To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

gratis - Wto Wrz 08, 2009 17:49

dlaczego wszystko się sypie... ?

:kciuki: za wyniki histopatologii...

Azi - Sob Wrz 12, 2009 15:27

Z dniem 12.09.2009 przestała istnieć współwłasność hodowli Happy Feet.

Jedyną właścicielką przydomka staję się w tej chwili ja. I proszę o zmianę opisów hodowli wszędzie, gdzie to się znajduje - na wszystkich stronach, gdzie nie mogę zmienić tego sama.

Umowy miotu Baśniowego były wydawane przeze mnie i tu jest sprawa czyta - to do mnie bezpośrednio proszę kierować wszystkie informacje na temat maluchów, o których powinien wiedzieć hodowca, a także do mnie proszę kierować się z pytaniami. Co do maluchów z miotu D - tu mogę jedynie prosić właścicieli malców, o podobny kontakt ze mną, nie wiem, czy Dorota będzie odpowiadać na Wasze maile tudzież telefony i nie biorę za to odpowiedzialności.

L. - Sob Wrz 12, 2009 15:41

Azi napisał/a:
12.11.2009

ale mamy jeszcze wrzesień :]

gratis - Sob Wrz 12, 2009 18:00

Azi, czy masz już jakieś informacje o wynikach histo?
Azi - Sob Wrz 12, 2009 18:16

gratis, nie, nie mam, dzwoniłam do pani Danki chyba we wtorek, a wtedy mówiła, że jeszcze jakiś tydzień. Więc poczekam na wiadomość do piątku, a jak nie uzyskam informacji, to zadzwonię :)

[ Dodano: Pią Mar 19, 2010 16:53 ]
Dostałam informacje, że Mantykora miała wznowę guza, nieoperacyjną. Weterynarz podjął decyzje o jej uśpieniu.

gratis - Wto Kwi 20, 2010 14:19

Baśniaczki dzisiaj kończą 20 miesięcy. :)

Funiulko już po drugiej stronie, zdecydowanie za wcześnie, wyniki histopatologii i wymazu płynu z płuc podam jak tylko je dostanę.

Gryfutek chory, ale to "tylko" problemy skórnie, także nasze dzisiejsze święto spędzimy w trójkę Figo, Gryf i ja, gdyż chłopcy nie powinni się kontaktowac z resztą stada. ;)

Wiem, że to ni w kij ni w oko, ale 20 miesięcy jest ładne, a ja wracam do cieszenia się w każdego miesiąca powyżej roku, także... wszystkiego najlepszego ! :urodziny: :DD

yes - Wto Kwi 20, 2010 14:31

och gratisku! ale to fantastycznie, ze policzyłaś i pamietałaś :mrgreen:
mata! ja cię po prostu kocham, dziewczyno! :mrgreen: za to że się tak zniecierpliwilaś... bo Niksa to jest dla mnie szczur specjalny! szczur, który wziął mnie za rączkę, wprowadził do shsrp i na allo :D i który zawsze kumplem... kochanym :serducho: pierwszy rasowy, ale najwazniejsze, ze więź fantastyczna. nigdy focha powaznego. zawsze moja :sirwwt:

Niamey - Wto Kwi 20, 2010 17:30

A jaki dokładnie guz miała Mantykora? Jeśli jest to gdzieś opisane, to mnie przekierujcie
magnes - Wto Kwi 20, 2010 18:32

gratis napisał/a:
a ja wracam do cieszenia się w każdego miesiąca powyżej roku
znam to...
:urodziny: wszystkiego naj dla Baśniaczków
gratisik, wycałuj ode mnie Gryfka

Azi - Wto Kwi 20, 2010 20:15

Niamey, jak pisałam post wyżej - Dostałam informacje, że Mantykora miała wznowę guza, nieoperacyjną. Weterynarz podjął decyzje o jej uśpieniu.

Dodam - nie było sekcji, nie było histopatologii. Guz najprawdopodobniej był złośliwy.

Niamey - Wto Kwi 20, 2010 20:25

Azi napisał/a:
nie było sekcji, nie było histopatologii
szkoda, wiem, że to nie w Twojej gestii, ale mimo wszystko szkoda - wetka mnie pytała jakie dokładnie były guzy w rodzinie Diuny HF i szukałam jakichś informacji.
A poza tym :urodziny: dla wszystkich baśniowych, w końcu to też moja rodzina :mrgreen:

Badoha - Śro Kwi 21, 2010 09:12

Baśniaki sa najcudowniejsze pod słońcem :serducho: ode mnie też dla wszystkich baśniowych :urodziny:
yes - Pią Sie 20, 2010 15:32

wszystkim Basniakom 3 lat, 3 lat :wink: albo więcej. w zdrowiu i radościach :urodziny: :urodziny: :urodziny:
asia030984 - Pią Sie 20, 2010 16:33

och żyjcie jak najdłużej :urodziny:
gratis - Pon Lut 07, 2011 17:40

Dzisiaj odszedł Gryf.

Ech, z jednej strony uśmiech. Kupę, kupę czasu ze sobą spędziliśmy. Z drugiej cholerna pustka. Moje pierwsze stado - stado właśnie się skończyło.

Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas. Tymczasem jego lampka staje w oknie.

Oczywiście ciałko jest na sekcji. Odbieram je za godzinę. Jeśli dowiem się czegoś niefajnego to oczywiście od razu wszystko opiszemy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group