To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Szczurze rękodzieło

Anouk - Nie Sty 03, 2010 14:33

Mój własny, osobisty pluszowy odd-eyek :DD Trochę pokraczny, ale już go kocham :D

IgIg - Nie Sty 03, 2010 15:47

Łiiiii! Słodziak! Ja też chce takiego! Jak go zrobiłaś? Ja z szyciem na bakier, ale a nuż się uda ;) .
Anouk - Wto Sty 05, 2010 20:59

Y? Napisałam dwa dni temu posta, a jego tu nie ma :oops:
Cała instrukcja poszła się paść, noo :} Napiszę od nowa, jak się ten, no, zmobilizuję :D

gratis - Wto Sty 05, 2010 21:04

najs nos Ci wyszedł, bardzo najs
i taki ogr ma 4 plusy - nie ma dwóch łapek i dwóch nóżek, których ja taaaak straszliwie nie lubię szyc :P

zalbi - Wto Sty 05, 2010 21:14



kapturki i selfiki. stadne.

IgIg - Śro Sty 06, 2010 16:10

zalbi, zazdroszcze... Ja niejednokrotnie próbowałam ulepić z różnych mas plastycznych szczura (zaczynając na modelinie a kończąc na masie solnej) i nigdy mi nie wyszedł. Kurcze, potrafie robić aniły a szczury, z którymi mam kotakt i znam ich anatomie nie... :evil:

Anouk, domyślam sie jak go zrobiłaś :P . Powiedz mi tylko, czy ogn to warkocz i jak zrobiłaś wąsy, żeby nie wychodził z materiału, z czego zrobiłaś wypełnienie i skąd wytrzasnełaś ten materiał? :)

zalbi - Śro Sty 06, 2010 16:19

Igig, wąsy to pewnie sznurek i na środku takich wąsów naszyty jest nosek tak, że "zabiera" ten srodek wąsów..

nie wiem jak Ci to wytłumaczyc =P




mnie sie tylko nie podoba to zaszycie dupki, materiał mogł iśc do środka.

Anouk - Śro Sty 06, 2010 16:41

IgIg napisał/a:
Anouk, domyślam sie jak go zrobiłaś :P . Powiedz mi tylko, czy ogn to warkocz i jak zrobiłaś wąsy, żeby nie wychodził z materiału, z czego zrobiłaś wypełnienie i skąd wytrzasnełaś ten materiał? :)

Po 1. Tak, warkoczyk z muliny, po 2., Przewlekłam kawałki muliny przez nos, po 3. z waty kosmetycznej, po 4., jakiś stary szary podkoszulek ;]
zalbi, tyłek wygląda pokracznie, dopiero po zaszyciu pomyślałam, że mogłam od dołu zrobić dziurę na wypchanie watą ;]
gratis, otóż to, żaden mój pluszak handmade nie ma łapek :D

zalbi - Nie Lis 21, 2010 13:34

odświeżę topic...

wacik:


i agutek:

harpoonka - Nie Lis 21, 2010 22:08

zalbi, jak zrobiłaś te cuda? :shock: Wspaniałe ! :]
zalbi - Nie Lis 21, 2010 23:36

harpoonka napisał/a:
zalbi, jak zrobiłaś te cuda? :shock: Wspaniałe ! :]


a no ręką i igłą =]

jest jeszcze rudy ale gdzieś zapodziałam zdjęcia... :roll:

yes - Śro Mar 02, 2011 21:48

nowe :) choć juz nie moje :) http://www.fotosik.pl/pok...d26844976f.html
http://www.fotosik.pl/pok...c20b7c6925.html

Asmena - Śro Mar 02, 2011 21:52

yes, są cudne... Gdzie kupiłaś? :)
yes - Śro Mar 02, 2011 21:54

nie kupilam, zrobilam :P
Asmena - Śro Mar 02, 2011 21:55

:shock: :shock: :shock:

No piękne są... Ile byś chciała za takie cudo?... Niekoniecznie teraz, ale za jakiś miesiąc... Robisz w ogóle dla innych, na zamówienie?...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group