To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Nowa ranga dla zasłużonych użytkowników - pomysły

devilline - Wto Gru 29, 2009 23:41

Przecież rozumiem ; ) Proponuję najpierw napisać do Vegety (dobrze mówię?) jak z tym kotylionem, a jeśli się nie da, zorganizować jakieś wybory na nazwę. A może po prostu jakaś ciekawa obwódka, może to by lepiej przeszło, niby coś dyskretnego, ale wiecie, dla wtajemniczonych zrozumiałego.
No i trzeba jeszcze ustalić dla kogo - myślę że tutaj najlepszy byłby osobny temat, moze jakas ankieta wspomagana wytłumaczeniami.
Teraz jeszcze trzeba znaleźć kogoś chętnego do zrobienia tego :D

H. - Śro Gru 30, 2009 10:04

devilline napisał/a:
Proponuję najpierw napisać do Vegety (dobrze mówię?) jak z tym kotylionem, a jeśli się nie da, zorganizować jakieś wybory na nazwę.
I na to właśnie wpadłam dziś rano, kiedy się obudziłam ; ) Lecę do roboty ; )
baradwys - Śro Gru 30, 2009 11:20

DO USTALENIA TO lepiej może ankiete? nie wiem 3 piewsze miejsca?
H. - Śro Gru 30, 2009 11:24

Omawiamy temat na podforum, na pewno będzie ankieta/glosowanie. Czekam na odpowiedź Vegety w sprawie kotylionu.
Małpa - Śro Mar 17, 2010 17:04

I jak? Będzie/jest ta ranga dla zasłużonych? Bo ja bardzo chętnie głosowałabym na .
Nisię.
Palatinę.
Oli.
AngelsDream.
Asaurusa.
Viss.
Shy_Lady.
:) :wink:

Wampiwor - Śro Mar 17, 2010 17:43

maartuusiaa94, a choćby moderacja? Nie sądzisz, że robią więcej (z reguły)? No i nie chodziło o "ona jest fajna i powinna mieć", a o konkretne pomysły. Nie o Twoje zdanie, a o sposób. Tak sądzę.
Oli - Śro Mar 17, 2010 17:55

Wampiwor napisał/a:
a choćby moderacja? Nie sądzisz, że robią więcej (z reguły)?
Junol, pomysł powstał pod kątem merytoryki, nie fizycznej pracy modów. ;)
Wampiwor - Śro Mar 17, 2010 18:05

Oli, rajt, ale takie wyjeżdżanie nickami mi się nie podoba. Potrafiłabym wskazać parę osób, które robią więcej od niektórych, którzy się znaleźli tam na górze, ale NIE O TO CHODZI. W temacie w gruncie rzeczy nie chodzi o pochwały, a o kwestie techniczne związane z całym pomysłem: jaki napis, jaki kolor, jak wybierać... No chyba, że się mylę - popraw mnie.
babyduck - Śro Mar 17, 2010 18:43

maartuusiaa94, o tym kto ma dostać rangę będziemy decydować wspólnie, jeśli taka ranga powstanie. Póki co można powstrzymać się od wskazywania kandydatów.
Oli - Śro Mar 17, 2010 20:18

Wampiwor napisał/a:
Oli, rajt, ale takie wyjeżdżanie nickami mi się nie podoba.
Ale tak to miało działać po finalnym dopracowaniu rangi. Zgłaszasz kandydata, a on w ankiecie zostaje przegłosowany czy zasługuje czy nie. To wszystko jest napisane w tym temacie. ;)
Wampiwor - Śro Mar 17, 2010 20:24

Oli napisał/a:
po finalnym dopracowaniu rangi

...

Oli - Śro Mar 17, 2010 20:31

no po tym jak zostanie ustalone to jak ona będzie wyglądała itp.
Wampiwor - Śro Mar 17, 2010 20:59

Oli, no to raczej nie teraz prawda? Swoją drogą hopnięto już temat, więc może się dowiemy jaki jest wynik tych tajemniczych podforumowych obrad? ;)
Anonymous - Śro Mar 17, 2010 21:03

Off-Topic:
Junn, w kazdym temacie sie czepiasz babo ;p

Wampiwor - Śro Mar 17, 2010 21:20

Off-Topic:
katasza, czepiam się tylko jak widzę powód :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group