To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Urine off - środek usuwający plamy z moczu (stare i nowe)

Anonymous - Czw Lip 23, 2009 23:10

Magnes napisał/a:
Ten temat spadł mi jak z nieba :P
cieszę się. :mrgreen:
Ja też najdłużej stosowałam Vitopar, ale jest jednak rozczarowujący. Może i usuwa brud ale nie zapach. Mycie nim domków nic nie dawało (poza czystością).

Oli - Czw Lip 23, 2009 23:36

nie wiem o co caman, ale w lecznicy mnie Pani dzisiaj zagadnęła czy ten preparat w wersji dla kotów jest dobry :lol:
Anonymous - Pią Lip 24, 2009 09:09

Tego jednego akurat nie wiem i nie będę wiedziała. :D
PALATINA - Sob Lip 25, 2009 23:59

U nas w lecznicy w zeszłym tygodniu był jakiś przedstawiciel handlowy i tak zachwalał urine off, że aż uwierzyłam, że to coś fajnego.
Może spróbuję! 8)

maris - Sob Wrz 12, 2009 12:09

Moje hamaczki właśnie się piorą razem z urine off:) Zobaczymy jaki będzie efekt;)
Oli - Sob Wrz 12, 2009 19:22

jak dalsze podboje z urine? nadal działa na kanapach itp. meblach? pytam, bo coś mi w głowie zaświtało - nie wiedzieliśmy jak rozwiązać problem czyszczenia kocich drapaków... Jak myślicie - urine dałoby radę? :hyhy:
Anonymous - Sob Wrz 12, 2009 20:36

Oli, moja mama jest zadowolona z dużego opakowania (1l) tego psiego. Pierze posłania, psie koce i ręczniki, jest zadowolona, zapach się nie utrzymuje na materiałach.
maris - Sob Wrz 12, 2009 21:32

Wyprałam hamaki dodając urine off jako płyn do płukania, ale zapach moczu dla mnie był nadal wyczuwalny. Musiałam je jeszcze raz wypłukać z Lenorem fioletowym natural extracts i teraz pachną pięknie :D Wypróbowałam urine off również na plastikowych półeczkach i koszyczkach, drewnianych domkach i drabinkach oraz w pokoju na podłodze, biurkach, półkach i efekt bardzo dobry - zero przykrego zapachu. Przemyłam też pręty woliery, ale nie do końca podziałało. Przypuszczam, że gdybym zostawiła to na dłużej, wyszorowała dokładnie i spłukała to byłoby super :) Jak będę czyścić całą wolierę w wannie, na pewno tego użyję.
Anonymous - Sob Wrz 12, 2009 23:47

maris napisał/a:
Przemyłam też pręty woliery, ale nie do końca podziałało.
i nie podziała. Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem.
Oli - Sob Wrz 12, 2009 23:48

Viss napisał/a:
Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem.
oj tak, ja dopiero teraz wiem jaka byłam głupia mając ocynkowane klatki - nie ma jak farba :serducho:
maris - Sob Wrz 12, 2009 23:58

Oli napisał/a:
oj tak, ja dopiero teraz wiem jaka byłam głupia mając ocynkowane klatki - nie ma jak farba

Miałam wcześniej farbę (super) i nie wiedziałam co to znaczy ocynk. Teraz już niestety wiem... Moje szczury prętów nie gryzą, więc rozglądam się za kimś, kto by mógł wolierę profesjonalnie pomalować/polakierować.

Viss napisał/a:
Ocynkowanie to zuo i zawsze śmierdzieć będzie, czym byś nie myła, włącznie z domestosem

No, domestos też już przerabiałam... bezskutecznie (choć nie było czuć zapachu moczu a inny, też nieprzyjemny :P ). Zuo, bo do tego będzie wyglądać co raz gorzej... :/ Nie cierpię wszystkiego, czego nie mogę doczyścić.
Ale i tak spróbuję tego urine off przy myciu woliery, może choć trochę pomoże ;)

doraxx - Czw Paź 08, 2009 13:17

Witam ,urine off jest poprostu rewelacyjny ,dziwię sie ze jeszcze tego nie znacie ,bo ja mam szczurka od bardzo niedawna ale ten zapach z klatki był tak drastyczny,ze zaraz znalazłam środek (właśnie ten ) Jest jeszcze jedna firma tez bardzo dobre produkty osobiśćie przetestowałam ,mają środki zarówno do dezynfekcji jak i typowe tylko do zwalczania przykrych zapachów ,((((( Beaphar))))) polecam bo też dobre , cenowo jak urine -pozdrwaim serdecznie
madzial13 - Czw Paź 08, 2009 20:00

Potwierdzam, że to dobry środek, niweluje zapach, powiedziałabym, że nie całkiem, ale znacząco. Ale ma też wady. Mój mąż alergik się po nim straszliwie dusi. Więc przed użyciem pytam: wolisz, żeby śmierdziało, czy żebyś nie mógł oddychać :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group