To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Red Eyed Devil

cytryn007 - Wto Lis 29, 2011 14:17

baradwys napisał/a:
cytryn007, w tym miocie będą na blackach, z czasem mogą zrobić się jaśniejsze. A ku-ku jak jej brat przyjechali do mnie jako dwa bardzo ciemne szkraby.

czyli ogólnie mogą być na innych kolorach? po prostu pytam bo w planowanych kolorach jest tylko red eyed devil bez koloru i myslalam, ze moze to oznacza konkretny wyglad szczura :)

baradwys - Wto Lis 29, 2011 14:20

cytryn007, czasem są w innych kolorach (ja spotkałam się z russian blue i agouti), ale przeważnie są blacki.
Pyl - Wto Lis 29, 2011 14:20

cytryn007, tutaj masz kilka postów o devilach (z fotkami)

wuwuna napisał/a:
Idealny devil, w miarę ciemnonasycony.
Mózgól
Idealny devil, czyli taki który jak najmniej ma w sobie zjaśnienia, a jest najbliższy pierwotnemu wyglądowi, czyli z młodości.

quagmire - Wto Lis 29, 2011 14:21

cytryn007, moga być na himach, syjamach, burmach. Spójrz do tematu Wu, ona ma kilka devili, widać różnice, np tu: http://forum.szczury.biz/...=asc&start=4230

Edit: Ja dłużej szukałam fot ;P

klauduska - Wto Lis 29, 2011 22:15

baradwys, nie no dosłownie kilka dni temu mówiłam, że ja takiego KONIECZNIE chcę i się zastanawiałam gdzie takiego można dostać. a tu strutu i będzie miot :shock: !
i się biję teraz mocno z myślami..

a te twoje to jakie mają umaszczenie? bo mi standard standard RED to nic mówi..

Nakota - Wto Lis 29, 2011 22:18

klauduska napisał/a:
a te twoje to jakie mają umaszczenie? bo mi standard standard RED to nic mówi..

Samica jest na pewno black RED (mam jej brata), samiec chyba też, aczkolwiek nie dam sobie ręki uciąć.

Mityczne imiona, mrau :serducho:

Niamey - Śro Lis 30, 2011 09:51

nie są, ale może kiedyś bedą tudzież chodzi o to, że nie aż tak ciężko zdobyć devile - nie są gdzieś za siódmą górą i rzeką :lol: Tak czy siak zrobi się ich teraz więcej :)
Majszczur - Śro Lis 30, 2011 10:10

Viss napisał/a:
Majszczur napisał/a:
że może być gdzieś u nas dostępny..
przecież wuwuna ma kilka od dawna ;)
Wiem, że ma, ale nic mi o tym nie wiadomo żeby ogłaszała się, że chce je komuś oddać/odsprzedać/ect :P Poza tym ja jestem skromny amator, nie sprowadzam sobie szczurów z zagramanicy tylko szperam w rodzimych miotach, a wcześniej po prostu nie trafiłam u nas na miot z devilkami. Może był, kiedy mnie jeszcze nie było na forum. Co nie zmienia faktu, że póki co raczej częściej spotykam wokół siebie haszczaki niż devile :wink: :mrgreen:
AngelsDream - Śro Lis 30, 2011 10:12

Majszczur, tylko miej świadomość, że devilek też może mocno zjaśnieć. :lol:
Niamey - Śro Lis 30, 2011 10:13

Majszczur, bo devil to całkiem świeża odmiana. Dlatego też nie należy przesadzać z hurraoptymizmem i mieć świadomość, że to nie są szczury o liniach prowadzonych nie wiadomo jak długo
Majszczur - Śro Lis 30, 2011 10:14

AngelsD biorąc pod uwagę mojego pecha, gdybym zapisała się na ten miot to prawdopodobieństwo wybielenia znacznie by wzrosło :lol: więc módlcie się żeby nie przyszło mi do głowy się zapisać :mrgreen:
quagmire - Śro Lis 30, 2011 10:16

Off-Topic:
Może założymy temat o devilach, dzieląc się tam naszymi informacjami itp. Bo tu się trochę śmieci...

Majszczur - Śro Lis 30, 2011 10:23

Niamey co do 'hurraoptymizmu' to... bardzo się można zdziwić również w tych od niewiadomo-jak-długo-prowadzonych-i-sprawdzonych liniach :> więc jeden pies :mrgreen: Natomiast devil o ile się orientuję chyba nawet nie jest dobrze skategoryzowany (brak wzorca, prawda?), dlatego na tym etapie hodowli wszelkie odstępstwa są dla mnie dopuszczalne i oczywiste :]
cytryn007 - Śro Lis 30, 2011 13:59

baradwys napisał/a:
ciemne szczury z czerwonymi oczami

quagmire napisał/a:
moga być na himach, syjamach, burmach


to na ciemnych czy nie tylko na ciemnych? jak odróznic w takim razie zwkłego syjama od red eyed devila na syjamie?

quagmire - Śro Lis 30, 2011 14:06

cytryn007, one są szare - ja nie wiem, jak to do końca działa, ale ten szczur jest bardziej szary. Któryś z tych wuńkowych właśnie jest na himie bodaj, a na pewno na syjamie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group