To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

Ogonowy offtopic - 'Ksywki' szczurów.

karusia_bb - Sob Maj 19, 2007 15:10

Moje szczury maj± wiele przezwisk. Duży to Szczurołap=Szczurobrzuch=Szczuropas, mniejszy natomiast to Gryzipiórek=Gówniarz=Szczurokup=Gównojad xD
Jeżeli chodzi o takie ogólne nazywanie szczurów, to nazywam je wraz z moim chłopakiem 'szczurołapami'^^

Anonymous - ¦ro Mar 26, 2008 19:31

Ja wszystkie swoje ogonki nazywal Cholerkami... Natomiast Mycha (najstarsza) ma ksywke od malego, kiedy sie na sia wkurzam... Wystarczy, ze krzynke "gnoju" labo "gnoju ty maly" to juz siedzi w klatce i nic nie niszczy xD Natomiast malenstwa raczej przezywam maluchami, nie maja jeszcze takiej ksywki wycwiczonej... A Floru$ jest grubasem albo leniem bo nigdy nie wylazi spod kołdry, chyba ze po jedzienie i zeby sie zalatwic xD
Anonymous - ¦ro Mar 26, 2008 19:38

marchewka, odkopujesz wszystkie tematy po kolei, to nie jest mile widziane ;)

Off-Topic:
Jak wołasz na:
marchewka napisał/a:
Floru$
jestem ciekawa, tak nawiasem :]

A. No i chciałabym żeby¶ pisała "kołdry" a nie "kadry"/"k±dry", nie do końca zrozumiałe jest.

zas - ¦ro Mar 26, 2008 19:39

Tino to Grubas jako że jest większy ;)
Taran.... Głupek :D Wszędzie lata i próbuje zeskakiwać z r±k czasem

Anonymous - ¦ro Mar 26, 2008 19:41

Wybacz poprostu sobie tak jakos przegladam tematy :]
Co Cie ciekawi z Florkiem!? :mrgreen:

magnes - ¦ro Mar 26, 2008 19:53

Juni napisał/a:
Jak wołasz na: marchewka napisał/a:
Floru$
jestem ciekawa, tak nawiasem

o to chodzi ;)

Natalia - Sob Mar 29, 2008 15:48

Ostatnio Luna została Hub± Bub± ;) .
blackowca - Pon Mar 31, 2008 17:43

Nasz Nilus jest najczesciej nazywany Murzynem, albo Czarnuchem, kiedy o nim mówimy :D
Bizou jest fretk± i reaguje na to całkiem całkiem
Hemingway natomiast jest Hemim lub Maleństwem po prostu :D

Mangusta - Pon Mar 31, 2008 19:22

Beza dostała ksywę Blondynka, bo jest mała rozbrykana i głupiutka ;)
aimee - Pi± Kwi 04, 2008 23:33

Ja zazwyczaj nazywam swoje szczurki maluchami, pociechami, ogonkami .
A z osobna na Łatę wołam Łatka, Łateczka ,kochaneczka ;] na Ciarę - Ciareczka, Ciuchcia :P ..... szczerze powiedziawszy nie maj± szczególnych przezwisk ,czasem nazywam je jak popadnie - od pomidorka po córeczki :mrgreen:

Ewa - Pi± Kwi 04, 2008 23:48

Malusieńka Łusia jest bardzo strachliwa i zanim sie wyłoni "łapie "ostro¶ć kiwaj±c główka na boki. Pewnego razu, jak w TV produkował się Grzegorz Miecugow, mała wychyliła się zza poduszki i zaczęła kręcić łebkiem jakby się zastanawiała - "Miecugow, nie Miecugow ?....Nie jednak Miecugow... "I tak Łusia została Miecugowem.
Justka1 - Sob Kwi 05, 2008 00:06

Na Emi mowie Mi¶-Mi¶,misiusia,Nane-małpeczka,Lalunia,Hannie-Hańćka,¶wir,¶wiszczypała ^^ ,Lua-zboczek,Lu¶-Lu¶,Bambi-bambus,czarnuch.
nezu - Sob Kwi 05, 2008 00:16

Na całe stado wołam czasami smrody, paskudy, maleństwa, zołzy i słoneczka, zależnie od tego jak się zachowuj± i czy mi broj±. ;)

Gufi ma jeszcze jedn± ksywkę któr± traktuję prawie jak imię.
Nazywam go Gufisiomi¶ albo po prostu, krótko, mi¶. Pluszowy. Do zacałowania. :mrgreen: :serducho:

Mała Mi - Pon Kwi 14, 2008 11:41

Na Rata wołam Ratosław, Racik, Klucha, Kluska, a na Kuzco - Kuzcolaz, Kuzcolina, Diabeł, Kolekcjoner i od niedawna - Gwałciciel. Poza tym to Wariaci, Łobuzy, Aniołki, Smrody, Gówniarze, Chłopaki :D
mc - Pon Kwi 14, 2008 13:16

bękarty diabła, łotry, smierdziele, słodziaki, miziaki, maleństwa, obrzarciuchy :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group