To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Rozmnażanie - W ciąży czy nie?

sachma - Pon Wrz 22, 2008 16:42

nie jest potrzebny dobry wet do uspienia - uspic potrafi kazdy, gorzej gdy trzeba uspic a pozniej wybudzic.
Oli - Pon Wrz 22, 2008 16:58

Dobrego weta szukałyśmy w razie kastracji aborcyjnej. :wink:
sachma - Pon Wrz 22, 2008 17:00

Olimpia, chodzilo mi o to niedorzeczne wytłumaczenie :P

majka napisał/a:
szczurki urodziły się dziś w nocy, jest ich 12!!!!!!!! nie uśpię ich bo nie znalazłam dobrego weta,


jakby nie mozna bylo wprost powiedziec ze nie ma sie sumienia, albo ze nie chce sie ich uspic ;)

Oli - Pon Wrz 22, 2008 17:12

sachma napisał/a:
Olimpia, chodzilo mi o to niedorzeczne wytłumaczenie :P

majka napisał/a:
szczurki urodziły się dziś w nocy, jest ich 12!!!!!!!! nie uśpię ich bo nie znalazłam dobrego weta,


jakby nie mozna bylo wprost powiedziec ze nie ma sie sumienia, albo ze nie chce sie ich uspic ;)

Ah, przepraszam, nie widziałam, że się już urodziły. :oops:

majka - Czw Wrz 25, 2008 16:44

ej a ja mam jeszcze jedno pytanie: kiedy można brać na ręce małe szczurki?? tzn. jak ile mają ile, tydzień, mniej czy więcej???


dzięki za wcześniejsze informacje!!!!!!!! :)

sachma - Czw Wrz 25, 2008 17:11

ja biore kilka godzin po porodzie. ale to zalezy od tego czy samica ci ufa czy nie.
majka - Pią Wrz 26, 2008 12:52

szczurka jest u mnie miesiąc w tym tydzień jako matka. przed porodem już była do mnie przyzwyczajona i nie bała się mnie. dziś wzięłam na ręce jedną kluskę w szmatkę z gniazdatak żeby szczurka nie czuła mojego zapachu. mamusia nie miała nic przeciwko powąchała mnie i poszła jesć. więc myślę, że mogę je już zwyczajnie brać na ręce co wy o tym myślicie???

a matka już się nimi zajmuje normalnie.

A WIECIE CO MNIE ZDZIWIŁO< TO ŻE SZCZURKA MA 12 SUTKÓW> co wy na to??

sachma - Pią Wrz 26, 2008 13:09

majka napisał/a:
A WIECIE CO MNIE ZDZIWIŁO< TO ŻE SZCZURKA MA 12 SUTKÓW> co wy na to??


to akurat norma ;)

majka napisał/a:
mogę je już zwyczajnie brać na ręce co wy o tym myślicie???


mozesz :) tylko pamietaj ze one co 2h musza jesc wiec nie wyciagaj ich na dluzej niz 30min z gniazda - mozesz je brac na chwile kilka razy dziennie ;)

Anonymous - Pią Wrz 26, 2008 13:47

majka napisał/a:
TO ŻE SZCZURKA MA 12 SUTKÓW>
z tego co pamietam może miec do 16-stu chyba. ;)
majka - Pią Wrz 26, 2008 17:02

wszyscy mi mówili (moi znajomi) że szczury mają do 8 sutków, niewiedziałam że mogą mieć więcej.
L. - Pią Wrz 26, 2008 17:39

majka, czemu nie zdecydujesz sie na uśpienie malców? jeśli nie wszystkich to chociaż większości. trudno bedzie znaleźć im domy - odpowiedzialne domy.
majka - Sob Wrz 27, 2008 19:35

nie ma serca tego zrobić.
L. - Sob Wrz 27, 2008 20:03

majka, i co zostawisz sobie conajmniej 8'kę ?
masz czas dopóki nie otworzą oczu, czym szybciej tym lepiej.
niema co męczyć tak młodej samicy. to jej zdrowie pogorszy niż wzmocni. jest za młoda.


ale cóż nie moja sprawa.
ja tylko obietywnie podchodze.

Anonymous - Pią Sty 15, 2010 14:51
Temat postu: szczurek
nie wiem czy mój szczurek jest w ciąŻy ma większe sutki i troche gruby ale dużo jedzenia mu nie dawałem i mało wchodzi na góre. czy jest w ciąży :!:

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Pią Sty 15, 2010 16:07 ]
Ortografia!

magnes - Pią Sty 15, 2010 15:55

mzbx11, po pierwsze skorzystaj ze słownika ortograficznego, bo aż mnie zęby bolą, a po drugie czy szczurzyca miala kontakt z samcem? i wstaw fotki szczura i to nie ten temat...
http://forum.szczury.biz/...t=4331&start=15



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group