To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa szczurków!

quagmire - Czw Maj 06, 2010 17:58

Chciałam się spytać, ile szczurów (mi dokładnie chodzi o samce) może być na wystawie w jednej dunie.
Nie mam jeszcze duny i nie wiem, jak to wygląda w praktyce.
Bo zapewne na wystawie nie chodzi o to, żeby zwierzaki jakoś szczególnie na kupie siedziały.

Bel - Czw Maj 06, 2010 18:11

quagmire, mi do duny ferplast 550 x 390 x 270 mm weszło 6 samców :] a wiesz,że do najmniejszych nie należą.. fakt,że całą wystawę przespały ale taka ich natura :D
quagmire - Czw Maj 06, 2010 18:16

Dzięki :mrgreen:
Chyba większość szczurzastych przesypia wystawy raczej. No chyba że akurat są przez kogoś miętoszone :wink:

Oli - Czw Maj 06, 2010 21:10

believe_86 napisał/a:
mi do duny ferplast 550 x 390 x 270 mm weszło 6 samców :]
taka sama ilość moich samcoli była we Wrocławiu i mieli wystarczająco miejsca by się wyciągnąć. :wink:
szlajfka - Wto Mar 19, 2013 23:13

Mam pytanie. Czy za ową wystawową dunę może robić plastikowa klatka dla chomików?
Coś w tym stylu: http://allegro.pl/klatka-...3088226971.html
Chcę wystawić 3 szczury.
Druga sprawa, jak w ogóle wygląda od strony technicznej taka wystawa? jakby ktoś doświadczony był tak miły i opisał co nieco. Wiem, że pytam o głupoty, ale to będzie moja pierwsza wystawa i się jaram :DD i chciałabym się jak najlepiej przygotować.

Karena - Wto Mar 19, 2013 23:54

szlajfka napisał/a:
Druga sprawa, jak w ogóle wygląda od strony technicznej taka wystawa? jakby ktoś doświadczony był tak miły i opisał co nieco. Wiem, że pytam o głupoty, ale to będzie moja pierwsza wystawa i się jaram :DD i chciałabym się jak najlepiej przygotować.

Strona techniczna jest opisana w temacie każdej wystawy.

Oluś - Śro Mar 20, 2013 00:29

szlajfka, poczytaj wątki poprzednich wystaw, można się wielu rzeczy tam doczytać :)
szlajfka - Śro Mar 20, 2013 14:39

Karena napisał/a:
szlajfka napisał/a:
Druga sprawa, jak w ogóle wygląda od strony technicznej taka wystawa? jakby ktoś doświadczony był tak miły i opisał co nieco. Wiem, że pytam o głupoty, ale to będzie moja pierwsza wystawa i się jaram :DD i chciałabym się jak najlepiej przygotować.

Strona techniczna jest opisana w temacie każdej wystawy.

Myslałam raczej o umieszczeniu wszytskiego w jednym miejscu, bo nie wiem jak wy, ale ja pracuję, mam rodzinę i nie mam czasu wertować tysiąca stron starych tematów, żeby z owego tysiąca wyłuskać ze 3 interesujące mnie................ No ale trudno, wszystkiego dowiem się na miejscu w takim razie.
Ponawiam jednak pytanie czy klatka z zamieszczonego przeze mnie linku nadaje się na wystawę czy nie. Zadowolę się odpowiedzią "tak" lub "nie". To tylko 3 literki, dacie radę dziewczyny :)

pszczoła - Śro Mar 20, 2013 14:43

szlajfka, tak, nada się, ale SHSRP ma także swoje duny wystawowe więc jeśli ktoś nie ma możliwości zabrać swojej, dostanie ją na miejscu na czas wystawy.
szlajfka - Śro Mar 20, 2013 15:00

pszczólka dzięki za odpowiedź :) Ale i tak chyba będę musiała kupić własną, bo nie bardzo sobie wyobrażam że 3 szczurki przez noc gnieżdżą się w moim małym transporterku. No chyba, że mogłabym tą wystawową wypożyczyć na noc, ale nie wiem czy jest taka możliwość.

Dlatego własnie chciałabym żeby wszystkie takie informacje odnoszące się ogólnie do wystaw, a nie do jednej konkretnie, były zebrane w jednym temacie, najlepiej przyklejonym żeby był zawsze na wierzchu. Bo przekopywanie setek postów w stylu: "jak dojechać na wystawę w Pcimiu Górnym" z roku 2005 lub "ja też będę na wystawie" tudzież "o jak fajnie że w moim mieście", naprawdę mi się nie uśmiecha...

Karena - Śro Mar 20, 2013 16:57

szlajfka, Jeśli interesuje Cię jakaś wystawa to wystarczy zazwyczaj przeczytać pierwszą stronę tematu ^^
W niej są wszystkie potrzebne informacje. Pozostałe strony dopiero tworzą dyskusję. Każda wystawa ma swój temat właśnie po to, żeby uniknąć tego o czym piszesz
szlajfka napisał/a:
Bo przekopywanie setek postów w stylu: "jak dojechać na wystawę w Pcimiu Górnym" z roku 2005 lub "ja też będę na wystawie" tudzież "o jak fajnie że w moim mieście", naprawdę mi się nie uśmiecha...

szlajfka - Śro Mar 20, 2013 18:11

Ale takie sprawy jak mój dylemat powyżej też są tam poruszane?
L. - Śro Mar 20, 2013 18:23

szlajfka napisał/a:
Dlatego własnie chciałabym żeby wszystkie takie informacje odnoszące się ogólnie do wystaw, a nie do jednej konkretnie, były zebrane w jednym temacie, najlepiej przyklejonym żeby był zawsze na wierzchu.


szlajfka, nie widzę problemu, aby zrobić FAQ OWSR :wink:
Zapraszam na forum SHSRP (shsrp.szczury.biz) - załóż temat ze swoją propozycją i podaj przykłady pytań, które należałoby w czymś takim umieścić.
Jako osoba niedoświadczona w wystawach masz najświeższy ogląd na nurtujące Ciebie pytania. Dla starych wyjadaczy wszystko wydaje się oczywiste.
Śmiało, nie gryziemy :wink:

szlajfka - Śro Mar 20, 2013 21:41

L. Dzięki za zrozumienie :) Już się udaję na tamto forum.

Dla zainteresowanych:
http://shsrp.szczury.biz/...p?p=34349#34349

L. - Śro Mar 20, 2013 23:11

szlajfka napisał/a:
Dla zainteresowanych:
http://shsrp.szczury.biz/...p?p=34349#34349


Pomóżcie nam :)
Wspólnymi siłami pewnie uda nam się stworzyć coś przydatnego dla wszystkich początkujących.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group