To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - NIEPOLECANE karmy dla szczurów - temat ogólny

Cola - Wto Lut 20, 2007 20:41

tygrys1985, o mój boże :shock:
Tygrys - Wto Lut 20, 2007 20:52

Aha dodam że data ważności upłynęła w listopadzie 2006 roku...
Bosh, tragedia!!!! pierwszy raz się z tym spotkałam osobiście, do tej pory tylko czytałam o tym na forum... :killer: jestem wściekła!!!! :evil: :x

Cola - Wto Lut 20, 2007 20:53

tygrys1985, nie dziwie ci sie
to jest straszne
musisz koniecznie na nich nakrzyczeć !! :P

devilline - Wto Lut 20, 2007 20:56

tygrys1985, to nie sprawdzałaś? :P
trzeba mieć oczy dookoła głowy... taka jest przykra prawda...
PS. A pudełka z kolbami z Animalsa nie idzie normlanie otworzyc żeby zobaczyć? Bo w większości firm idzie...

Tygrys - Wto Lut 20, 2007 21:26

American właśnie piszę, że śpieszyłam na busa. a poza tym zawsze tam kupowałam (tylko nie Animalsa) i nigdy, przenigdy nie miałam zastrzeżeń do tego sklepu... :| a tu taka niespodziewanka :?
Cola Cholera, najgorsze że nie mam paragonu i moge sobie wsadzić gdzieś te kolby...i swoje krzyki też :P

Maniak - Wto Lut 20, 2007 21:26

No własnie a słyszał ktoś moze o firmi Nestor??Tak z ciekawości...
Cola - Wto Lut 20, 2007 21:37

tygrys1985, krzyknij ze nie masz paragonu i mimo to zrób awanture..:P
Tygrys - Wto Lut 20, 2007 21:39

Po prostu wejde powiem jaka sprawa i uprzedze ją albo poucze, jak kto woli, żeby sobie półki poprzeglądała, bo ma stary towar i może sanepid ją odwiedzić...
Natalia - Śro Lut 21, 2007 13:03

Maniak napisał/a:
No własnie a słyszał ktoś moze o firmi Nestor??Tak z ciekawości...


Jasne,tylko z niej kupuję czasem kolby, dropsy :) . Wg. mnie to dobra firma, tylko karmy nie za bardzo(kolorowe granulki) ale plus za dosyć urozmaicony skład.

Maniak - Śro Lut 21, 2007 18:02

No własnie si.ę zastanawiałam nad nia...bo w sumie dosc ubogie zaopatrzenie sklepów w Gnieznie zmusza mnie do kupowania Vitapolu raz po raz ale maja tam jeszcze własnie Nestora,tyklko jeszcze nie kupiłam, bo jakos odpychał mnie wizualnie...
wanna - Nie Lut 25, 2007 17:34

Maniak też myślę, że Nestor to dobra firma, ale kupuję tylko kolby, więc o jedzeniu nic nie powiem...
Anonymous - Śro Mar 21, 2007 10:44
Temat postu: [NIEPOLECANA] Vitakraft Emotion
Jakiś czas temu pojawiła sie nowa seria karm dla gryzoni Vitakraft o nazwie Emotion.
Jest reklamowana jako źródło składników wpływających doskonale na sierść, zęby i system immunologiczny gryzoni. Są tez kolby.
Czy ktoś to może już to wypróbował? Kosztuje prawie 18 zł za 600 g (w Kakadu) i wolałabym najpierw usłyszeć Wasze opinie, zanim wybulę kasę. ;)
W opisie znajdują się m.in. takie składniki:
- owoce (daktyle)
- warzywa (płatki z grochu i soja)
- orzechy (chyba ziemne)
Wydaje mi sie to dość ubogie, ale może warto to wymieszać z inna karmą?


falka - Śro Mar 21, 2007 13:30

Ja znalazłam taki skład:

Složení: extrudovaná pšenice, krůtí maso (4,8%), kukuřice, oves, vysoce hodnotná sója, fazolové vločky, rýže, vysoce hodnotná vojtěška, hrách, extrudovaná vojtěška.

Nie jest jakiś porywający. Poprzednia karma Vitakraftu dla szczurków też była bardzo uboga i miała za dużo orzeszków ziemnych.

Layla - Pią Mar 30, 2007 15:29

To chyba dla szczurków tylko są takie ubogie. Własnie zakupiłam dla smrodków Vitakraft Emotion Beauty dla chomików. Skład wydaje się niezły: zboże (kukurydza, owies), warzywa (płatki fasoli i grochu), owoce, orzechy, mięczaki i skorupiaki (krewetki :P ), mleko O_o , melasa z trzciny cukrowej, koncentrat z aloesu. Jeszcze im nie dałam, bom w pracy, ale dam znać, jak smakuje i wygląda. :mrgreen: Mam nadzieję, że one to ruszą, próbuje je wyleczyć z megana i nic :(

PS W madisonie po obniżce 15% zapłaciłam 15 zł za 600 g

marhef - Pią Mar 30, 2007 15:44

Layla napisał/a:
płatki fasoli i grochu

A czy to nie ma działania wzdymającego?
Bo się wielokrotnie zastanawiałam, czy fasola i groch w formie "suchej" też powodują wzdęcia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group