To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Zuzala i Herbal Pets - suszone zioła, owoce, warzywa i inne

Mangusta - Pią Sie 20, 2010 14:19

zdaje mi się że w roślinach podczas mrożenia woda sporo niszczy, nie wiem czy taka roślina nadawałaby się później do spożycia. Ogólnie nie słyszałam o praktykowaniu mrożonek, natomiast kiszonki to norma u większości rozwiniętych ogrodów zoologicznych.
kameliowa - Sob Sie 21, 2010 14:33

kiszony mlecz.. mniam :D Ja wolę dawać świeże zdecydowanie. wiadomo, że część owoców/warzyw itp to są sezonowce i trzeba się pogodzić z tym, że zimą smacznych truskawek nie będzie... dlatego nie martwię się brakiem mniszka zimą ;)
Czarodziejowa - Sob Sie 21, 2010 17:59

warzywa i owoce mogą być smaczne zimą:D przecież zostało wymyślone coś takiego jak przetwory ; ) tylko chodzi tutaj o najlepszą metodę, żeby roślina nie straciła swoich właściwości.
mal - Wto Sie 24, 2010 18:05

dziękuję za odpowiedzi :wink:
AngelsDream - Wto Cze 14, 2011 13:54

Kolba do chrupania Mr. Woodfield Roll 'n' Fun

U nas to hit, dzieciaki nie chcą się odkleić.
Wadą jest to, że trochę kichają, być może od intensywnego zapachu i pyłu.

Cytat:
Skład:
drewno liściaste, pietruszka, proso czerwone, proso żółte, skrobia, płatki kukurydziane, kwiaty nagietka, płatki róży


Dostępna: http://www.zooplus.pl/sho...nia/196604#more

Pyl - Wto Cze 14, 2011 14:09

Off-Topic:
AngelsDream, zastrzelę, nie mogłaś napisać 2 godziny temu? Zamówienie już poszło :(

AngelsDream - Wto Cze 14, 2011 14:13

Off-Topic:
Pyl, ups? :oops:


Miałam im to zdjąć, żeby Andaj trochę mniej się objadał, ale on właściwie je tylko to teraz, więc ma odroczone. Za trzy dni go zważę i zobaczę, co z tego wyszło.

pszczoła - Wto Cze 14, 2011 14:26

Off-Topic:
Pyl, Jak napiszesz do nich maila, to nie będzie problemu z dołączeniem do zamówienia :) Ja 2 razy domawiałam coś do jednego zamówienia.

dzieciak1988 - Czw Cze 16, 2011 21:01

kurcze no. Ja też bym wzieła... hmm :?
Gienia - Pon Paź 24, 2011 00:11

Mam pytanko, czy nadmiar ziół podstawowych dla szczura HP może zaszkodzić? Zauważyłam, że jest tam jakiś składnik, które moje ciury ubóstwiają, wsypuje im dużą michę, która bardzo szybko znika. Ich kupki są jakby luźniejsze, szczurki nie dają żadnych oznak choroby. Czy te zioła mogą tak wzmóc trawienie, że ta kupa jest taka a nie inna?
Cerro - Pon Paź 24, 2011 19:48

Gienia, pewnie tak, w końcu u ludzi zioła też działają podobnie.
LawinaPL - Pon Lip 29, 2013 20:48

Kupiłam ciurkom Herbal Pets


i nie bardzo jestem przekonana .. pachnie super (troszke jak taka jedna maść na dziąsła)
Ale widziałam tam troche drewna i dziwacznych liści...

A szczury prawie wogóle nie jedzą
skubią troszuńkę i wywalają

Wygląda jak dziwna skosozna i zsuszona trawa z aromatami

Więc nie polecam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group