To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Szczotka

Nisia - Pią Kwi 11, 2008 14:12
Temat postu: Szczotka
Kupiłam kiedyś Alifkowi szczotkę, o, taką: http://www.krakvet.pl/tri...461-p-3825.html

Polecam. Jest idealna do usuwania pasożytow i jaj pasożytow, martwych włosów, łupieżu, brudu, czy choćby podrapania. Szczególnie pomocna, gdy szczurek sam nie daje rady się podrapać, czy umyć w trudno dostępnych miejscach.

Te szczotki są dostępne w różnych wymiarach. Igły są umieszczone w miękkiej, uginającej się poduszce. Igły są druciane, ale bardzo cieniutkie i zagięte pod kątem. Sądzę, że z tych powodów szczotka jest miła w dotyku i nie robi zadrapań.

Anonymous - Pią Kwi 11, 2008 14:18

Też taka nabyłam, ale jakos sie moim zdaniem nie sprawdzała.
Teraz mam taką, z naturalnego włosia i jest świetna.

helen.ch - Pią Kwi 11, 2008 15:22

Viss napisał/a:
Teraz mam taką, z naturalnego włosia i jest świetna.
potwierdzam, mamy identyczną :D
Oli - Pią Kwi 11, 2008 15:37

A ja mam połączoną wersje Nisi i Viss. :P W zależności od upodobań chłopaków każdy jest indywidualnie szczotkowany miękką lub twardszą stroną. :mrgreen:
PALATINA - Pią Kwi 11, 2008 16:36

Ja mam dla psów taką drucianą. U mnie się sprawdzała przy suszeniu Ryśka['] po kąpieli.
Reszta ogonów jest czesana szczoteczką do rąk :roll: . Też się super sprawdza!

Ewela9838 - Nie Wrz 02, 2012 20:37

ja obecnie używam takiej bardzo polecam http://www.arus.pl/babyon...ia-grzebyk.html
LawinaPL - Czw Maj 09, 2013 19:40

Hmmmm ja swoich paskud nie czesałam i nie ma potrzeby jak na razie .. chyba XD a mam taką z takimi włosami ... .o.

[ Komentarz dodany przez: Karena: Czw Maj 09, 2013 20:51 ]
Błędy poprawione.

Anonymous - Śro Lip 03, 2013 15:48

U mnie najlepszą szczotką jest dywan...
Tiger tarza się w nim jak opętany :D , ale nie żeby z jakiejść choroby, czy coś,
po prostu lubi =]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group