To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Sens kupowania szczurów przeznaczonych na karmę

LawinaPL - Sob Cze 15, 2013 23:10

Mao, hekatomba, Wiem .. , ale się przeraziłam tego worka...
AngelsDream - Sob Cze 15, 2013 23:11

LawinaPL, Twój post i odpowiedzi na niego zostały scalone z bardziej odpowiednim wątkiem.

AD

LawinaPL - Sob Cze 15, 2013 23:20

AngelsDream, Przepraszam.. tematy mi dziwnym przpyadkiem przeskoczyły o-o
Boska.Schi - Pią Sie 23, 2013 18:24
Temat postu: Sklep Karmowy !!!!
Hej,

mam nadzieję, że się nie wygłupie na początku dodam, że nie pisze tego Boska tylko FIFI jej facet ;) ona właśnie pojechała po nowe ogony.. :D

Słuchajcie... o co mi właściwie chodzi.
Znalazłem sklep Terrarystyczny i co mnie mega zdziwiło bo zajmowałem się parę lat temu pajączkami, że ów sklep sprzedaje dorosłe szczury jako karmę dla Wijaków i Pajączków... nie wiem czy to jest legalne sprzedają Dumbo, Syjamy i inne .. podkreślam duże.
Rozumiem, że czasami w terrarium lądują oseski itd ale czy jest legalne karmienie dorosłymi szczurami w domowych terrariach wijaków i pajączków ? Jest to dla mnie trochę chore i szczerze myślałem żeby ten temat gdzieś zgłosić .. ale jak to Polak nie chce wyjść na debila :D może ktoś z Was wie coś w tym temacie.

Proszę o info jak ktoś coś wie :)

FIFI.SCHI

cornflakegirl - Pią Sie 23, 2013 18:55

Boska.Schi, coś mi się wydaje, że to sprawa właściciela czym karmi swoje zwierzęta.
Boska.Schi - Pią Sie 23, 2013 19:11

Boskiej nie ma tak jak mówiłem :P też mi się tak wydaje kijjj z nimi aby im sie nic nie sprzedawało :) Ja czekam na 2 nowe ogony Boska ma przywieźć je za jakieś 2 h :) maja po 6 tygodni :)
Layla - Pią Sie 23, 2013 21:24

Tak, to jest legalne.
dzoo92 - Pią Sie 23, 2013 22:13

zwierzę zjada zwierzę. W przyrodzie na wolności tak samo, łańcuch pokarmowy.
sachma - Pią Sie 23, 2013 22:31

legalne na pewno jest, chociaż jakoś nie mogę sobie wyobrazić naszej Kleo (Lasiodora parahybana - ciało 10cm) zjadającej dorosłego szczura - dorosłą mysz ok, podrostka szczura - ok, ale dorosły szczur to dla mniej o wiele za wiele - chyba, że miałam jakieś szczurze giganty :P
AngelsDream - Pią Sie 23, 2013 22:56

FIFI.SCHI, bardzo proszę, byś starał się nie powielać istniejących wątków.

AD

Mangusta - Sob Sie 24, 2013 13:28

Głupie - pająkowi jeśli się uda zabić, to jedynie nadje szczura, do tego może się zarazić jakimś paskudztwem. Ale legalne.
FaerielDeVille - Sob Sie 24, 2013 13:48

Off-Topic:
Mangusta, chyba że ktoś trzyma w domu Szelobę :wink:

Lowenstein - Sob Sie 24, 2013 14:18

Off-Topic:
PaniCiurowa napisał/a:
Offtopic: Mangusta, chyba że ktoś trzyma w domu Szelobę
Chciałabym takie mieszkanie coby ją zmieściło ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group