To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Polecam][Skarżysko-Kamienna] lek.wet. Remigiusz Cichoń

Cietrzew - Śro Lip 23, 2008 10:54
Temat postu: [Polecam][Skarżysko-Kamienna] lek.wet. Remigiusz Cichoń
Chciałam spytać się,czy ktoś z Was posiada wiedzę odnośnie dobrego weterynarza z moich okolic? Od 12 roku życia posiadam szczury, ale do tej pory nie słyszałam o żadnym weterynarzu specjalizującym się w gryzoniach w tym rejonie. Mieszkam w Busku-Zdroju koło Kielc. Jedyny bardzo dobry weterynarz z miasta ma fuchę na stadninie koni w Michałowie, więc rzadko tu bywa. Do tego trudno powiedzieć,czy radzi sobie z tak małymi stworzeniami. Podobno mamy 'lecznicę dla małych zwierząt', ale pani w niej pracująca, mimo tego,że wydawała się przejęta, nie mogła udzielić pomocy mojej szczurzycy parę lat temu, gdy skręciła sobie łapkę i po kilku dniach podawania leków przeciwbólowych zmarła...(fakt faktem,że szczur młody już nie był, ale wątpie by młodemu umiała pomóc)

Chciałabym się dowiedzieć o dobrego weta z okolic Kielc?

najblizsi DOBRZY weterynarze o których mówicie są z Krakowa, a dojazd do niego, błądzenie po okolicy+koszty podróży w przypadku np. kuracji zastrzykami co kilka dni są problemem. Szukam więc kogoś obeznanego bliżej.

BlackRat - Śro Maj 26, 2010 11:42

Jedyny dobry weterynarz ze świętokrzyskiego,jakiego znam to lek.wet. Remigiusz Cichoń w Skarżysku-Kamiennej [http://www.dog.com.pl].
Polecam,jeżeli nie ma możliwości (lub chęci) wybrania się z ciulkiem do Wa-wy bądź Krk.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group