale.
A co myślicie o menu ? drogie to to jakieś niemieckie

gijane - Śro Kwi 25, 2007 18:01

w vitakraft menu sa orzechy ziemne, co dla mnie dyskwalifikuje ta karme- latwo sie na nich legna grzyby plesniowe, ktorych metabolity sa silnie trujace.
Anonymous - Śro Kwi 25, 2007 18:35

oj nawet nie wiedziałam. Ja zawsze kupowałam megana itp. badziewie. Ale to menu jest dosyć fajne bo ma takie zamknięcie dobre że żarełko się nie psuje. A jest coś z tego vitakrafta bez tych orzechów?
falka - Czw Kwi 26, 2007 15:01

Belial, z zapięciem jest Xtra Vital i nie ma orzeszków ziemnych, moje szczurki bardzo go lubią i tfu tfu jeszcze im się nie znudził. A to jest temat o karmach nie-polecanych ;)
Natalia - Pon Maj 07, 2007 09:06

A mi się nie wydaje takie złe, patrząc na opakowanie i na skład, no, ale wy wiecie lepiej, w końcu próbowaliście ;-) .
Layla - Pon Maj 07, 2007 10:03

Edytuję i rewiduję pogląd: szczury się przekonały ;) Ale i tak nie ma porównania do xtra vital ;)
ivi - Śro Maj 09, 2007 12:06

Ja kupiłem swojemu ogonkowi w ubiegła sobotę ten vitakraft, ale jakoś nie widzę żeby coś z miseczki ubywało... Chciałem mu właśnie ten xtra vital kupić, ale nie było... A tak w ogóle to wiecie gdzie można kupić tę karmę, bo w Zakopcu, i w zoologicznym w eklerku nie było, a nie miałem czasu żeby poszukać innego... Aha, ja zapłaciłem 16 zł za 600g...
Anonymous - Śro Maj 09, 2007 12:26

ivi, sklepów w Zakopanem nie znam, ale zawsze pozostają Ci e-sklepy (animalia, zoolandia).
Natalia - Wto Lip 10, 2007 09:52

Ja mam zamiar wypróbować tą karmę, kupię 300 g - http://www.planeta-zoo.pl...c293bce057306bc .
falka - Wto Lip 10, 2007 10:45

Natalia, jaka droga :shock: ja bym wolała dołożyć 2 zł na Xtra Vital 500gram
Natalia - Wto Lip 10, 2007 11:44

Ale ja chcę wypróbować :) . No chyba że naprawdę bardzo nie polecacie...
falka - Wto Lip 10, 2007 12:00

Natalia, ja nie wiem, nie miałam ;) pewnie też bym wypróbowała :lol1:
Mona i Kuba - Pon Sie 20, 2007 11:40

Nasze szczurzaste po prostu zlaly na te karme :| Tylko chyba gwaizdki czy serduszka im posmakowaly. Na szczesice to byla tylko probka karmy i nic nas to nie kosztowalo.

Naszym zdaniem nie warto. Malo sie slyszy o tej karmie dobrego, tzn. smacznego :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group