To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Waga

majlena - Pią Mar 30, 2012 19:26

ja mam wagę elektroniczną bez miski z dokładnością do 1g firmy clarus, kupioną kiedyś tam w biedronce.
taką ona ma zegarek i termometr.
ważenie wygląda u nas tak, że na wadze stawiam taki pojemnik o średnicy kilkunastu centymetrów i wysokości niecałe 20cm, taruję, wkładam tam szczura i ważę. żeby nie wyłaziła daję jej słonecznik albo na chwilę trzymam rękę nad pojemnikiem. pojemnik ten jest znany szczurom, bo na co dzień jest używany jak domek-rura poziomo przyczepiony do klatki lub jako skrytka podczas wybiegów.
czasem do ważenia innych rzeczy wolałabym, żeby waga miała większą dokładność.

jancia - Pią Mar 30, 2012 19:28

majlena, no najlepiej jakby była taka jak ma p. weterynarz z Gdańska, o której mówiła smeg ;) ale pewnie sporo kosztuje...

wagi jak wagi ale ile za to "pseudo" się ogłasza:
http://allegro.pl/listing...p&string=szczur
:shock:

AngelsDream - Pią Mar 30, 2012 19:44

Posty o wyborze wagi wydzielone z tematu Rajszczurzewo. AD
Kasik - Pią Mar 30, 2012 20:04

jancia.sz, tak, ta moja ma termometr ;) Ale szczerze mówiąc, nie wiem, jak z jego dokładnością.

majlena napisał/a:
z dokładnością do 1g (...) czasem do ważenia innych rzeczy wolałabym, żeby waga miała większą dokładność.

:shock: Każda waga kuchenna ma raczej taką dokładność (albo i gorszą), jak potrzebna Ci lepsza, to są jeszcze jubilerskie :P

Martini - Pią Mar 30, 2012 20:19

Kasik napisał/a:
jak potrzebna Ci lepsza, to są jeszcze jubilerskie


aptekarskie też są niezłe, niedawno mi w aptece odmierzali 3mg leku:)

szlajfka - Pią Maj 17, 2013 00:02

A ja kupiłam niezłą wagę elektroniczną w rossmanie za jakieś 3 dyszki chyba. Można starować, więc ważę szczury w transporterze. W kuchni też się przydaje :P Opcja tarowania w ogóle jest super!
Że nie wspomnę, że baterie trzymają chyba z rok już, a używam często.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group