To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Zuzala i Herbal Pets - suszone zioła, owoce, warzywa i inne

Livonia - Śro Lut 07, 2007 17:01

u mnei ten ogórek to najgorsze paskudstwo;D nikt go nie chce... ;P
falka - Śro Lut 07, 2007 17:05

Moje też ogórki wyjadły najchętniej. Na pomidorkach nie miałam białych kropek, może takie Ci się trafiły, Nisiu?
Nisia - Śro Lut 07, 2007 17:32

falka, dwa razy kupowałam... Może przewrazliwona jestem....
falka - Śro Lut 07, 2007 17:49

Nisia, ja też dokładnie oglądam, nawet próbuję, więc bym zauważyła. Może na moich nie było, ja już dość dawno je kupowałam, to była jedna z pierwszych rzeczy hp jakie kupiłam. Przyjrzę się jak będę w sklepie, akurat mają w ladzie za szybą :)
Guślarka - Śro Lut 07, 2007 18:36

Mój Paskud niestety ni jest przyzwyczajony do diety ziołowej i zwykle suszone warzywa i zioła zostawia. Owoce leśne z HP smakują mu tylko po części (malin nie tknie, głogu i dzikiej róży też). Z Natury Szczura je chyba tylko nasiona ostropestu, dynię i lukrecję - reszta jest BE! Brokuły tez mu nie smakują, za to chipsy gruszkowe nadzwyczajnie :)
Anonymous - Śro Lut 07, 2007 19:27

Nisia, ja swoim sama susze ogorka :wink:
Kroje w grube plastry i zawoze do babci do suszarki na grzyby :)

falka - Śro Lut 07, 2007 21:56

Matylda, ooo super, a jak grube muszą być takie plastry? Może dorwę kogoś z suszarką ;) Albo TŻ mi ususzy stacją lutowniczą :D
Anonymous - Śro Lut 07, 2007 22:28

Ja wiem jakie, tak na oko kroje, ale tak ok. 1cm, moze troszke mniej. Moje uwielbiaja :mrgreen:
falka - Pon Mar 19, 2007 08:18

Więc miałam opisać wrażenia po-Zuzalowe. Ani liście poziomek ani babka nie zrobiły szału, ale liście poziomek poszły do kuwety w czyste miejsce (nie do toalety) i tam służyły dość długo za legowisko, chyba dziewczęta zaczęły nawet coś podskubywać. Pachniało ładnie, chociaż troszkę tam nasiusiały. Ogólnie jak coś zamawiacie to polecam spróbować :) Ja chyba następnym razem wezmę jakieś inne zielsko i najwyżej pójdzie na legowisko :)

edit.

To chyba złośliwie robią... Witka właśnie gryzie babkę - specjalnie żebym musiała edytować posta :P

Anonymous - Śro Mar 21, 2007 09:39

Wczoraj pierwszy raz zobaczyłam Naturę Szczura w Kakadu (bo do innych sklepów jakoś nie chodzę), kosztowała 3,90 zł, więc ją kupiłam. W domu pomieszałam z karmą Versele Laga i wyobraźcie sobie, że łaskawcy wyrazili zainteresowanie :)
Nisia - Śro Mar 21, 2007 09:42

Viss, z ciekawości, zainteresowali się wszystkimi składnikami? Bo u mnie to w zasadzie słonecznikiem i czipsami ogórkowymi się zajadały (musze kupic nową paczkę).
Anonymous - Śro Mar 21, 2007 10:01

Wiesz, jeszcze nie mam porównania. Wczoraj wieczorem wsypałam, nie wiem jeszcze co zniknęło, a co oleją dokumentnie. Ale fakt, ogórek cieszy sie powodzeniem i jakieś drobiazgi wydłubywały.
falka - Śro Cze 27, 2007 12:54

Szczurki zawsze wyjmują mi listki mięty z herbaty, jednak myślałam, że to urok "ukradzionego". Dziś sypnęłam im kilka listków do miski i Witka wszystkie pożarła :) 3 lub 4 listki - ślicznie jej teraz pachnie z ryjka :mrgreen:
Anonymous - Śro Cze 27, 2007 13:52

falka, ja dochodzę do wnosku, że mięta dla szczura, to jak kocimiętka dla kota, serio. :)
Ja kupiłam świeżą miętę i wcinają jak szalone, głównie łodygi. Ale trzeba uważać, Benio się uczulił chyba.

falka - Śro Cze 27, 2007 14:26

Viss, moje żarły też świeżą bazylię, ale że suszone - to mnie dziwi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group