To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Ferplast Furet Tower

Pyl - Wto Gru 20, 2011 11:57

wushu, daleko masz, żeby pooglądać w realu? Możesz sobie całą rozłożyć i złożyć :P
Bel - Wto Gru 20, 2011 12:47

a ja pozwolę Ci nawet umyć w wannie :D żebyś sprawdziła jak to się rozkłada na własne oczy :rotfl:
Oli - Wto Gru 20, 2011 23:43

wushu, przy następnym sprzątaniu postaram się porobić foty, tylko zrobię zdjęcia z rozkładania xl-ki, ale tower to dwie takie klatki połączone
wushu - Czw Gru 22, 2011 02:14

Ej mam opcje towera używanego 3 lata za 450zl (negocjuje aby przesyłka była w cenie:p)
Klatka i kuwety bodaj stan super, ale końce rur ostro zjedzone, tarasy i pochylnie trochę tez.
Status: Waham sie ^^
Co myślicie?

Bel, to słodkie, ze oferujesz mi babranie sie w sikach i kupach :p jakby mało było mi "moich" ;D

Bel - Czw Gru 22, 2011 08:47

wushu, bo ja cię loffciam :mrgreen: :serducho:
cena dobra :) a tarasy i rurki i tak będziesz pewnie miała swoje różowe ;) ?

wushu - Czw Gru 22, 2011 13:31

Ja mam tylko 4 tarasy różowe:p
Jak uznam ze wyposażenie jest zbyt brzydkie to je po taniosci sprzedam. Dziś jeszcze dostanę wiecej zdjęć klatki na maila, to sobie ja obejrze dokładnie. (chyba ja wezmę:p)
Wahalam sie czy nie lepiej dać te 800pare zł za nówke, ale ferplastowe klatki chyba po 3 latach nadal mogą dobrze wygladac... Zależy mi na tym.

Bel - Czw Gru 22, 2011 13:40

wushu, mogą. Moja ma 2 i jest w stanie bd. Moje szczury oprócz hamaczków nie niszczą niczego w klatce ani samej klatki. Kuwety są w stanie nienaruszonym. Więc da się ;)
Pyl - Czw Gru 22, 2011 13:50

wushu, u mnie są pręty pogryzione. Były jak klatkę kupowałam, ale teraz jest pogryzień więcej. Oczywiście dotyczy to tylko farby.
wushu - Czw Gru 22, 2011 22:28

Pyl, tu trochę też są, tam gdzie drzwiczki i gdzie mocowano karabińczyki. Olewam to, biorę :P :oops: Będę mieć Toddy'ego i Towera, na zmianę, a co :lol:
Pyl - Czw Gru 22, 2011 22:34

wushu, powodzenia.
Mam nadzieję, że Tobie się będzie podobać tak klatka, bo ja nie jestem jej zwolenniczką, ale to już wiesz.

wushu - Czw Gru 22, 2011 22:59

Pyl, oj wiem, ale myślę, że nie byłabyś też zwolenniczką Toddy'ego (nie umyjesz go w wannie całego) Jak mi się nie spodoba to ją sprzedam, to żaden problem :)
Oli - Czw Gru 22, 2011 23:07

wushu, ja mam klatkę używaną i na ferplaście naprawdę niewiele widać, przy myciu może, czy jak się bliżej przyjrzysz, ale ogólnie nie widać zniszczeń.
Ninek - Sob Gru 24, 2011 14:44

Gdybym kiedykolwiek miała mieć większą ilość szczurów, to TYLKO w Towerze ;) Albo w XL-ce.

Genialna klatka. Połowe (tzn XL-ke) nadal mam na strychu. Kto wie, może kiedyś coś tam zamieszka.

zuźmen - Śro Gru 28, 2011 00:01

Kobiełki,ja od tygodnia mam Towera.Mieszkają w niej trzy dziewczynki.Powiedzcie mi,czy rozbieracie ją do mycia,co tydzień,czy rzadziej?Jak sobie pomyślę o cotygodniowym rozkładaniu,myciu,suszeniu i składaniu, to mnie to przeraża.
Ogoniasta - Śro Gru 28, 2011 00:10

Ja gruntowne mycie z rozkładaniem na części robię średnio raz na 2/3 m-ce.
Dzisiaj właśnie tego dokonałam :P od 14:00 do 19:00..w dwie osoby...odczepianie, rozkładanie, szorowanie, wycieranie, urządzanie ;P

Codziennie wycieram półki, kuwety i koszyki... + oczywiście codzienna zmiana szmatek.
Większe szorowanie kuwet, półek i prętów raz w tyg zazwyczaj. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group