To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Bydgoszcz] przychodnia weterynaryjna Wyżyny

Iskrunia - Czw Maj 21, 2009 13:03
Temat postu: [polecam] [Bydgoszcz] przychodnia weterynaryjna Wyżyny
Przychodnia ta jest co prawda mała ale lekarze w niej pracujący to świetni ludzie kochający zwierzęta takie przynajmniej ja mam odczucia.Chodziłam do nich z kilkoma zwierzętami i jak narazie nie mogę narzekać.Teraz chodze z moją Iskra na zastrzyki przeciwko świerzbowi i Chelietielli.
Przychodnia mieści się na ulicy A.G. Siedleckiego 6 osiedle Wyżyny,
85-868 Bydgoszcz
tel. 052 371 30 68
lek.wet. Wiesława i Michał Połulich
ogólnie teraz tam pracuja dwaj bracia ktorzy są przemili i według mnie kompetentni.

Mrówa - Pon Lis 02, 2009 09:52

a nie wiesz jak wyglądają ich kompetencje jeśli chodzi o wszelkie guzy, operacje etc. ? ;)
Iskrunia - Czw Lis 05, 2009 20:20

szczerze mówiąc to nie wiem,orientuje się tylko że ten oddział na wyżynach nie jest ich jedynym w Bydzi.
izoldka - Śro Sty 27, 2010 14:52

:) a ja polecam Medwet na Bloniu :)
Kredka na baterie - Czw Wrz 09, 2010 23:53

Ja mieszkam na Błoniu!!:D Tzn tam wynajmuję mieszkanie;) Do tej pory w Bydgoszczy do weterynarza chodziłam w okolicach Tesco całodobowego.. Ale już nie pamiętam jaka to ulica. I weterynarz też szału nie robił, mimo, że nie był zły i po lekach które podał krwotok ustąpił..
Anka. - Pią Wrz 10, 2010 13:44

Kredka, pewnie o Centrum na Bełzy myślisz, wg mnie szału nie robi.Ciągną kase aż miło.
MedVet cenowo lepiej,ale...
Polecam przejechać się do Torunia do dr.Krawczyka, po wizycie u Niego Brudgoszcz staje się weterynaryjnym ciemnogrodem, a ceny ma nawet niższe.

Kredka na baterie - Pią Wrz 10, 2010 17:43

Ok następnym razem tak zrobię.. Ale wiesz czasami kiedy liczą się minuty nie ma czasu jechać do Torunia. I chyba właśnie na Bełzy chodziłam. Ale wcale tak drogo nie było..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group