To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Nowa ranga dla zasłużonych użytkowników - pomysły

Mangusta - Śro Mar 17, 2010 21:53

Off-Topic:
a tam, widać przecie że dziewczę chciało ino zapunktować u osób wymienionych.


zdaje mi się że zgłoszenia osób nie powinny się odbywać na forum publicznym - ot raczej np. poprzez PW do moderatora, moderator by zliczył zgłoszenia i ten kto ich ma najwięcej dostanie rangę. To wykluczyłoby ewentualne podlizywanie się użytkownikom podczas wyborów publicznych

Sysa - Czw Mar 18, 2010 18:25

Dobrze by było ustalić za co użytkownik może dostać rangę, żeby właśnie nie było jakichś prywat, rang tylko z lubienia itp...
Anonymous - Czw Mar 18, 2010 19:57

Off-Topic:
najfajniej to by było, gdyby władza forum miała jeden kolor rang z nazwami funkcji, a cala reszta takie jak sobie zażyczy. ale to chyba nie do przejścia.

Małpa - Czw Mar 18, 2010 21:52

Off-Topic:
Mazoku,czuję się urażona,że w ten sposób odebrałaś mój post. Wypisałam te osoby, które moim zdaniem zasługują na taką rangę. Oli, Palatina i Nisia wiele razy pomagały w temacie o leczeniu, udzielały cennych rad. Inne wymienione przeze mnie osoby tak samo. W ww temacie było pisane,że właśnie takie byłyby kryteria przyznawania rangi. :(

Mangusta - Pią Mar 19, 2010 00:12

Off-Topic:
to się czuj. takie wymienianie jest zwyczajnie nie na miejscu, szczególnie że jeszcze nie wprowadzono nawet zamysłu nowej rangi.

pixel - Pią Mar 19, 2010 00:19

Głosujcie na mnie i moją rangę "Dzielny Helikopter" !
Niamey - Pią Mar 19, 2010 00:24

heh, może Helikopter w Ogniu :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group