To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - VII Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych - Wrocław 2009

Azi - Pią Cze 26, 2009 18:56

Informuje, że do dnia 26.06.2009, wpłynęły do mnie zgłoszenia następujących osób:

Łosoś,
smokopik,
katasza,
gratis,
wuwuna,
Magnes,
zabli,
Tygrys

przy czum wuwuna miała mi dosłać nowy druk i nadal go nie dostałam.

Anonymous - Pon Cze 29, 2009 18:47

uff, bo sie balam ze nie doszlo. Ciesze sie i nie moge doczekac :mrgreen:
maris - Pon Cze 29, 2009 20:39

Ja będę z moim TŻ ale bez szczurów. Chociaż mam blisko, to czeka mnie w pierwszych dniach września trudny egzamin :/ i nie będę mogła zostać na całej wystawie. Wpadnę więc tylko na jakieś 2 godzinki podziwiać Wasze ogoniaste:)
serendipity - Wto Lip 07, 2009 14:40

Do tej pory odezwalo sie do mnie dwoch sponsorow - HP i Exclusivezoo.
Czekam na odzew jeszcze kogos, bo nagrod zbyt duzo nie bedzie, ale mam nadzieje, ze nie po to przyjezdzacie ;)
[chociaz wiem, wieeeem, w wystawie chodzi o to samo co w swietach - o prezeeenty ;P ]

sachma - Wto Lip 07, 2009 16:08

serendipity napisał/a:
[chociaz wiem, wieeeem, w wystawie chodzi o to samo co w swietach - o prezeeenty ;P ]


nie wiem jak dla niektórych - ale ja bardziej cieszę się z rozet i pucharów niż nagród rzeczowych :P dla mnie mogło by ich nie być w ogóle :P ale są bo to wygląda lepiej :P

Azi - Czw Lip 09, 2009 18:36

UWAGA - w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej pod koniec, będę ustała szczegóły dotyczące wystawy - potrzebna powierzchnia, stoły i krzesła. Do wystawy zostało już mniej niż 2 miesiące, więc kto miał wyrobić rodowody i tak już je wyrobił, dlatego proszę, aby wszyscy, którzy chcą wziąć udział, a jeszcze nie wysłali mi zgłoszenia - zrobili to jak najszybciej.

Później możliwa będzie zapewne zmiana liczby zwierząt, ale nie o liczbę znaczącą!

Anonymous - Pią Lip 10, 2009 14:30

Azi napisał/a:
Łosoś,
smokopik,
katasza,
gratis,
wuwuna,
Magnes,
zabli,
Tygrys

tylko tyle osob przyjedzie? :(

L. - Pią Lip 10, 2009 17:42

katasza, to są osoby,które wysłały zgłoszenia na razie :wink:
Anonymous - Pią Lip 10, 2009 19:55

no przeciez wiem ;p ino skoro jeszcze nie wyslali to juz maja malo czasu i przeciez w przeciagu dwoch tygodniu nie dojdzie 10 osob ;)
LunacyFringe - Pią Lip 10, 2009 20:03

Ja przyjadę, ale bez Fenomena. Tylko ja i TŻ ;)
Bema - Nie Lip 12, 2009 23:07

miałam przyjechać bez szczurów, aby poznać Was i Wasze szczury, ale nie przyjadę, biorę wszystkie weekendy w pracy ;(
Oli - Pon Lip 13, 2009 23:15

Azi do kiedy przyjmujesz zgłoszenia?
Pacyfka - Pią Lip 17, 2009 06:09

Oli napisał/a:
Azi do kiedy przyjmujesz zgłoszenia?

podłączam się pod pytanie.

serendipity - Pią Lip 17, 2009 06:28

Kwestię zgłoszeń trzeba rozwiazac na dniach, bo juz mnie organizatorzy cisna, ze formularz trzeba im przeslac, a tam trzeba okreslic liczbe uczestnikow.
Azi - Pią Lip 17, 2009 21:09

serendipity, yyy... no ja dzisiaj byłam u Martyny... wszystko ustalone ;]

Oli, Pacyfka, zgłoszenia przyjmuję do 31 lipca.

a poza tym... miejsce mamy lepsze niż w zeszłym roku, będziemy bardziej odsunięci od głównego przejścia, co ma sporo zalet (będziemy tam, gdzie miały być w zeszłym roku myszoskoczki). Mamy w sumie 18 m2 do zagospodarowania, w tym bok i ścianki. Na razie zrobiłam wstępne zamówienie, ale to sobie przemyślę jeszcze i w razie czego skoryguję :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group