To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa w Olsztynie 15-16 sierpnia br.

Oli - Pon Sie 17, 2009 22:55

"Eeee i znowu dostałam nagrodę." "Kochanie nie martw się, sprzedamy na allegro." :rotfl:

aghrrrrr :] nic więcej nie dodam ;)

L. - Wto Sie 18, 2009 00:11

Oli, ty się tak nie napalaj ;d on już zajęty niestety , chyba, że lubisz trójkąciki :P
Oli - Wto Sie 18, 2009 00:23

L. napisał/a:
Oli, ty się tak nie napalaj ;d on już zajęty niestety , chyba, że lubisz trójkąciki :P
kobieto, młodość przez Ciebie przemawia - czasem wystarczy powzdychać i napawać się widokiem. ;)
{VeTeR} - Wto Sie 18, 2009 08:44

Oli, :P

yyy ten to ja juz moze pojde, zelazko zostawilem wlaczone, wziuuumMM :D :D

Badoha - Wto Sie 18, 2009 08:55

{VeTeR}, a gdzie filmik?
{VeTeR} - Wto Sie 18, 2009 09:18

musze go przyciac i skompresowac bo zajmuje 270MB, a narazie nie mialem czasu
Anonymous - Wto Sie 18, 2009 09:52

A kiedy będą zdjęcia z rozdania nagród? Madzial, ty chyba robiłaś zdjecia? :)
Layla - Wto Sie 18, 2009 11:19

Ooo, i nezulinka jest!! I L. jaka boska! I szczury, i wy!
vedzion - Wto Sie 18, 2009 11:57

Wystawa była wspaniała!!!! Cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć z moimi Szczurkami. Oczywiście cieszę się z nagród i jestem dumna, że moi Szczurkowie je wygrali. Nagrody stoją już na honorowym miejscu.
Poza tym wspaniale było poznać Was wszystkich i Wasze Szczurki. Wszystkim gratuluję wygranych. Panie sędziujące miały trudne zadanie, bo wszystkie Szczurki były tak piękne, że wybór był porażająco trudny. Ja najchętniej przyznałabym nagrody wszystkim :mrgreen:

Dziękuję Wam za miłą atmosferę i świetną zabawę.
L. , wspaniała organizacja!!!
Zdjęcia, które już obejrzałam też świetne!!! Jednym słowem, DZIĘKI !!!

Moi Szczurkowie byli strasznie zmęczeni wystawą i drogą powrotną, ale jak trafili z powrotem do swojego lokum, to nabrali wigoru i biegali po pokoju prawie do rana, bawiąc się i popiskując. Jedynie Kiwak, czyli Else, który nie dostał nagrody był taki trochę przygaszony i położył się niechętny wszelkim zabawom. Doszliśmy z Kubą do wniosku, że przeżywa brak nagrody, bo pozostali Szczurkowie świętują. Ale po jakimś czasie nawet Kiwak się ożywił i dołączył do zabawy.
:mrgreen:

L. - Wto Sie 18, 2009 12:10

:hahaha:

vedzion, cieszę się niesamowicie :mrgreen:
nawet nie wiesz jak cudownie było zobaczyć swoich wnuków! i to takich wieeeelkich :serducho:

Badoha - Wto Sie 18, 2009 12:31

Super jest to, że w jednym miejscu można spotkać tyle pozytywnie zakręconych osób :mrgreen: Dla mnie to jeden z cudowniejszych weekndów - bylo na prawdę super.
Dziekuję wszystkim :mrgreen:

Anonymous - Wto Sie 18, 2009 12:58

Vedzionka, jakie ty masz bydlaki i piękne w dodatku :shock: :serducho: :serducho: :serducho: Byłyśmy jurorsko pod wrażeniem twoich misiów, obłędne miziaki.
Badoha - Wto Sie 18, 2009 13:01

Viss napisał/a:
Byłyśmy jurorsko pod wrażeniem twoich misiów, obłędne miziaki.
Jak zobaczyłam te piękne misi to prawie padłam z zachwytu :mrgreen:
vedzion - Wto Sie 18, 2009 13:07

Dziękuję!!! Faktycznie moi Panowie wyrośli jak na drożdżach, a do tego przystulasy z nich ogromniaste. Na wystawie sześć osób - widzów, zapytało mnie, "Czy to też są Szczury'? L. powiedziała, żeby przy następnym takim pytaniu powiedzieć, że to Szynszyle :lol:

Badoha, zgadzam się, że to był super weekend. A pozytywne zakręcenie wszystkich Szczuromaniaków jest obłędne. Fajnie zobaczyć na własne oczy, że tyle osób czuje to samo i tak kocha Szczurki, że życia bez nich nie widzą. Widać też, że wszystkie Szczurki są szczęśliwe i ukochane i wymiziane na maksa.

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 13:26 ]
A na dokładkę, zdjęcie Kiwania na nowej podusi...

[ Dodano: Wto Sie 18, 2009 13:27 ]
P.S Zdjęcie miało mieć inny format, ale jak zwykle coś pokręciłam i wyszło, jak wyszło...
:oops: Może teraz będzie lepiej...

Anonymous - Wto Sie 18, 2009 13:36

http://forum.szczury.biz/..._1small_177.jpg boszzzzzzzzzz :falover: :falover: :falover: :falover: :sirwwt: Poduszkowiec... :falover: :sirwwt:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group