To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Red Eyed Devil

Clown - Czw Paź 29, 2009 19:19

Devilow nie ma narazie blisko mnie. Na wakacje bede na napewno w Berlinie. Jerzeli dojda tam Devily i ja bede jechal do polski, to przywioze pare. Napewno nie beda wjecej jak 25-30€ kosztowac. ale niewiem dokladnie.

Ja powiem szczerze ze nie podobaja mi sie te devily. Nie przepadam za czerwonymi oczami i dziekuje bogu za Gen Be. :)

Azi - Czw Paź 29, 2009 19:42

A ja bym takiego chętnie... bardzo, bardzo, bardzo chętnie.

Clown, jak tylko wiedziałbyś coś konkretnego, to ja bardzo proszę o info. Miejsce się znajdzie, bo plany mi się nieco zmieniły ostatnimi czasy.

Nakota - Czw Paź 29, 2009 22:11

Odmiana ciekawa, a nazwa jeszcze bardziej do mnie przemawia :mrgreen: .
nezu - Pią Paź 30, 2009 00:17

Wariatki. :mrgreen:
Ale w sumie się wam nie dziwię, sama bym chętnie samcola kupiła, bo kurcze no....
No co ja mam mówić, przecież nawet na podfroum hodowlanym w zeszłym roku się nimi zachwycałam, co nie drogie SHSRowiczki?:P

Ych. T_T

sachma - Pią Paź 30, 2009 00:29

ja się piszę na samcola za dwa lata :P wcześniej nie da rady :/ a szkoda..
yes - Pią Paź 30, 2009 07:50

no to coś czuję..... że tu będa interesy jakieś zrobione :P
Clown - Pią Paź 30, 2009 11:54

ale tak wogule, to przeciesz morzecie tez podjechac do berlina. Zirrael tez przyjechala i wszystko poszlo ok. ale morzliwe ze bede jechal do polski.
Roth - Pią Paź 30, 2009 13:09

Ja jestem z Poznania, więc do mnie z Berlina nie tak daleko :) Jakbym się zdecydowała na takiego szczurka to być może mogłabym trochę pomóc z transportem, zobaczymy. Zależy kiedy wy chcecie sprowadzać.
Azi - Sob Paź 31, 2009 19:20

Clown, niby tak, tylko wyrwać się do Berlina to dla mnie nie taka prosta sprawa :/ chociaż tak bym chciała znów odwiedzić zoo berlińskie...

poza tym językowo ze mnie pantofel/kapeć/but od lewej nogi i ogólnie oferma, więc sama to nie pojadę :oops: chyba, że Roth zabiorę ;)

yes - Sob Paź 31, 2009 19:50

ja moge ię wybrac też, ale język męczyłam 8 lat i juz wiem, ze nic z tego, jakiejs klapki w głowie chyba mi brak :lol:
Anonymous - Pon Lis 02, 2009 15:26

Azi napisał/a:
poza tym językowo ze mnie pantofel/kapeć/but od lewej nogi i ogólnie oferma, więc sama to nie pojadę chyba, że Roth zabiorę


Hehe Ja jedynie po angielsku bym sie tam swietnie dogadala, ale duzo rozumiem nawet jak ktos do mnie mowi jak do malego dziecka :P Ewentualnie moge sie wybrac z tata, bo zna biegle niemiecki, mieszkal w niemczech i pracowal wiele lat i zna berlin.

Polecam zoo berlinskie. Ojciec mi pokazywal zdjecia z wycieczki i po prostu woow...

cytryn007 - Wto Lis 29, 2011 14:08

baradwys napisał/a:
Red eyed devil

o dżizas a co to oznacza? szczegolnie to 'devil' to kolor (czego?) znaczenie?

baradwys - Wto Lis 29, 2011 14:10

cytryn007, ciemne szczury z czerwonymi oczami :)
Jak rodzice na zdjęciu :)

cytryn007 - Wto Lis 29, 2011 14:11

baradwys napisał/a:
ciemne szczury z czerwonymi oczami

ale ciemne to znaczy jakie? wszystko jest mozliwe? np czarne, ruski, aguty?
sorry ze męcze ale to ciekawe bo pierwszy raz o tym czytam :)

baradwys - Wto Lis 29, 2011 14:14

cytryn007, w tym miocie będą na blackach, z czasem mogą zrobić się jaśniejsze. A ku-ku jak jej brat przyjechali do mnie jako dwa bardzo ciemne szkraby.
Jak powinien wyglądać idealny Devil tego nie wiem, ta odmiana nie ma jeszcze wzorca.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group