To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Planowane wystawy SHSRP na rok 2009

yes - Pon Lis 02, 2009 00:06

to fakt, nie trzeba. ale sympatyków też nie tak wielu :) ale za to, jak sa, to oddani :D
babyduck - Pon Lis 02, 2009 00:07

Oli napisał/a:
i jak zwykle nie będę przypominać kto na każdej wystawie, na której jestem zdziera sobie gardło tłumacząc dlaczego stowarzyszenie, dlaczego rasowce, dlaczego szczury, dlaczego nie z zoologa etc. etc
Oliiii, ale przecież Ty nie umiesz siedzieć cicho :lol:
Anonymous - Pon Lis 02, 2009 00:18

Off-Topic:
Ajlawiucię Kaczuszko :rotfl:


Oli, pomagać można, oczywiście i jest to zawsze pomoc nieoceniona. Jednak są sprawy dotyczące wystaw, które może i powinien załatwiać tylko członek, a mówimy o sytuacji gdzie w danym mieście nie ma nikogo z shsr. :)

Oli - Pon Lis 02, 2009 00:30

Viss napisał/a:
Jednak są sprawy dotyczące wystaw, które może i powinien załatwiać tylko członek
Ja wiem, ale nie lubię jak się uogólnia. ;)

babyduck napisał/a:
Oliiii, ale przecież Ty nie umiesz siedzieć cicho :lol:
A jak ja mam siedzieć cicho jak widzę, że jeden z najważniejszych celów wystaw - czyli propagowanie szczurów i rozpowszechnianie o nich wiedzy prawie nikogo nie obchodzi z wystawców? Ja jestem gaduła, to fakt, ale gaduł jest więcej, tylko większość gada między sobą, a nie do ludzi. Wytykać osobiście nie będę, ale na wrocławskiej kilka osób mogłoby się bardziej postarać, a nie zajmować, hmmm, kłotniami... :wink:
sachma - Pon Lis 02, 2009 00:39

Oli napisał/a:
Ja jestem gaduła, to fakt, ale gaduł jest więcej, tylko większość gada między sobą,


szczerze? ja cały rok gadam o tym i nic.. tyle się nagadam do potencjalnych domków że jak na wystawie ktoś nie skuma od razu to tracę cierpliwość :P

yes - Pon Lis 02, 2009 00:45

wypalenie? mam tak w kilku innych dziedzinach i boję się, ze niedługo też mi się przytrafi w kwestii zwierząt
babyduck - Pon Lis 02, 2009 10:03

Oli, bardzo słusznie. Ja w Łodzi próbowałam gadać, ale jak tylko zaczynałam, to ktoś mnie przegadywał. Najczęściej Wunia.
Off-Topic:
Mnie to nigdy nikt nie słucha ;(

Layla - Pon Lis 02, 2009 10:14

Ej, mnie się nie powinno wpuszczać na wystawy, przegadam wszystkich i wszyscy umrą z wyczerpania :lol:
Oli - Pon Lis 02, 2009 10:19

Layla napisał/a:
przegadam wszystkich i wszyscy umrą z wyczerpania :lol:
dlatego w Gdańsku byłyśmy na dwóch końcach stołów. :lol:

baby, nie gadaj bzdur, bo ja Cię słucham. :-P

Layla - Pon Lis 02, 2009 10:24

W Gdańsku uświadamiałam jakiegoś pana na temat chomików syryjskich :mrgreen:
wuwuna - Pon Lis 02, 2009 15:01

babyduck napisał/a:
Ja w Łodzi próbowałam gadać, ale jak tylko zaczynałam, to ktoś mnie przegadywał. Najczęściej Wunia.
ja w ogóle się odzywałam?? :P Niemożliwe !
sachma - Pon Lis 02, 2009 22:03

wuwuna, a kto szczury na basen bierze ? :P
L. - Pon Lis 02, 2009 22:24

toć to było w lutym 2008 :cojest: :hahaha:
sachma - Pon Lis 02, 2009 22:45

L., pamiętliwa bestia ze mnie :P
wuwuna - Pon Lis 02, 2009 23:02

sachma, wiesz co, żeby mi tak wypominać.

Jeszcze się zamknę na amen i tyle będziecie miały :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group