To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Łódź] dr Katarzyna Maciejewska

Fauka - Czw Paź 09, 2008 09:09
Temat postu: [polecam] [Łódź] dr Katarzyna Maciejewska
Lecznica dla zwierząt
ul. Siemieradzkiego 25
lekarz weterynarii dr. Katarzyna maciejewska

godziny otwarcia:
pon.-pt. 14:00 - 21:00
sobota - 9:00 - 12:00

Tel. -
0695 - 640 - 190
(42)642 - 93 - 35


W gabinecie przyjmują 2 lekarki, osobiście chodzę do Pani Kasi ale raz byłam u drugiej weterynarz i też byłam zadowolona. Plusem lecznicy jest przedewszytkim delikatne podejście do zwierząt i do właściciela bo nie zawsze idzie się tam dla badań rutynowych niestety, no i powolanie, weterynarze tam kochają zwierzęta, są szczerzy i nie naciągają jak czasem niestety się to zdarza. Mozna tam liczyć na szczerość i iść z każdym problemem, niestety niedawno musialam tam uśpić myszkę, wcześniej usypiałam w innym gabinecie, nie dosć że wcześniej podtrzymywali mi nowotworową mysz przy życiu wciskając kit że jej to pomoże to potem usypiali w dość dziwny sposob bo najpierw dawali tzw. głupiego jasia a potem usypiali po czym zapłaciłam za to 30zł, Pani Kasia podeszła do sprawy bardzo delikatnie, dała myszce tylko większą dawkę narkozy bo to wystarczyło, delikatnie wzięła ją na ręce po czym zamknęła jej oczka, kosztowało mnie to 6zł. Często ogląda moje myszy, mówi zawsze szczerze czy jest szansa na leczenie czy nie da się już pomóc. Moja kolezanka leczy tam psa i też ejst zadowolona, Pani Kasia była uczennicą znanego w Łodzi dr. Jahmana.

- powołanie
- szczerość
- niskie ceny, nie ciągną tam pieniędzy, bardziej interesuje ich tam zdrowie zwierząt

szczurowata - Sob Lut 18, 2012 14:02

Dziękuje za polecanie, czuję, ze się tam wybiorę. Szukałam dobrego weta.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group