To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Zuzala i Herbal Pets - suszone zioła, owoce, warzywa i inne

helen.ch - Nie Lis 19, 2006 18:23

U mnie ziółka je tylko młodsza, Kropka je dosłownie łapą na bok miski wywala... za to obie podgryzają gałązki jabłoni...
nezu - Nie Lis 19, 2006 18:42

Doswiadczenia z HP mam raczej przykre, galazek jabloni i gruszy im nie kupuje, bo mam za oknem ale:

ziol podstawowych nie rusza, bo fuj, owoce suszone o dziwo tez fuj.


Kupilam na probe zuzale i to chyba bylo to.
Co prawda nie wszystko wszystkim smakuje, ale mam kilka produktow ktore lubi caloksztalt.

Suszone borowki na przyklad i czarna porzeczka.

I liscie poziomek ktore smakuja zarowno dziatwie jak i starszakom.

Reszta to wedle gustu... ;)


P.S. z rzeczy nie calkiem do jedzenia polecam zuzalkowe sianko mietowe lub ziolowe.

Na mietowym uwielbiaja spac, pasozytow sie do tej pory nie doszukalam a po takim podsypianiu na pachnacym sianku pachna jak mietowki... :lol:

AngelsDream - Nie Lis 19, 2006 18:48

nezu napisał/a:
Na mietowym uwielbiaja spac, pasozytow sie do tej pory nie doszukalam a po takim podsypianiu na pachnacym sianku pachna jak mietowki... :lol:

Potwierdzam! :P

Sileas - Nie Lis 19, 2006 20:53

Ech, ja się wrobiłam nieźle ostatnio, gdy zamówiłam w sklepie internetowym właśnie ziółka HP - bo oczywiście w okolicy nie ma. A jak to wysyłka - im więcej tym lepiej. To nakupowałam tego kilka paczek, a te cholery tego nie jedzą.. ;) Po prostu można się załamać. Sama chyba zacznę to jeść, bo to pieniądze wyrzucone w błoto. W ogóle nie ruszają, ani natury szczura, ani podstawowych ziółek, nawet suszonych brokuł (ale te ostatnie chociaż mnie smakują! :D )
satanka666 - Pon Lis 20, 2006 11:40
Temat postu: Natura Szczura
Zastanawia mnie czy posmakowaly waszym szczurka ziola HP.
Jak tak to ktore?

Ja sie sprawdza Natura Szczura? :>

Layla - Pon Lis 20, 2006 14:51

Natura szczura jest super, już zżarły paczkę :D Ja wiedziałam już wcześniej co tam będzie, bo moje łasuchy były testerkami :D Z czystym sumieniem polecam 8)
Sileas - Pon Lis 20, 2006 16:43

Moje szczurki natomiast tego wcale nie jedzą.. wiec to chyba kwestia smaku, mimo wszystko miałam nadzieję że jakaś z trójki to będzie lubić. Nie - niestety. Zostałam sama z trzema paczkami natury szczura i chyba zacznę to jeść :D
Layla - Pon Lis 20, 2006 16:47

Tak, a ja nie mogę dostać w 3mieście, ech... Zeżarły paczuszkę, którą dostałam od HP i ni ma :(
Sileas - Pon Lis 20, 2006 17:08

Layla, skoro już wiesz, że im smakuje - możesz zamówić w większych ilościach w internetowym sklepie zoologicznym. Ja kupiłam to na http://zoozakupy.pl/ - całkiem szybko doszło. No, tylko problemem u mnie jest to, ze kupiłam stanowczo za dużo, na zapas. A wcale nie jedzą, ech...
Layla - Pon Lis 20, 2006 17:16

Chyba tak zrobie, moje ściury są bardzo ziołolubne ;)
nezu - Pon Lis 20, 2006 17:50

Hm...

Na moim zadupiu inaczej niz wysylkowo i tak nie dostane.

Mam jednak pewna awersje do HP bo jakby nie patrzec HP pokrzywa jest ble, zuzala pokrzywa jest mniam..dziwne cus.. :>

Ale moglabym sprobowac tym je nakarmic...

Anonymous - Pon Lis 20, 2006 18:25

moim jedyne co smakuje z HP to ziola podstawowe, na nie sie zucaja i zawsze maja w miseczce ale tylko to i nic wiecej! :roll:
Anonymous - Pon Lis 20, 2006 18:43

a ja mam dwóch indywidualistów. szu owszem, zje ziółka, zrobi mi tę łaske ugryzie dwa razy. nie więcej. schowa i czeka z miną "no, dobra,a gdzie PRAWDZIWE jedzenie?"
a rashad za ziółka HP da się zabić:P

Elbereth - Pon Lis 20, 2006 21:38

Moje bardzo chętnie jedzą zioła podstawowe :D . Za to szparagi nie zostały nawet wzięte do pyszczków :( .

Ostatnio zamówiłam dużo różnych ziół Herbal Pets z zoozakupy.pl (w Gdańsku niby są, ale tak naprawdę to czegoś dobrego dla szczura to ze świecą szukać :? ), już ponad tydzień mija, a paczki nie ma :evil: .

Yshia - Wto Lis 21, 2006 00:11

Ziół podstawowych moje ogony nie ruszają.. Tak samo jak chipsów z pasernaka czy mieszanki owoce lasu (czy jakoś tak) HP..
Natury Szczura jeszcze nie upolowałam nigdzie, ale z pewnością przetestujemy :)
Choć tak szczerze mówiąc moje ogoniaste nie bardzo lubią zdrową żywność.. może stąd ten problem z niejedzeniem ziółek :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group