To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Ogonowy offtopic - Światowy Dzień Szczura

Anomalia - Pon Kwi 04, 2011 14:42

Taaak, wasze święto śmierdziele! :mrgreen:
helen.ch - Pon Kwi 04, 2011 18:35

Mi dziś rano pan z radia Zielona Góra przypomniał o dniu szczura. Rozwodził się dosyć długo, w kolejnych wejściach dorzucał nowe ciekawostki a w końcu zacytował szczurze forum internetowe :D .... nie wiem tylko które, bo słuchałam z łazienki i nie dosłyszałam, ale fajnie z jego strony. Trochę "info" poszło w świat.
Anonymous - Pon Kwi 04, 2011 19:32

Bułka z pasztetem dla każdego śmierdziela! :D
omry - Pon Kwi 04, 2011 19:45

Sucha bułka z pasztetem! Drobiowym koniecznie :D
Mao - Pon Kwi 04, 2011 19:53

Jak mogłam zapomniec! :oops:

Wszystkiego najlepszego wszystkim ogonom! 100 lat, zdrowia i żeby jak najczęściej pulsowały z zadowolenia ślepkami :serducho:

aneczka1-13 - Pon Kwi 04, 2011 20:04

Ja też życzę wszystkim szczurom wszystkiego naj naj i mnóstwa smakołyków.

Szkoda że tak późno sie dowiedziałam :? . Jutro swoim będę musiała jakiegoś gerberka kupić.

L. - Pon Kwi 04, 2011 21:36

wszystkiego naj dla szczurzastych! ;d
Bel - Pon Kwi 04, 2011 22:11

a niech będzie-w dniu szczura dla wszystkich grubasów miska timmy :lol: :serducho:
Nakasha - Pon Kwi 04, 2011 22:23

Najlepszego wszystkim szczurom. :) Nasze dostały pieczone, owsiane ciasteczka. :)
Nakota - Pon Kwi 04, 2011 22:29

Najlepszego wszystkich ogoniastym!
Cavo dziś w nagrodę dostał dwie operacje, szczęściarz z niego, nie ma co :lol: Ale zaraz dostanie jeszcze gerberka, coby nie był aż tak pokrzywdzony :D

furburger - Pon Kwi 04, 2011 22:30

A ja życzę wszystkim ogoniastym a żeby ich średnia wieku wydłużyła się co najmniej do lat 5 :*
Karena - Pon Mar 26, 2012 13:28

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
majlena - Śro Kwi 04, 2012 23:54

Najlepszego wszystkim szczurkom :serducho:

krótki opis:
Cytat:
Dziś obchodzimy Światowy Dzień Szczura. Jest to święto, które dla wielu osób może wydawać się odrażające, jednak warto zwracać uwagę na elementy, które przyciągają tego gryzonia. Tego dnia szczególnie starannie zadbajmy więc o porządek w naszym domu oraz postarajmy się uświadomić nasze dzieci ile zarazków może nieść za sobą to małe zwierzątko.

idę sprzątać :]

taivas - Czw Kwi 05, 2012 20:11

Ojej, spóźniłam się, grrr. Sto lat dla wszystkich szczurasków!!! :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group