To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Ryby i owoce morza w diecie szczurów - temat ogólny

Lucy2na - Nie Paź 19, 2008 08:01

Mój księciuniu pozostaje obojętny na urok rybek nie rusza wcale ...powącha i odchodzi ....jak myślicie ile dni mu pozostawić tą przekąskę , chodzi mi o to, że może on wcale nie będzie tego jadł.... a może tylko czasu potrzebuje , bo on bardzo ostrożny jest , :mrgreen:
czy wasze pieszczochy jadły od razu?

[ Dodano: Pon Paź 20, 2008 20:31 ]
;( Fredek dalej obojętny na walory smakowe stynek
:lol: wyrzuca z karmidełka i tyle , dam mu spokój widocznie nie w jego guście takie smakołyki :wink:

apsik - Nie Lis 16, 2008 19:35

Moje ogoniaste wcinają kolby Farma zx krewetkami. A tak w ogóle to uwielbiają wędzoną makrelę.
Tatyka - Nie Lis 16, 2008 20:07

Lucy2na, jak nie chce, to nie męcz. Bo jeszcze ci chłopak zrobi protest i zacznie załatwiać się do miski :P
Niamey - Pią Sty 09, 2009 18:41
Temat postu: szczur wodny:)
Moja szczurka szaleje na punkcie surowego łososia !! Rzuca się na niego jak dzika, prawie tak samo jak na krewetki (takie duże, dla ludzi), może jest szczurkiem morskim :)
Andzia - Pon Maj 11, 2009 17:20
Temat postu: Ryby i owoce morza w diecie szczurów - temat ogólny
No właśnie :D o suszonej już czytałam a ja się zastanawiałam czy mogę im mintaja z marchewką ugotować?

Jeśli tak to jak często podawalibyście rybkę?

Anonymous - Pon Maj 11, 2009 20:58

moje dostaja, czesciej niz normalne mieso, bo ja tylko ryby jem.
gotuje im filety wlasnie z warzywami z dwa razy w tygodniu. Zadnych skutkow ubocznych nie zaobserowano ;)

Andzia - Pon Maj 11, 2009 21:58

katasza, dzięki :) bo ja tak samą dawałam już i zastanawiałam się nad połączeniem z warzywami i mrożeniem. A pytam bo mintaja akurat nie dawałam :D na wszelki wypadek.
ciacho - Pon Maj 11, 2009 22:09

a co z surową rybką?
Niamey - Pon Maj 11, 2009 22:24

taką dobrej jakości rybkę, to bym dała
Andzia - Pon Maj 11, 2009 23:00

hmm ja surowej chyba nie, ale jeśli jest świeża i dobrej jakości...
Niamey - Pon Maj 11, 2009 23:16

Ludzi jedzą sushi, szczurom też się coś od życia należy :mrgreen: :mrgreen:
Anonymous - Pon Maj 11, 2009 23:45

Moje surowej ryby nie tkną, mięczaki, ale gotowana każda jest pyszna, dostają przynajmniej 2 razy w miesiącu.
Andzia - Wto Maj 12, 2009 11:28

A co z takimi przetworzonymi? Np z puszek? one chyba z reguły mają za dużo soli nie?
Niamey - Wto Maj 12, 2009 14:41

Z puszek to bym nie dała, chyba że z dobrej jakości kociej puszki. Moje lubią surowiznę - zabijały się o świeżego łososia i uwielbiają krewetki :D
Anonymous - Śro Maj 13, 2009 08:11

ja daje rybke z kociej puszki, surowa i czasem tunczyka ociupineczke z puszki. Za tunczyka dalyby sie pokroic.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group