To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Kawowy Miot Mokaty

Shortusia - Sob Wrz 20, 2008 09:00

Zostały trzy samiczki... Mokata zjadła...Jacobsa... została tylko skórka i ogonek ;(
Layla - Sob Wrz 20, 2008 09:08

Shortusia, to straszne :( Widowcznie mamusia uznała, że tak trzeba ;(

[']

Albo mamusia jest zestresowana, albo ma niedobory, albo sama nie wiem. Miot nie był duży :( Europa jak miała ze 2 miesiące urodziła 13. Mam nadzieję, że samiczki dadzą radę, za dużo już tego pecha :(

Shortusia - Sob Wrz 20, 2008 09:16

Byłam przecież u weta zalecił tylko żeby piła mleko dla kociąt raz dziennie miseczka(taka jak w dla chomiczkow malutka)... i pije... i co :( Ehh... Sama nie wiem co robić :(
Layla - Sob Wrz 20, 2008 09:18

Shortusia, czy Mokata jest oswojona? Jak ona reaguje na Ciebie?
Shortusia - Sob Wrz 20, 2008 09:39

Jest Layla, jakby nie była to bym sama sie bała włożyć ręke do maleństw. A ona reaguje jak się ją woła i wychodzi mi na ręke z klatki, nie gryzie a czasem mni nawet liże po uchu :P jak piesek :P
wuwuna - Sob Wrz 20, 2008 10:17

Shortusia, trzymaj się.Czy ten wet do którego byłaś czy on się zna na szczurach,może coś przeoczył.

Obawiam się. To jest mocno podejrzane.Mokata sobie nie radzi(i musi być tego jakiś powód) ;( ;(

Mantruje z całych sił :kciuki: :kciuki:

Bema - Sob Wrz 20, 2008 11:48

Aż nie chce się wierzyć; Boże, żeby udało sie dziewuszkom kawowym przeżyć i żyć :kciuki:
Mrówa - Sob Wrz 20, 2008 17:24

:kciuki:
Oli - Sob Wrz 20, 2008 17:31

Shortusia, a nie ma w otoczeniu klatki Mokaty czegoś co by ją stresowało? Może to być coś bardzo niepozornego. Zastanów się, poobserwuj.

[*] za maleństwa :cry:

Shortusia - Sob Wrz 20, 2008 18:33

Właśnie nie... nie wiem... dlaczego...
porobiłam zdjęcia Mokaty i kawowych panienek:

Mamusia:





Mokka:








Inka:







Kofeinka:








No i maluchy razem:



persefona4 - Sob Wrz 20, 2008 18:42

Ślicznosci :serducho: Kofeinka szczególnie :serducho: Kciukam oby wszystko już było dobrze :kciuki:
nutaka - Nie Wrz 21, 2008 12:21

tez kciukam za kruszynki :kciuki: :kciuki: :kciuki:
wuwuna - Nie Wrz 21, 2008 23:06

Zakochałam się w tych pysiach :serducho: :serducho: :serducho: i ogonakch i czółkach i nóżkach i kciukam :kciuki: :kciuki:

Czy malce są zarezerwowane?

Shortusia - Pon Wrz 22, 2008 06:48

Jesli sięuda to wkleje wam dziś podwozia małych poniważ mam duuży problem.... z początku ydawało mi siędziewczynki a teraz to już zbzikowałam.... Wydaje mi sięż e Inka i Mokka to chłopcy??!!

[ Dodano: Pon Wrz 22, 2008 18:00 ]
Ostatecznie rzecz biorąc Inka zmienia nazwe na Cappuchino a Mokka na Espresso (po ['] braciszkach) Kofeinka zostaje Kofeinką :) a oto zdjęcia z sesji nakrzesłowej:

Na pierwszym planie Espresso w tyle od lewej Cappuchino i Kofeinka :


Espresso , Kofeinka , Cappuchino :








Moje ulubione zdjęcie hihi:










Na nowo otwieram Adopcje maluchów (z powodu nagłej śmierci więszości miotu [']) także wszystkich zainteresowanych prosze o PW :)

Anonymous - Pon Wrz 22, 2008 20:00

Shortusia, to które to babki a które to chłopcy, bo się zgubiłam :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group