To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Petycje, zbiórki, akcje charytatywne - Marzycielska Poczta

lluther - Śro Lis 18, 2009 11:20
Temat postu: Marzycielska Poczta
Jeśli ktoś chce pomóc (i to bardzo!) bez wydawania pieniędzy to zachęcam do zainteresowania się akcją "Marzycielska Poczta", która polega na wysyłaniu listów i kartek do bardzo chorych dzieciaków. Na stronie akcji można znaleźć profile kilku takich dzieci, wraz z ich opisami, zdjęciami oraz adresami, pod które można do nich pisać.

Dzieciakom sprawia to wielką frajdę. Ktoś planuje im coś napisać?

Strona akcji: http://marzycielskapoczta.pl

Jeśli podoba Wam się ta akcja to polecam podzielić się jej adresem z innymi - akcja jest całkowicie dobroczynna i dlatego nie ma budżetu na reklamowanie się w sieci.

Oleczka - Czw Lis 19, 2009 22:56

weszlam na ta strone i az mnie cos w gardle dusi jak czytam o tych strasznych chorobach :(
Za ok pol roku jak sie obronie bede psychologiem i wiem, ze napisanie takiego listu i wyslanie go bardzo pomaga tej drugiej osobie.

Mysle, ze pomaga i nam bo kaze sie na chwilke zatrzymac w pedzocym swiecie, usiasc nad kartka papieru i napisac list do dziecka :) a reka do gory kto w dzisiejszych czasach pisze listy mysle, ze garstka osob, ja wlasnie zdalam sobie sprawe, ze ostatni wyslalam jak mialam 13 lat czyli ponad 10 lat temu :(
Bardzo ale to bardzo dziekuje za tego linka i zabieram sie do pisania listu :)

Lavi - Pią Lis 20, 2009 09:40

Ja także coś napiszę, bardzo fajna akcja :serducho:
Karena - Nie Lut 19, 2012 23:44

Strona dalej działa. Zachęcam do aktywności w długie zimowe wieczory ;)
mpoczta - Śro Gru 05, 2012 19:03

Karena napisał/a:
Strona dalej działa. Zachęcam do aktywności w długie zimowe wieczory ;)


Dziękujemy za miłe słowa o akcji! Marzycielska Poczta cały czas działa - niedługo święta więc chcemy jak najbardziej nagłośnić taką formę pomocy chorym dzieciom.

Na świątecznej stronie akcji zawarliśmy wszystkie profile dzieci, które czekają na kartki świąteczne: http://swiatecznakartka.pl

Inicjatywa jest niekomercyjna i bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za wszelką, nawet najmniejszą pomoc w jej nagłośnieniu. :)

Zizollo - Śro Gru 05, 2012 23:02

tez coś napiszę,super akcja :super:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group