To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - "Małpi gaj"

Anonymous - Śro Sie 27, 2008 17:32

Ja mialam to drugie, co wkleila viss, cos podobnego do tego trzeciego i jeszcze cos wlasnej produkcji. I sluzylo im to tylko do schodzenia na nizsze pieterka. Pozatym gdyby mogly to wybraly by inna droge ;)
Bema - Czw Sie 28, 2008 11:06

http://www.fotosik.pl/sho...2b43b5e59e0ed08
też sobie o tym myślę i po wypłacie się zaopatrzę w jakieś gadżety!!!

Niamey - Pią Sty 16, 2009 00:10

I jak się sprawdzają te gadżety?
Zwłaszcza to http://animalia.pl/produk...drabinkami.html mnie interesuje, bo wygląda bardzo atrakcyjnie, ale czy szczurakom też się podoba?

Anonymous - Pią Sty 16, 2009 00:30

Niamey, sprawdza się rewelacyjnie, młode po tym łazą, a cała zgraja obgryza. Stoi na stałe na wybiegu i bardzo jestem z tego zadowolona, polecam.

Reszta też się sprawdza, można to zawieszać w wielu kombinacjach.

Niamey - Nie Sty 18, 2009 00:02

Ha! To może się skuszę. Sama bym się na czymś takim pohuśtała :mrgreen: :wink:
landrynka - Nie Sty 18, 2009 16:26

moje by to permamentnie zaszczały :roll:
Nihasa - Wto Sty 20, 2009 21:03

Moje baby nie zasikują :mrgreen: A z facetami to różnie bywa...ja się nastawiam, że na lato kupuję sobie taką wolierę dla gryzoni i wtedy też będę myśleć o takich sprzęcikach :twisted:
agusiak93 - Sob Sty 24, 2009 23:54

a ja jak miałam szczurzynki :) to kupowałam papier toaletowy na takich grubszych rolkach i potem już z pustych rolek robilam tunele, ale to przechodzi tylko u młodziutkich szczurków, potem już sie nie mieszczą :P no i oczywiście zbudował mi tata śliczny domek (drewniany, ale ja miałam same dziewczynki) bo w sklepach to saame malutkie były :) takie dla myszek czy chomiczkow.
irmina85 - Pon Sty 26, 2009 00:14

idaa napisał/a:
Jak urządzić małpi gaj na łóżku? Bo po podłodze moje szczury nie mogą biegać.


mam podobną sytuację i będę musiała, też wymyślić im jakieś zabawki, może taki sznur gruby z zawiązanymi supłami i coś a'la drapak dla kota.. albo jakieś inne drabinkopodobne
bo w klatce mają półeczkę, hamak i kawałek drewienka jako drabinkę i nie ma więcej miejsca na zabawki ;/

Oli - Pon Sty 26, 2009 01:43

nie ma lepszej zabawki na łóżku niż nieposkładany koc i sterta poduszek :wink:
Anonymous - Pon Sty 26, 2009 10:09

Oli napisał/a:
nie ma lepszej zabawki na łóżku niż nieposkładany koc i sterta poduszek :wink:
sama prawda. A ja jeszcze dodawałam rulon papieru.
Bema - Pon Sty 26, 2009 11:11

Oli napisał/a:
nieposkładany koc i sterta poduszek
najlepiej nie pierwszej młodości - wiem z doświadczenia własnego :]
magnes - Pon Sty 26, 2009 12:06

Oli napisał/a:
nie ma lepszej zabawki na łóżku niż nieposkładany koc i sterta poduszek
oj tak, tylko u mnier wszystko jest podziurawine przez szczury :P
irmina85 - Pon Sty 26, 2009 12:33

no właśnie... moja pościel wygląda jak sitko :P bo akurat jak się uczyłam w łóżku to one biegały wkoło i nawet się nie obejrzałam jak wygryzły pełno dziur :P samice jedne :D
Szczuroanka - Pon Lut 02, 2009 17:22

Moje ogonki uwielbiają tunele z pustych rolek papieru toaletowego, ale to są takie grubaśne rolki, "przemysłowe", więc się mieszczą. I nie ma problemu ze smrodkiem - jak zasikają, po prostu wyrzucam :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group