To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot Baśniowy Happy Feet - UWAGA str.24

Oli - Czw Sie 21, 2008 23:00

I bardzo dobrze, że jest więcej dziewczynek, bardzo dobrze! :] :wink:
Azi - Czw Sie 21, 2008 23:54

Na dzień dzisiejszy, wstępnie wszystkie dzieci mają przyszłe domki. Zobaczymy jak to sie ułoży po rezerwacjach, za jakiś czas.

Kiedy dokładnie będzie wiadomo co i jak, przyszłe domki otrzymają maile dziwnej treści for me ;)

Badoha - Pią Sie 22, 2008 11:07

Dziś jestem pierwszy dzień na forum :mrgreen:

Cieszę się bardzo z maluchów tym bardziej, że jesli wszystko będzie dobrze - a nie myśle inaczej - dwie dziewczynki będą mieszkały u mnie :lol1:

Gratuluję ogonków i zyczę wszystkiego dobrego.

persefona4 - Pią Sie 22, 2008 17:33

A ja jestem ciekawa czy natura zgotowała jakieś niespodzianki kolorystyczne :] w końcu czasami lubi płatac figle :wink:
Badoha - Pią Sie 22, 2008 20:34

Ja również jestem ciekawa ich ubarwienia :mysza:
blackowca - Pią Sie 22, 2008 20:36

A ja jestem ciekawa jakiegokolwiek kolejnego szczególiku z ich życia.... :]
Azi - Pią Sie 22, 2008 21:48

persefona4, tu nie mogło być mowy o niespodziankach kolorystycznych. Oboje rodzice siamy, to zwyczajnie niespodzianek być nie miało prawa, najwyżej kolor pointów, ale to tak szybko się nie wyjaśni ;) Ewentualnie zobaczymy co ze znaczeniami.

No Dory już się dawno nie odzwyała, więc pewnie szykują się wieści ;) Chwilka cierpliwości :)

wuwuna - Pią Sie 22, 2008 21:50

Azi napisał/a:
No Dory już się dawno nie odzwyała, więc pewnie szykują się wieści
Azi coś wie :>

Dory gdzie jesteś mów co tam u maluszków

persefona4 - Pią Sie 22, 2008 22:48

Taak, prosimy o wieści :) :twisted:
Azi - Pią Sie 22, 2008 23:04

Ponieważ Dorota chwilowo znów nie ma dostępu do internetu ogłaszam co usłyszałam:

mamy 4 chłopczyków, w tym:
3 rexy
1 standardka

mamy 6 dziewczynek, w tym:
3 rexy
2 standardki
1 nie wiadomo - Hathor zabrała i nie chciała oddać do obejrzenia ;)

uszek Dorota się na razie określać nie podejmuje, dla niej wszystkie wyglądają na dumbo, co jest baaaardzo mało prawdopodobne. Trzeba poczekać, aż się odkleją.

ponieważ tak jak wspomniałam, nie ma dostępu do internetu, chwilowo fot nie będzie, ale od nowego tygodnia postaramy się poprawić (aż tu mi się coś samo dodaje, ale pominę :] ). W końcu na poniedziałek było zapowiedziane ujawnienie :D

A poza tym, krewetki rosną, piszczą i jedzą, mamusia o nie dba, więc w tej chwili nie ma zbyt ciekawych wieści.

Aha. Hodowla ma już swój numer - 798 496 350 (Orange). Niestety z przyczyn takich, że chcę mieć życie osobiste przeważnie będzie on wyłączony. Godziny "czuwania" to przeważnie 15-17.

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 23:09 ]
Aha! Miałam jeszcze dodać, że ta sierść to tak pewna nie na 100% na razie.

Layla - Sob Sie 23, 2008 08:42

Azi napisał/a:
A poza tym, krewetki rosną, piszczą i jedzą, mamusia o nie dba, więc w tej chwili nie ma zbyt ciekawych wieści.


To są bardzo dobre i cudowne wieści ^^ Kciukam i czekam na fotencje, coby się poślinić :mrgreen:

Mrówa - Sob Sie 23, 2008 20:06

:kciuki: :)
Azi - Sob Sie 23, 2008 21:26

kciuków nigdy za wiele ;)
Lavi - Sob Sie 23, 2008 21:41

:kciuki:

Za krewetki! ^^

persefona4 - Sob Sie 23, 2008 22:30

Zaciskamy kciuki z całych sił :kciuki: :kciuki: :kciuki: i czekamy na poniedziałkowe ujawnienie :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group