To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - Miot G Happy Feet - nowe fotki str. 10

gratis - Śro Wrz 09, 2009 14:38

Azi, wiesz ile jest klusków? :)
Azi - Śro Wrz 09, 2009 15:41

Azi wie, ale nie powie. Powiem tylko, że podobnie jak u swojej mamusi.
mc - Czw Wrz 10, 2009 10:39

Młode mają się świetnie, Cykoria sprawdza się jako mama, są najedzone i zadbane. Cyku świetnie je zgarnia, więc są w jednej kupce i nie rozłażą się na wszystkie strony.
Anonymous - Czw Wrz 10, 2009 10:52

To świetne wieści, kciukam za maluchy. :kciuki: :kciuki:
Nakasha - Czw Wrz 10, 2009 15:01

Super :DD a kiedy będą fotki karmiącej mamusi i jej kluseczek?
Azi - Czw Wrz 10, 2009 15:03

Nakasha, jutro :)
Anonymous - Czw Wrz 10, 2009 16:41

ło, to czekamy na fotyyy :D
Nakota - Czw Wrz 10, 2009 20:59

Nosz, jutro zdjęcia, a ja mam do 16 lekcje :zly: . Przecież mnie rozniesie! Już teraz koleżanka mnie nienawidzi, a jutro to mnie chyba zabije :lol: .

Niemniej jednak kciukam za maluszki i za dzielną mamusię :kciuki: .

mc - Pią Wrz 11, 2009 12:09

Fotki :) Mam w pracy tochę luzu więc pozwoliłam sobie je zamieścić. Są ciemne, ale uwierzcie, że ciężko jest zrobić w takich warunkach zdjęcie, w dodatku Cykoria bardzo się wkurza kiedy ktoś zbliża się do klatki i celuje lufą obiektywu w maluszki. Mają się dobrze, jak widać na zdjęciu mają pełne brzuchy :P Wczoraj Cykoria przestała non stop na nich siedzieć, przychodzi na karmienie i odchodzi spać w koszyku albo jeść.



Nakasha - Pią Wrz 11, 2009 13:24

Jakie cudowne klusie!! :serducho: :serducho:
Azi - Pią Wrz 11, 2009 15:59

Moi Drodzy...

ponieważ każdy może przeczytać, że miot E się nie narodził i już się nie narodzi, a w mojej hodowli wyznaję zasadę - ten, kto czeka dłużej, ma pierwszeństwo - nieco zmieniła sie lista rezerwacji...

Azi samiczka
mc samiczka
Ren tailleska
heniok samiczka
Katasza samiec
serika samiczka
serika samiczka
Isis samiczka
Jakub P. samiec
Sebastian W. samiec
Magda P. samiec
Magda P. samiec

Kasia Z. samiec
Robert L. samiec
Katarzyna W. samiczka
Katarzyna W. samiczka

Nakota samiczka
Dimishka samiczka
Karolina G. dowolna
maris samiczka
Sylwia S. samiczka
Sylwia S. samiczka

potwierdzone, zastanawia się, brak deklaracji

na deklaracje osób czekam do wtorku - czyli jak maluchy skończą tydzień. Wiem, że ta lista an razie przeraża wielkością, ale znając życie z 1/3 chętnych w ogóle nie będę mogła się skontaktować...

Nie ma co ukrywać - małych jest 9. Urodziło się 10, jedno maleństwo nie przeżyło pierwszej doby, możliwe, ze urodziło się martwe.

Dzisiaj postaram się podać ilościowy rozbiór na płcie i kolorki.

Ja Was bardzo przepraszam, ale uważam, że byłoby nie fair, gdyby osoba, która czeka na szczurka z hodowli od lutego, czy marca, nie mogła go dostać, tylko dlatego, że los okazał się okrutny.

nezu - Pią Wrz 11, 2009 21:10

Hop. ;)
Azi - Pią Wrz 11, 2009 21:17

No to teraz nieco wieści - bez zdjątek, mimo, że zrobione zostały, ale nie było ich jak zgrać :( może sie w niedzielę zamieścić uda.

Mamy: 6 dziewczynek i 3 chłopców
Mamy: najprawdopodobniej 5 minków i 4 blacki
Mamy: duże i małe ciapaki
No i mamy... taillesskę

Prawdopodobnie:

4 dziewczynki mink i 1 chłopak
2 chłopców black i 2 dziewczynki

Szczegóły, jak się ofutrzą.

I jeszcze jedno... Ponieważ wszyscy wiedzą, co Ren przeszła... Ponieważ miot G, to miot po Cykorii, siostrze Cukinii, ponieważ zostałam zmolestowana telefonicznie i ponieważ Ren obiecała, że wszystko bierze na klatę... Mimo iż nie była na liście, tailleska trafi do Ren.

Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 21:21

tailles czyli, ze te bez ogona? :shock:

wiesz co Azi... ja sie zdecydowalam :oops:
niechcialam najpierw, bo dopiero co przeczytalam o miocie E, ale moze tak mialo byc i ten pan jest mi przeznaczony ;)

Anonymous - Pią Wrz 11, 2009 21:22

Azi napisał/a:
Ren obiecała, że wszystko bierze na klatę...

Biorę całkowicie. Renowy się zgodził, mimo, że zakazał brania więcej szczurów (ilość zbliżająca się do 20tki go przeraziła).

Bardzo Azi prosiłam o tę dziewczynkę, nie zasłużyła na żadne pretensje, więc wszystko biorę na siebie. Czekam na lincz...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group