To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa Szczurów - Wrocław 2009

L. - Pon Sie 31, 2009 23:13

a teges, panie sedziny mam zażalenie jednak.
nie dostaliśmy kartek z ocenami w niedzielę :evil: , strasznie mi ich brakuje, bo ja wszystkie zbieram ;(


:wink:

Oli - Pon Sie 31, 2009 23:15

L. napisał/a:
nie dostaliśmy kartek z ocenami w niedzielę :evil: , strasznie mi ich brakuje, bo ja wszystkie zbieram ;(
mnie się to przypomniało w niedzielę jak TŻ Azi mnie na dworzec wiózł. :lol: Azi obiecała, że przy najbliższej okazji je dostaniemy, bo je w swojej torebce skitrała. Tak to jest jak się robi inaczej niż zawsze. :P :lol:
pixel - Wto Wrz 01, 2009 01:30

gratis napisał/a:
ooo nieee ;( nie wiedziałam, że robiliście zbiorówki - paskuudyyy :twisted:


Mówiłem, że gratisową gdzieś wcieło, Ty się lepiej koleżanko przynaj gdzie się w tym czasie szwendałaś! :P

gratis napisał/a:
ale miałam zaciesze, mam, ciągle :mrgreen:


To już mówiłem zalbi w pociągu, jak to jest, że gratis 24/h ma uśmiech na twarzy od ucha do ucha ;D

Bernadeta - Wto Wrz 01, 2009 05:50

Magnes napisał/a:
mnie też widziałaś


A jak pytałam kto jeszcze z alloszczura to zgodny chór odpowiedział : wszyscy :lol: a gdzie indywidualizm :wink: Głupio było mi się pytać : a ty kim jesteś,a ty kim jesteś ? :oops: Myślałam,że jak się przedstawię : jestem Bernadeta to "wszyscy" zamienią się na konkretne osoby. :) No nic ,na drugi raz będę wyciągać z pojedyńczych osób wasze nicki :wink:
Poza tym pytałam o Oli,Azi,Łosoś /wiedziałam,że mają być/ a o Magnes zapomniałam spytać :oops: :P
Ale swoją drogą mogłaś podejść ja nie gryzę :lol: :zeby: Specjalnie tam pojechałam,żeby poznać osobiście tych z którymi wymieniam poglądy przez internet i jedno mi się na pewno udało : poznać osobiście moich wrocławskich komentatorów z fotosika :jupi: :mrgreen: chociaż znam ich o wiele krócej niż was. :)

heniok - Wto Wrz 01, 2009 06:47

Wystawa bardzo udana, super atmosfera i wspaniali ludzie
Azi gratulujemy organizacji
Sędziną dziękujemy za obiektywną ocenę ogonów i gratulujemy wszystkim zwycięzcom
Już odliczamy dni do kolejnej wystawy w Olsztynie i zaczynamy męczyć Viss i Oli aby zorganizować coś w Warszawie


Kilka zdjęć z Wrocławia :







babyduck - Wto Wrz 01, 2009 08:37

heniok, męcz, oby skutecznie. A ja chętnie pomogę.
Oli - Wto Wrz 01, 2009 10:23

heniok napisał/a:
męczyć Oli
a mnie niby z jakiej racji? ja tylko szary wystawca jestem, nawet nie zrzeszona :P

Bernadeta napisał/a:
Poza tym pytałam o Oli
zdjęcie, które robiłaś kataszy ukazuje także mnie - siedzę przy stoliku sędziowskim z wuwuną - ja to ta w niebieskiej koszulce w paski :wink:
heniok - Wto Wrz 01, 2009 10:27

Oli napisał/a:
a mnie niby z jakiej racji? ja tylko szary wystawca jestem, nawet nie zrzeszona


ale chyba nie aspołeczna ?? :twisted:
a patrząc na Twoje zaangażowanie we Wrocławiu wiem że pomożesz, tylko się droczysz :lol:

Oli - Wto Wrz 01, 2009 10:33

heniok napisał/a:
a patrząc na Twoje zaangażowanie we Wrocławiu wiem że pomożesz, tylko się droczysz :lol:
ja społek jestem, niestety :/ no bo w końcu kto jak nie ja :lol:

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 14:16 ]
Azi napisał/a:
czemu na zbiorówce nie ma wunci?! Madzię to rozumiem - Pani fotograf, ale Wuncia?!
bo ja przypomniałam o zbiorówce po tym jak w niedzielę wunia już pojechała :wink:
magnes - Wto Wrz 01, 2009 15:15

Bernadeta, przedstawiłam sie Tobie, ba nawet podałyśmy sobie rekę :P
heniok napisał/a:
aczynamy męczyć Viss i Oli aby zorganizować coś w Warszawie
:mrgreen:
Bernadeta - Wto Wrz 01, 2009 15:31

Oli napisał/a:
zdjęcie, które robiłaś kataszy ukazuje także mnie - siedzę przy stoliku sędziowskim z wuwuną - ja to ta w niebieskiej koszulce w paski

A to numer,a ktoś powiedział,że Oli teraz nie ma :doh:

Magnes napisał/a:
Bernadeta, przedstawiłam sie Tobie, ba nawet podałyśmy sobie rekę


Przypominam sobie,ale albo masz imię :Marta,albo ja zrozumiałam zamiast Magnes - Marta i nie za bardzo skojarzyłam o kogo chodzi :doh:

Oli - Nie Wrz 06, 2009 12:59

http://www.youtube.com/watch?v=mMguvSheo28 raz
http://www.youtube.com/watch?v=9wv-YTk4lj0 dwa
http://www.youtube.com/watch?v=qNNzG19-ph4 trzy

podług tradycji - filmiki z wystawy :wink:

gratis - Nie Wrz 06, 2009 13:30

haha xD Wunia miała RamudLIkę :P

najs, dzięki Olimpia, przy filmikach jesteś niezastąpiona :DD
chociaż w zeszłym roku filmik robili Pacyfkowi, genialnie obrobiony, szkoda, że się w tym im się nie chciało :P

nutaka - Nie Wrz 06, 2009 14:43

http://www.youtube.com/watch?v=mMguvSheo28 - hahah 1:47/48 :lol:
gratis - Nie Wrz 06, 2009 15:03

pixel, samo się :DD
wystarczy, że Was widzę :mrgreen:
fajnie, że zostanę zapamiętana jako zacieszna 8)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group