To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot A Valhalla Rattery!

Fauka - Pią Sty 02, 2009 13:10

Zazdraszczam Ci Aweszki :serducho:
wuwuna - Pią Sty 02, 2009 13:11

Aweszka, mój szczur z przyspieszeniem geparda ma już pół roczku. A sama zainteresowana zdaje się zapomniała o tym, bo wywierciła (tak jak ona chce się gdzieś dostać pod ubranie, a nie ma jak, to całą swoją masą napiera aż miejsce się znajdzie) sobie miejscówkę pod bluzką i usnęła. :serducho: :serducho:




Mój pięknooki przyjacielu żyj mi co najmniej z 4 lata.
Aweszka przesyła buziaki swojej prababci Bójci, babci Lueczce, mamusi Nemi i rodzeństwu. :*

A co tam u reszty?

Anouk - Pią Sty 02, 2009 13:21

:urodziny: Dla wszystkich klusek!
Anonymous - Pią Sty 02, 2009 14:01

Stalowego zdrowia wszystkim cudakom. :urodziny:
Bema - Pią Sty 02, 2009 14:58

no to wszystkiego naj :urodziny:
sachma - Pon Mar 30, 2009 12:44

jak się mają chłopcy?
Justka1 - Pon Mar 30, 2009 22:20



U Ati wszystko w jak najlepszym porządku.Jest zdrowa,nie chorowała nigdy,ze stadem dogaduje się bardzo dobrze.

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 03:21 ]
Zdjęcie Anaela.U niego wszystko w porządku,prócz tego,że ostatnio mocno dominował Berbera i była już decyzja o jego odjajceniu ale chłopak zmienił trochę swoje nastawienie i nie będzie ciachany.


[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 20:50 ]
Nowe z dziś Ati.


Zdrowie dopisuje,ma lekki tylko katar ale to chyba normalne przy obecnej pogodzie.

wuwuna - Czw Cze 04, 2009 20:51

Piękna jestem :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
babyduck - Czw Cze 04, 2009 23:28

Wyczyściłam temat, wszelkie spory proszę wyjaśniać na PW.

Justka dostaje ostrzeżenie za ignorowanie uwag moderacji oraz prowokowanie kłótni. Jeśli usuwam posta, to znaczy, że jego treść budzi wątpliwości, a opcja "edytuj" nie upoważnia do wklejania go w treść poprzedniego postu.

Sachma dostaje ostrzeżenie słowne za prowokowanie kłótni.


Każdy następny post nie dotyczący miotu będę wycinała.

Justka1 - Sob Cze 06, 2009 12:22

Dziś dzwoniła do mnie savash i przekazuję,że Anael waży 438 g ;) .Jest zdrowy,wszystko ok
tylko zdjątek brak.Savash jest zabiegana pracą i studiami oraz innymi sprawami dlatego nie ma czasu napisać sama ;) .
Pozdrawia.

nezu - Sob Cze 06, 2009 12:27

Justka, a może Savash byłaby tak miła i sama skontaktowała się z sachmą pisząc co u Anaela?

W umowie kupna - sprzedaży nic nie ma o pośrednictwie informowania co u szczura. Kontakt ma być bezpośredni. Ten temat nie istnieje sobie ot tak. Kontakt do sachmy znajduje się także na stronie jej hodowli i w umowie i jeżeli savash nie stosuje się do umowy, łamie zasadniczy jej punkt.

Anael nie jest twój, tylko Savash i to ona a nie ty podpisywała z sachmą umowę.

Justka1 - Sob Cze 06, 2009 12:43

Ja tylko przekazuję informacje :) .Reszta mnie nie dotyczy.
sachma - Sob Cze 06, 2009 12:49

justka jak tak lubisz przekazywać informacji, przekaż jej żeby do mnie zadzwoniła - 509 980 212.
Justka1 - Śro Lip 08, 2009 01:04

Ktoś chyba zapomniał złożyć maluchom z miotu życzenia...
Więc ja składam spóźnione co prawda ale szczere,DUŻO zdrowia przede wszystkim, wszystkim (bo aż trzem) maluchom :) :urodziny: .
Swoją drogą,Ati ma się bardzo dobrze,jest tylko agresywna wobec nowych przybyszy.
Z jej zdrowiem jest ok,do mnie stała się porzez bardzo rzadkie branie na ręce,nieco bardziej proludzka :) .

sachma - Śro Lip 08, 2009 09:34

o lol... jak to szybko minęło! dla mnie to jeszcze takie dzieci.. przecież niedawno miały pół roczku...
Wszystkiego najlepszego dla moich dzieciaczków z okazji pierwszych urodzin!! :urodziny: :urodziny: :wavexxs: :grouphug:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group