To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2009 - miot "N" i "P" Emerald Moon

Nienna - Wto Kwi 03, 2012 15:19

Racja, dzięki - oczywiście 6 października 2011.

Poprzednio pisałam o obrzęku łapki Nami - jak się okazało było to skręcenie łapki i przeszło po zastosowaniu leków i okładów. Biedactwo miała już niedowład łapek i musiała jakoś źle stanąć...

wuwuna - Wto Kwi 03, 2012 15:22

Nienna napisał/a:
Poprzednio pisałam o obrzęku łapki Nami - jak się okazało było to skręcenie łapki i przeszło po zastosowaniu leków i okładów
To najważniejsze, że tylko to. :)
Nienna - Wto Kwi 03, 2012 15:33

Ale jak zobaczyłam jej łapkę to przeraziłam się nie na żarty... Na szczęście dr Rzepka opanowała sytuację :)
wuwuna - Wto Kwi 03, 2012 16:01

Nienna napisał/a:
Na szczęście dr Rzepka opanowała sytuację
O tak, to świetny lekarz!
Nienna - Wto Kwi 03, 2012 17:25

Zdecydowanie! Wielokrotnie już ratowała życie (o zdrowiu nie wspomnę) naszych szczurom, za co jestem jej dozgonnie wdzięczna.
Anka. - Wto Kwi 03, 2012 21:15

Sekcja Napoleona nie wykazała żadnych patologii, poza starczą niewydolnością wielonarządową. Nawet serce było w porządku. Dr stwierdził,że genotypowo Napoleon był super! Bo prostu odszedł spokojnie we śnie.

Czy linia ta jest kontynuowana , poza miotem O SunRat's, którego ojcem jest Naruto?

I jak najbardziej podpisuje się pod Nienną, zarówno pod wględem charakteru , jak i zdrowia szczury wspaniałe :serducho:

wuwuna - Wto Kwi 03, 2012 23:46

Anka. napisał/a:
Czy linia ta jest kontynuowana , poza miotem O SunRat's, którego ojcem jest Naruto?
Anka., to linia kontrolna i tylko jeden samiec został rozmnożony :wink:
Anka. - Śro Kwi 04, 2012 16:57

Już rozumiem, dzięki za wiadomość :)
apsik - Pią Maj 25, 2012 20:10

Jak się mają N-ki? To już staruszunki totalne. Moja Nefretete została sama. Rashida ją opuściła dobry miesiąc temu. Jakoś sobie poradziła z samotnością. Dużo czasu ze mną spędza. Oczywiście cały dzień śpi. Ale ma apetyt i to mnie cieszy. Niestety jest głucha totalnie, przyślepa albo i całkowicie ślepa, tylne nóżki ciągnie za sobą, ale ma bardzo dużo chęci do życia. Siedzi w dużej klatce na jednym poziomie, ma małe legowisko przeze mnie uszyte, a w nim pełno polarków, w których się zakopuje. Można powiedzieć, że jakoś egzystuje ale pomału "gaśnie". Cieszę się każdym kolejnym dniem spędzonym z Nefretetką. Mam nadzieję, że dożyje 3 latek.
emileczka - Pon Maj 28, 2012 09:40

apsik, jaka dzielna z niej dziewczynka :serducho:
apsik - Śro Cze 13, 2012 14:17

Niestety dzisiaj zgasła moja gwiazdeczka Nefretete ;( . Moja szalona całuska. Szkoda, że nie dotrwała do swoich 3 urodzin. Ale i tak była dzielna. Teraz biega ze swoimi przyjaciółkami. To była niesamowita dziewczyna. Skradła wszystkim serce swoim zachowaniem, była taka przyjacielska, mądra, wszędzie było jej pełno.
Anka. - Czw Cze 14, 2012 18:52

Tak mało brakowało, dzielna dziewczynka.
Dla Nefretete [']
Apsik, :glaszcze:

wuwuna - Nie Gru 23, 2012 13:29

Czy Nansy jeszcze żyje?
L. - Pią Sty 04, 2013 00:28

hop hop! Co z Nansy?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group