To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - NIEPOLECANE karmy dla szczurów - temat ogólny

Anonymous - Nie Lis 27, 2005 21:48
Temat postu: NIEPOLECANE karmy dla szczurów - temat ogólny
Jak w temacie, jakie jedzonko nie polecacie dla naszych milusińskich?

Dołączam ankietę - plebiscyt na najgorszą karmę ;) (karmy zebrane z tego tematu), falka.

Anonymous - Nie Lis 27, 2005 22:24

nie jestem pewna ale chyba "animals"... po otwarciu pudełka z karmą, wyleciały z niej robale ( a w środku pełno jajeczek było :evil: ) okropieństwo!! raz się nadziałam i tej firmie podziękuję...
KAKA - Pon Lis 28, 2005 09:19

Vitapol nie polecam. Beznadziejne, malo urozmaicone, prawie sama przenica której moje ogony niecierpią
Elbereth - Nie Paź 22, 2006 22:15

foka_z_zakonu napisał/a:
"animals"

Też nie polecam, 2 razy znalazłam w tym robactwo :evil: . Oprócz tego pełno w tym tych kolorowych chrupek :evil: .

Anonymous - Nie Lis 19, 2006 14:49

Nie straszcie mnie, ja mam sianko Animals...

Ale żadnych robali czy czegoś tam nie uświadczyłam... :|

sachma - Nie Lis 19, 2006 15:25

Vitapol, Animals i wszystkie jedzonka dla szczurow "podstawowy pokarm" w tekturowych pudelkach... wszedzie sama pszenica i czasem robale... wybrobowalam juz wiele... przewaznie od razu wybieralam "najlepsze" z najgorszych kaski a reszte wywalalam... smieciami szczurow karmic nie bede... zreszta maja swoj rozum i takiego czegos ruszyc nie chca...
Mangusta - Nie Lis 19, 2006 16:26

z zasady wszystkie "kartony" za bardzo ponętną cenę (zazwyczaj jakieś 3,50) są z żywą wkładką... nie ma co tego kupować... najlepiej jest mieć karmę na wagę, wtedy dokładnie widzimy co kupujemy.
wanna - Nie Lis 19, 2006 17:08

też nie polecam karm w kartonach... już nie pamiętam jakich używałam na początku ale nie były urozmaicone, za to Kolibra pamiętam, bo znalazłam tam spleśniałe groszki i pszenice... i jakieś małe ćmy zaczęły latać mi po domu... Nie miałam odwagi dać tego szczurci...
Anonymous - Nie Lis 19, 2006 19:12

Idę wywalić im to z michy, przeraziłam się czytając.
Mangusta - Wto Lis 28, 2006 12:45

ostatnio musiałam babiszczom kupić zamiast tradycyjnie, megana na wagę, megan w wiaderku dla szynszyli...
strasznie się zawiodłam :? za 5,50 siano, siano, siano, trochę pestek z dyni i suszona marchewka. nie opłaca się kompletnie (w odróżnieniu od megana na wagę z którego jestem bardzo zadowolona i płacę mniej).

Anonymous - Śro Gru 13, 2006 23:16

KAKA napisał/a:
Vitapol nie polecam. Beznadziejne, malo urozmaicone, prawie sama przenica której moje ogony niecierpią


A ja jak na razie do Vitapolu nic nie mam...

Dziś kupiłam opakom Warzywny pokarm dla gryzoni i Drops menu orzechowe.
Mieszają w misce i coś tam sobie wybierają. :)

Anonymous - Sob Gru 16, 2006 01:17

a moim nie smakują suszone warzywa z Natury Szczura. Zobaczę jak resztę >> chipsy brokułowe na przykład zjedzą... poza tym nie lubią owsa.
Asaurus - Sob Gru 16, 2006 09:47

Co do megana nasze szczury wyjadają wszystko oprócz zielonych bobków. Zastanawia mnie czy to nie przypadkiem suszony szpinak :] Wybierać im tego nie będę same doskonale to robią, a jak w misce tylko zielone zostaje to ostentacyjnie ją wywracają wysypując wszystko lub do niej sikają aby zademonstrować, że już pusta i trzeba napełnić.
Margo - Czw Sty 11, 2007 19:21

Vitapol (na początku Stefan jadł granulat, chrupki i pestki słonecznika. Teraz nawet tego nie ruszy - woli moje musli), Animals, ROL-EXPRES Wrocław - od tego najprawdopodobniej mój Stefan zaraził się pasożytami !!
Kagero - Pią Sty 12, 2007 01:28

Vitapol rzeczywiście nie nadaje się do niczego - no chyba, że ktoś ma digging-box, to wtedy można wsypać te wszystkie ziarenka i może coś wyrośnie. skład karmy raz, że nie odpowiada opisowi, dwa, że oprócz ziaren (które są bazą karmy), których szczury nie ruszają, można tam znaleźć kilka kolorowych chrupek i jakichś farfocli. stracone 3,50.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group